Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/10/2022 | 20:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 3 - 2 | Bitexen Antalyaspor | ||
15/10/2022 | 14:30 | Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı | Vavacars Fatih Karagümrük | 3 - 0 | Atakaş Hatayspor | ||
15/10/2022 | 17:00 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 1 - 4 | Yukatel Adana Demirspor | ||
15/10/2022 | 20:00 | RHG Enertürk Enerji Stadı | Mondihome Kayserispor | 2 - 1 | Galatasaray | ||
15/10/2022 | 20:30 | Konya Büyükşehir Belediye Stadı | Tümosan Konyaspor | 0 - 1 | Gaziantep FK | ||
16/10/2022 | 17:00 | Başakşehir Fatih Terim Stadı | Rams Başakşehir FK | 2 - 0 | İstanbulspor | ||
16/10/2022 | 20:00 | Tüpraş Stadı | Beşiktaş | 2 - 2 | Trabzonspor | ||
17/10/2022 | 20:00 | Sivas Yeni 4 Eylül Stadı | Ems Yapı Sivasspor | 3 - 0 | Bitexen Giresunspor | ||
17/10/2022 | 20:00 | Eryaman Stadyumu | MKE Ankaragücü | 0 - 3 | Fenerbahçe |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yukatel Adana Demirspor | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 11 | 10 | 21 | ||
2. | Fenerbahçe | 9 | 6 | 2 | 1 | 28 | 10 | 18 | 20 | ||
3. | Rams Başakşehir FK | 9 | 6 | 2 | 1 | 13 | 3 | 10 | 20 | ||
4. | Beşiktaş | 10 | 5 | 4 | 1 | 19 | 12 | 7 | 19 | ||
5. | Tümosan Konyaspor | 10 | 5 | 3 | 2 | 10 | 4 | 6 | 18 | ||
6. | Trabzonspor | 10 | 5 | 3 | 2 | 15 | 13 | 2 | 18 | ||
7. | Galatasaray | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | 7 | 3 | 17 | ||
8. | Gaziantep FK [ligden ihraç] | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 12 | 3 | 15 | ||
9. | Mondihome Kayserispor * | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 | 10 | 4 | 13 | ||
10. | Kasımpaşa | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 | 19 | -10 | 13 | ||
11. | Corendon Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 19 | -5 | 12 | ||
12. | Ems Yapı Sivasspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 13 | -2 | 10 | ||
13. | Vavacars Fatih Karagümrük | 9 | 2 | 3 | 4 | 16 | 17 | -1 | 9 | ||
14. | Bitexen Giresunspor | 9 | 2 | 2 | 5 | 6 | 13 | -7 | 8 | ||
15. | İstanbulspor | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 15 | -8 | 8 | ||
16. | Bitexen Antalyaspor | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 18 | -7 | 7 | ||
17. | MKE Ankaragücü | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 17 | -8 | 7 | ||
18. | Atakaş Hatayspor [ligden ihraç] | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 14 | -9 | 7 | ||
19. | Ümraniyespor | 9 | 0 | 3 | 6 | 7 | 13 | -6 | 3 |
|
|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |