Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/04/2022 | 14:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 1 - 1 | Siirt İl Özel İdare | ||
13/04/2022 | 15:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 0 | İskenderunspor AŞ | ||
13/04/2022 | 15:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 0 | 23 Elazığ FK | ||
13/04/2022 | 15:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 0 - 1 | Kızılcabölükspor | ||
13/04/2022 | 15:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 3 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
13/04/2022 | 15:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 0 - 0 | Bayrampaşa | ||
13/04/2022 | 15:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 3 - 1 | Hacettepe 1945 Spor | ||
13/04/2022 | 15:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi S | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 2 - 1 | 52 Orduspor FK | ||
13/04/2022 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 1 | Armoni Alanya Kestelspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 32 | 21 | 5 | 6 | 50 | 27 | 23 | 68 | ||
2. | Alagöz Holding Iğdır FK | 32 | 18 | 9 | 5 | 57 | 37 | 20 | 63 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 32 | 18 | 8 | 6 | 60 | 30 | 30 | 62 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 32 | 14 | 11 | 7 | 44 | 38 | 6 | 53 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 32 | 16 | 4 | 12 | 44 | 39 | 5 | 52 | ||
6. | Armoni Alanya Kestelspor | 33 | 13 | 9 | 11 | 39 | 31 | 8 | 48 | ||
7. | Şile Yıldızspor | 32 | 13 | 8 | 11 | 38 | 36 | 2 | 47 | ||
8. | Kuşadasıspor | 32 | 12 | 8 | 12 | 39 | 41 | -2 | 44 | ||
9. | Bayrampaşa | 32 | 9 | 15 | 8 | 36 | 25 | 11 | 42 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 32 | 11 | 8 | 13 | 37 | 41 | -4 | 41 | ||
11. | 23 Elazığ FK | 32 | 9 | 11 | 12 | 34 | 30 | 4 | 38 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 32 | 8 | 13 | 11 | 31 | 34 | -3 | 37 | ||
13. | Kızılcabölükspor | 33 | 6 | 16 | 11 | 37 | 44 | -7 | 34 | ||
14. | Yomraspor | 32 | 8 | 10 | 14 | 29 | 41 | -12 | 34 | ||
15. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 33 | 7 | 13 | 13 | 28 | 40 | -12 | 34 | ||
16. | Siirt İl Özel İdare | 32 | 8 | 10 | 14 | 33 | 55 | -22 | 34 | ||
17. | Darıca Gençlerbirliği | 32 | 7 | 12 | 13 | 27 | 38 | -11 | 33 | ||
18. | Çarşambaspor | 33 | 7 | 10 | 16 | 29 | 48 | -19 | 31 | ||
19. | Hacettepe | 32 | 6 | 10 | 16 | 21 | 38 | -17 | 28 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |