Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
08/12/2019 | 14:00 | Edirne 25 Kasım Stadı | Edirnespor | 3 - 2 | Çengelköyspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Şehit Ömer Halisdemir Sahası | Başiskele Doğantepespor | 1 - 0 | Lüleburgazspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Alibeyköy Fuat Çakar Stadı | Alibeyköyspor | 0 - 0 | Ortaköyspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Vize İlçe Stadı | Vizespor | 0 - 3 | Karamürselspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Tekirdağ Namık Kemal Stadı | Tekirdağspor | 3 - 0 | Uzunköprüspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Bolluca Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 0 - 0 | Bigaspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Bozcaada 20 Eylül Stadı | Bozcaadaspor | 6 - 1 | Çerkezköy 1911 Doğanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 12 | 6 | 5 | 1 | 22 | 12 | 10 | 23 | ||
2. | Tekirdağspor | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 10 | 10 | 23 | ||
3. | Bigaspor | 12 | 5 | 6 | 1 | 20 | 8 | 12 | 21 | ||
4. | Edirnespor | 12 | 6 | 3 | 3 | 24 | 17 | 7 | 21 | ||
5. | Çengelköyspor | 12 | 4 | 6 | 2 | 15 | 10 | 5 | 18 | ||
6. | Ortaköyspor | 12 | 3 | 8 | 1 | 16 | 9 | 7 | 17 | ||
7. | Karamürselspor | 12 | 5 | 2 | 5 | 15 | 14 | 1 | 17 | ||
8. | Bozcaadaspor | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 16 | 0 | 16 | ||
9. | Alibeyköyspor | 12 | 4 | 3 | 5 | 12 | 12 | 0 | 15 | ||
10. | Lüleburgazspor | 12 | 4 | 2 | 6 | 14 | 20 | -6 | 14 | ||
11. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | 22 | -9 | 12 | ||
12. | Başiskele Doğantepespor | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | 24 | -12 | 12 | ||
13. | Uzunköprüspor | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 20 | -8 | 11 | ||
14. | Vizespor | 12 | 0 | 5 | 7 | 10 | 27 | -17 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |