Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/03/2020 | 14:00 | Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı S | Kullar 1975 Spor | 1 - 4 | Atlasspor | ||
15/03/2020 | 14:00 | Çiğli Belediye Atatürk Stadı S | Çiğli Belediyespor | 0 - 1 | Yalovaspor | ||
15/03/2020 | 14:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı S | Gebzespor | 2 - 1 | Beşyüzevlerspor | ||
15/03/2020 | 14:00 | Bağcılar Mahmutbey Stadı S | Bağcılarspor | 5 - 1 | İzmirspor | ||
15/03/2020 | 14:00 | Ödemiş Saraçoğlu Stadı S | Bucaspor | 0 - 4 | Sultangazispor | ||
15/03/2020 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı S | Küçükyalı Yelkenspor | 4 - 1 | Torbalıspor | ||
15/03/2020 | 14:00 | Yalova Amatör 1 Nolu Saha S | Yalova Kadıköyspor | 1 - 5 | Çayırovaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yalovaspor | 22 | 17 | 3 | 2 | 36 | 11 | 25 | 54 | ||
2. | Çiğli Belediyespor | 22 | 15 | 4 | 3 | 38 | 13 | 25 | 49 | ||
3. | Bağcılarspor | 22 | 13 | 5 | 4 | 43 | 20 | 23 | 44 | ||
4. | Beşyüzevlerspor | 22 | 12 | 4 | 6 | 32 | 17 | 15 | 40 | ||
5. | İzmirspor | 22 | 11 | 1 | 10 | 36 | 35 | 1 | 34 | ||
6. | Gebzespor | 22 | 10 | 3 | 9 | 37 | 35 | 2 | 33 | ||
7. | Atlasspor | 22 | 8 | 8 | 6 | 27 | 24 | 3 | 32 | ||
8. | Kullar 1975 Spor | 22 | 9 | 3 | 10 | 32 | 27 | 5 | 30 | ||
9. | Sultangazispor | 22 | 8 | 4 | 10 | 29 | 27 | 2 | 28 | ||
10. | Küçükyalı Yelkenspor | 22 | 6 | 3 | 13 | 22 | 35 | -13 | 21 | ||
11. | Çayırovaspor | 22 | 6 | 3 | 13 | 26 | 49 | -23 | 21 | ||
12. | Yalova Kadıköyspor | 22 | 5 | 5 | 12 | 21 | 38 | -17 | 20 | ||
13. | Bucaspor | 22 | 5 | 2 | 15 | 25 | 48 | -23 | 17 | ||
14. | Torbalıspor | 22 | 5 | 0 | 17 | 20 | 45 | -25 | 15 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |