Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Bayburt 1918 FK | 0 - 3* | Çorluspor 1947 | |||||
11/03/2023 | 15:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Kazımpaşa Birlikspor | 1 - 3 | Bilecik 1969 Spor | ||
12/03/2023 | 14:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 1 - 1 | Hendekspor | ||
12/03/2023 | 14:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Bahçelievlerspor | 1 - 4 | Arifiye Kalaycıspor | ||
12/03/2023 | 14:00 | Tekirdağ Namık Kemal Stadı | Tekirdağspor | 0 - 3 | Küçükçekmece Sinopspor | ||
12/03/2023 | 14:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Serdivanspor | 2 - 1 | Vefa | ||
12/03/2023 | 15:00 | Alemdağ Stadyumu | Modafen | 0 - 0 | Hendek Dereköyspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 18 | 13 | 2 | 3 | 36 | 12 | 24 | 41 | ||
2. | Çorluspor 1947 | 18 | 12 | 4 | 2 | 32 | 8 | 24 | 40 | ||
3. | Arifiye Kalaycıspor | 18 | 12 | 2 | 4 | 29 | 14 | 15 | 38 | ||
4. | Tekirdağspor | 18 | 11 | 2 | 5 | 31 | 20 | 11 | 35 | ||
5. | Hendekspor | 18 | 10 | 3 | 5 | 23 | 18 | 5 | 33 | ||
6. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | 15 | 6 | 31 | ||
7. | Bahçelievlerspor | 18 | 8 | 5 | 5 | 28 | 18 | 10 | 29 | ||
8. | Vefa | 18 | 7 | 5 | 6 | 31 | 22 | 9 | 26 | ||
9. | Bilecik 1969 Spor | 18 | 6 | 3 | 9 | 27 | 35 | -8 | 21 | ||
10. | Hendek Dereköyspor * | 18 | 6 | 2 | 10 | 19 | 21 | -2 | 17 | ||
11. | Serdivanspor | 18 | 5 | 2 | 11 | 13 | 28 | -15 | 17 | ||
12. | Kazımpaşa Birlikspor | 18 | 2 | 4 | 12 | 12 | 32 | -20 | 10 | ||
13. | Modafen | 18 | 1 | 5 | 12 | 8 | 36 | -28 | 8 | ||
14. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 18 | 2 | 2 | 14 | 16 | 47 | -31 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |