Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/11/2021 | 13:00 | Spor Toto Akhisar Stadı | Akhisarspor | 3 - 0 | Eskişehirspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 1 - 0 | Ankara Demirspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Tarsus İlçe Stadı | Tarsus İdman Yurdu | 1 - 0 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 0 - 0 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 2 - 1 | Nazilli Belediyespor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 3 - 0 | Karacabey Belediyespor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı | 1922 Konyaspor | 4 - 1 | Pazarspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 2 - 1 | Amed Sportif Faaliyetler |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Siltaş Yapı Pendikspor | 11 | 8 | 2 | 1 | 17 | 7 | 10 | 26 | ||
2. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 11 | 5 | 4 | 2 | 16 | 12 | 4 | 19 | ||
3. | Bucaspor 1928 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | 18 | 1 | 19 | ||
4. | Amed Sportif Faaliyetler | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | 10 | 3 | 18 | ||
5. | Isparta 32 Spor | 12 | 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 3 | 18 | ||
6. | Tarsus İdman Yurdu | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | 11 | 2 | 18 | ||
7. | 1922 Konyaspor | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 14 | 4 | 17 | ||
8. | Ankara Demirspor | 12 | 5 | 2 | 5 | 12 | 12 | 0 | 17 | ||
9. | Pazarspor | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 16 | 1 | 16 | ||
10. | Akhisarspor | 12 | 5 | 1 | 6 | 14 | 13 | 1 | 16 | ||
11. | Nazilli Belediyespor | 12 | 4 | 4 | 4 | 11 | 12 | -1 | 16 | ||
12. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 11 | 3 | 6 | 2 | 16 | 13 | 3 | 15 | ||
13. | Kırşehir Belediyespor | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 | 10 | 1 | 15 | ||
14. | Uşakspor A.Ş. | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 | 15 | -4 | 15 | ||
15. | Zonguldak Kömürspor | 12 | 4 | 2 | 6 | 15 | 18 | -3 | 14 | ||
16. | Anagold 24 Erzincanspor | 12 | 2 | 5 | 5 | 9 | 12 | -3 | 11 | ||
17. | Karacabey Belediyespor | 11 | 3 | 1 | 7 | 15 | 20 | -5 | 10 | ||
18. | Eskişehirspor * | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 | 29 | -17 | 7 | ||
19. | GMG Kastamonuspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |