Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
25/12/2021 | 13:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 2 | Şile Yıldızspor | ||
26/12/2021 | 12:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 1 | Kızılcabölükspor | ||
26/12/2021 | 13:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 2 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
26/12/2021 | 13:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 3 - 0 | Kuşadasıspor | ||
26/12/2021 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 1 - 1 | Hacettepe | ||
26/12/2021 | 13:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 0 - 0 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
26/12/2021 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 5 - 1 | Darıca Gençlerbirliği | ||
26/12/2021 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 0 - 1 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
26/12/2021 | 13:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 3 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 18 | 11 | 3 | 4 | 28 | 17 | 11 | 36 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 18 | 10 | 5 | 3 | 35 | 16 | 19 | 35 | ||
3. | Şile Yıldızspor | 18 | 10 | 3 | 5 | 26 | 17 | 9 | 33 | ||
4. | Alagöz Holding Iğdır FK | 18 | 8 | 7 | 3 | 31 | 25 | 6 | 31 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 18 | 9 | 3 | 6 | 26 | 25 | 1 | 30 | ||
6. | 52 Orduspor FK | 18 | 7 | 8 | 3 | 23 | 18 | 5 | 29 | ||
7. | Kuşadasıspor | 18 | 8 | 4 | 6 | 24 | 21 | 3 | 28 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 18 | 7 | 6 | 5 | 22 | 17 | 5 | 27 | ||
9. | Yomraspor | 18 | 5 | 8 | 5 | 19 | 20 | -1 | 23 | ||
10. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 18 | 6 | 5 | 7 | 17 | 23 | -6 | 23 | ||
11. | Armoni Alanya Kestelspor | 18 | 6 | 4 | 8 | 21 | 22 | -1 | 22 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 18 | 4 | 10 | 4 | 16 | 18 | -2 | 22 | ||
13. | Bayrampaşa | 18 | 4 | 9 | 5 | 16 | 13 | 3 | 21 | ||
14. | 23 Elazığ FK | 18 | 5 | 6 | 7 | 19 | 18 | 1 | 21 | ||
15. | Kızılcabölükspor | 18 | 3 | 8 | 7 | 22 | 27 | -5 | 17 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 18 | 4 | 5 | 9 | 21 | 30 | -9 | 17 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 18 | 3 | 6 | 9 | 15 | 31 | -16 | 15 | ||
18. | Hacettepe | 18 | 2 | 7 | 9 | 13 | 24 | -11 | 13 | ||
19. | Çarşambaspor | 18 | 2 | 7 | 9 | 14 | 26 | -12 | 13 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |