Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/11/2022 | 14:00 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 3 - 1 | Akhisarspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 0 - 1 | Osmaniyespor FK | ||
27/11/2022 | 14:00 | Niğde Ömer Halisdemir Üni Sahası | Niğde Anadolu FK | 2 - 2 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 3 - 1 | Sapanca Gençlikspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Kepez Hasan Doğan Stadı | Kepezspor FK | 2 - 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 1 - 1 | Efeler 09 Spor FK | ||
27/11/2022 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 0 | Malatya Arguvanspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 3 - 2 | Bursa Yıldırımspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 1 | Muş 1984 Muşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 68 Aksaray Belediyespor | 14 | 8 | 5 | 1 | 17 | 10 | 7 | 29 | ||
2. | Güneş Holding Çankaya FK | 14 | 7 | 7 | 0 | 26 | 11 | 15 | 28 | ||
3. | Kepezspor FK | 14 | 7 | 5 | 2 | 19 | 10 | 9 | 26 | ||
4. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 15 | 6 | 5 | 4 | 21 | 16 | 5 | 23 | ||
5. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 14 | 6 | 4 | 4 | 24 | 14 | 10 | 22 | ||
6. | Efeler 09 Spor FK | 14 | 4 | 8 | 2 | 17 | 11 | 6 | 20 | ||
7. | Muş 1984 Muşspor | 14 | 5 | 3 | 6 | 12 | 14 | -2 | 18 | ||
8. | Bergama Belediyespor | 14 | 4 | 5 | 5 | 15 | 14 | 1 | 17 | ||
9. | Bursa Yıldırımspor | 14 | 4 | 5 | 5 | 12 | 14 | -2 | 17 | ||
10. | Sapanca Gençlikspor | 14 | 4 | 5 | 5 | 15 | 18 | -3 | 17 | ||
11. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 15 | 3 | 8 | 4 | 15 | 20 | -5 | 17 | ||
12. | Artvin Hopaspor | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 | 21 | -6 | 16 | ||
13. | Fatsa Belediyespor | 14 | 3 | 6 | 5 | 19 | 19 | 0 | 15 | ||
14. | Siirt İl Özel İdare | 14 | 2 | 9 | 3 | 9 | 12 | -3 | 15 | ||
15. | Büyükçekmece Tepecikspor | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | 22 | -7 | 15 | ||
16. | Akhisarspor | 14 | 2 | 8 | 4 | 10 | 14 | -4 | 14 | ||
17. | Merkür Jet Erbaaspor | 14 | 3 | 4 | 7 | 16 | 25 | -9 | 13 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 14 | 1 | 4 | 9 | 8 | 26 | -18 | 7 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |