Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/12/2022 | 14:00 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 1 - 1 | Kepezspor FK | ||
17/12/2022 | 14:00 | Spor Toto Akhisar Stadı | Akhisarspor | 0 - 2 | Muş 1984 Muşspor | ||
18/12/2022 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 2 - 2 | Bergama Belediyespor | ||
18/12/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 - 1 | Güneş Holding Çankaya FK | ||
18/12/2022 | 14:00 | Erbaa İlçe Stadı | Merkür Jet Erbaaspor | 0 - 0 | Artvin Hopaspor | ||
18/12/2022 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Arguvanspor | 1 - 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
18/12/2022 | 14:00 | Sapanca Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 1 - 2 | Niğde Anadolu FK | ||
18/12/2022 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 2 - 1 | Fatsa Belediyespor | ||
18/12/2022 | 14:00 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 3 - 2 | 68 Aksaray Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kepezspor FK | 17 | 9 | 6 | 2 | 23 | 12 | 11 | 33 | ||
2. | 68 Aksaray Belediyespor | 17 | 9 | 6 | 2 | 22 | 15 | 7 | 33 | ||
3. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 18 | 8 | 6 | 4 | 24 | 17 | 7 | 30 | ||
4. | Güneş Holding Çankaya FK | 17 | 7 | 8 | 2 | 27 | 14 | 13 | 29 | ||
5. | Efeler 09 Spor FK | 17 | 6 | 9 | 2 | 26 | 15 | 11 | 27 | ||
6. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 17 | 7 | 5 | 5 | 28 | 18 | 10 | 26 | ||
7. | Sapanca Gençlikspor | 17 | 6 | 5 | 6 | 21 | 21 | 0 | 23 | ||
8. | Bergama Belediyespor | 17 | 5 | 6 | 6 | 20 | 21 | -1 | 21 | ||
9. | Muş 1984 Muşspor | 17 | 6 | 3 | 8 | 14 | 17 | -3 | 21 | ||
10. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 18 | 4 | 9 | 5 | 18 | 23 | -5 | 21 | ||
11. | Artvin Hopaspor | 17 | 5 | 6 | 6 | 17 | 22 | -5 | 21 | ||
12. | Büyükçekmece Tepecikspor | 17 | 6 | 3 | 8 | 17 | 23 | -6 | 21 | ||
13. | Siirt İl Özel İdare | 17 | 3 | 11 | 3 | 14 | 15 | -1 | 20 | ||
14. | Bursa Yıldırımspor | 17 | 4 | 7 | 6 | 14 | 17 | -3 | 19 | ||
15. | Fatsa Belediyespor | 17 | 3 | 8 | 6 | 22 | 23 | -1 | 17 | ||
16. | Merkür Jet Erbaaspor | 17 | 3 | 6 | 8 | 18 | 28 | -10 | 15 | ||
17. | Akhisarspor | 17 | 2 | 8 | 7 | 10 | 18 | -8 | 14 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 17 | 2 | 4 | 11 | 11 | 33 | -22 | 10 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |