Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
21/10/2022 | 20:00 | Corendon Airlines Antalya Stadı | Bitexen Antalyaspor | 2 - 1 | İstanbulspor | ||
22/10/2022 | 14:30 | Ümraniye İlçe Stadı | Ümraniyespor | 1 - 3 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
22/10/2022 | 17:00 | Papara Park | Trabzonspor | 1 - 0 | Ems Yapı Sivasspor | ||
22/10/2022 | 20:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 1 - 0 | Rams Başakşehir FK | ||
23/10/2022 | 14:30 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 0 - 1 | Mondihome Kayserispor | ||
23/10/2022 | 17:00 | Yeni Adana Stadyumu | Yukatel Adana Demirspor | 1 - 1 | Tümosan Konyaspor | ||
23/10/2022 | 20:00 | Rams Park | Galatasaray | 2 - 2 | Corendon Alanyaspor | ||
24/10/2022 | 20:00 | Çotanak Spor Kompleksi | Bitexen Giresunspor | 1 - 1 | MKE Ankaragücü | ||
24/10/2022 | 20:00 | Yeni Hatay Stadyumu | Atakaş Hatayspor | 2 - 1 | Beşiktaş |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fenerbahçe | 10 | 7 | 2 | 1 | 29 | 10 | 19 | 23 | ||
2. | Yukatel Adana Demirspor | 11 | 6 | 4 | 1 | 22 | 12 | 10 | 22 | ||
3. | Trabzonspor | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 13 | 3 | 21 | ||
4. | Rams Başakşehir FK | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 4 | 9 | 20 | ||
5. | Beşiktaş | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | 14 | 6 | 19 | ||
6. | Tümosan Konyaspor | 11 | 5 | 4 | 2 | 11 | 5 | 6 | 19 | ||
7. | Galatasaray | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 9 | 3 | 18 | ||
8. | Mondihome Kayserispor * | 11 | 6 | 1 | 4 | 15 | 10 | 5 | 16 | ||
9. | Gaziantep FK [ligden ihraç] | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 12 | 3 | 15 | ||
10. | Corendon Alanyaspor | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 | 21 | -5 | 13 | ||
11. | Kasımpaşa | 11 | 4 | 1 | 6 | 9 | 20 | -11 | 13 | ||
12. | Vavacars Fatih Karagümrük | 10 | 3 | 3 | 4 | 19 | 18 | 1 | 12 | ||
13. | Ems Yapı Sivasspor | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 14 | -3 | 10 | ||
14. | Bitexen Antalyaspor | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 19 | -6 | 10 | ||
15. | Atakaş Hatayspor [ligden ihraç] | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 15 | -8 | 10 | ||
16. | Bitexen Giresunspor | 10 | 2 | 3 | 5 | 7 | 14 | -7 | 9 | ||
17. | MKE Ankaragücü | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 18 | -8 | 8 | ||
18. | İstanbulspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 17 | -9 | 8 | ||
19. | Ümraniyespor | 10 | 0 | 3 | 7 | 8 | 16 | -8 | 3 |
|
|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |