Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/12/2022 | 14:00 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 5 - 1 | Niğde Anadolu FK | ||
04/12/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
04/12/2022 | 14:00 | Sapanca Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 4 - 1 | Bergama Belediyespor | ||
04/12/2022 | 14:00 | Spor Toto Akhisar Stadı | Akhisarspor | 0 - 1 | Kepezspor FK | ||
04/12/2022 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 0 - 0 | Güneş Holding Çankaya FK | ||
04/12/2022 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Arguvanspor | 1 - 1 | Artvin Hopaspor | ||
04/12/2022 | 14:00 | Erbaa İlçe Stadı | Merkür Jet Erbaaspor | 1 - 1 | Fatsa Belediyespor | ||
04/12/2022 | 14:00 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 1 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
04/12/2022 | 14:00 | Tepecik Şenol Güneş Stadı | Büyükçekmece Tepecikspor | 1 - 0 | Muş 1984 Muşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 68 Aksaray Belediyespor | 15 | 8 | 6 | 1 | 18 | 11 | 7 | 30 | ||
2. | Güneş Holding Çankaya FK | 15 | 7 | 8 | 0 | 26 | 11 | 15 | 29 | ||
3. | Kepezspor FK | 15 | 8 | 5 | 2 | 20 | 10 | 10 | 29 | ||
4. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 16 | 6 | 6 | 4 | 21 | 16 | 5 | 24 | ||
5. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 15 | 6 | 5 | 4 | 25 | 15 | 10 | 23 | ||
6. | Efeler 09 Spor FK | 15 | 5 | 8 | 2 | 22 | 12 | 10 | 23 | ||
7. | Sapanca Gençlikspor | 15 | 5 | 5 | 5 | 19 | 19 | 0 | 20 | ||
8. | Bursa Yıldırımspor | 15 | 4 | 6 | 5 | 13 | 15 | -2 | 18 | ||
9. | Muş 1984 Muşspor | 15 | 5 | 3 | 7 | 12 | 15 | -3 | 18 | ||
10. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 16 | 3 | 9 | 4 | 16 | 21 | -5 | 18 | ||
11. | Büyükçekmece Tepecikspor | 15 | 5 | 3 | 7 | 16 | 22 | -6 | 18 | ||
12. | Bergama Belediyespor | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | 18 | -2 | 17 | ||
13. | Artvin Hopaspor | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | 22 | -6 | 17 | ||
14. | Fatsa Belediyespor | 15 | 3 | 7 | 5 | 20 | 20 | 0 | 16 | ||
15. | Siirt İl Özel İdare | 15 | 2 | 10 | 3 | 10 | 13 | -3 | 16 | ||
16. | Akhisarspor | 15 | 2 | 8 | 5 | 10 | 15 | -5 | 14 | ||
17. | Merkür Jet Erbaaspor | 15 | 3 | 5 | 7 | 17 | 26 | -9 | 14 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 15 | 1 | 4 | 10 | 9 | 31 | -22 | 7 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |