Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/10/2022 | 15:00 | Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı | Kartalspor | 2 - 0 | Çeşme Belediyespor | ||
23/10/2022 | 15:00 | İsmail Doğan Erdinç Sahası | Salihli Belediyespor | 1 - 0 | Ortaköyspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 0 - 0 | Bağcılarspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Budaklar Gençlikspor | 0 - 2 | Manisa Sanayi Yıldızspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Aliağa Atatürk Stadı | Aliağa Futbol AŞ | 1 - 1 | Saruhanlı Belediyespor FK | ||
23/10/2022 | 15:00 | Muradiye Sahası | Yunus Emre Belediyespor | 2 - 0 | Özçamdibispor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Alaçatı 15 Eylül Sahası | Alaçatıspor | 2 - 1 | Gazi Mahallesi |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Alaçatıspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 9 | ||
2. | Bağcılarspor | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
3. | Aliağa Futbol AŞ | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 8 | ||
4. | Yunus Emre Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | 7 | ||
5. | Kartalspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 | ||
6. | Manisa Sanayi Yıldızspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 7 | ||
7. | Gazi Mahallesi | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 | 5 | ||
8. | Çeşme Belediyespor | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | ||
9. | Saruhanlı Belediyespor FK * | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 4 | ||
10. | Özçamdibispor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 4 | ||
11. | Sultangazispor | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2 | ||
12. | Budaklar Gençlikspor * | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 0 | ||
13. | Ortaköyspor * | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | -5 | -2 | ||
14. | Salihli Belediyespor * [ligden ihraç] | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |