Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/03/2022 | 14:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 3 - 2 | Kızılcabölükspor | ||
05/03/2022 | 14:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 0 | Hacettepe | ||
05/03/2022 | 14:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 2 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
05/03/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 1 - 2 | Kuşadasıspor | ||
05/03/2022 | 14:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 0 - 2 | Bayrampaşa | ||
05/03/2022 | 14:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 1 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
05/03/2022 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 0 - 3 | Siirt İl Özel İdare | ||
05/03/2022 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 1 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
05/03/2022 | 14:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 1 - 0 | 23 Elazığ FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 26 | 18 | 4 | 4 | 43 | 21 | 22 | 58 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 26 | 15 | 7 | 4 | 53 | 26 | 27 | 52 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 26 | 14 | 7 | 5 | 45 | 33 | 12 | 49 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 27 | 12 | 10 | 5 | 36 | 31 | 5 | 46 | ||
5. | Şile Yıldızspor | 26 | 12 | 6 | 8 | 34 | 28 | 6 | 42 | ||
6. | 68 Aksaray Belediyespor | 27 | 13 | 3 | 11 | 38 | 36 | 2 | 42 | ||
7. | Kuşadasıspor | 27 | 12 | 5 | 10 | 35 | 35 | 0 | 41 | ||
8. | Armoni Alanya Kestelspor | 27 | 10 | 7 | 10 | 34 | 29 | 5 | 37 | ||
9. | Hacettepe 1945 Spor | 27 | 9 | 8 | 10 | 31 | 34 | -3 | 35 | ||
10. | Yomraspor | 27 | 8 | 9 | 10 | 26 | 31 | -5 | 33 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 26 | 7 | 11 | 8 | 27 | 26 | 1 | 32 | ||
12. | Bayrampaşa | 26 | 6 | 13 | 7 | 30 | 21 | 9 | 31 | ||
13. | Darıca Gençlerbirliği | 26 | 7 | 8 | 11 | 25 | 34 | -9 | 29 | ||
14. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 27 | 6 | 10 | 11 | 23 | 33 | -10 | 28 | ||
15. | 23 Elazığ FK | 26 | 6 | 9 | 11 | 24 | 26 | -2 | 27 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 27 | 5 | 11 | 11 | 33 | 41 | -8 | 26 | ||
17. | Hacettepe | 27 | 5 | 9 | 13 | 18 | 32 | -14 | 24 | ||
18. | Çarşambaspor | 27 | 5 | 9 | 13 | 20 | 36 | -16 | 24 | ||
19. | Siirt İl Özel İdare | 26 | 5 | 8 | 13 | 25 | 47 | -22 | 23 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |