Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/01/2023 | 14:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 5 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
29/01/2023 | 14:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 4 - 2 | Muş 1984 Muşspor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 0 - 1 | Kepezspor FK | ||
29/01/2023 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 - 4 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Erbaa İlçe Stadı | Merkür Jet Erbaaspor | 2 - 1 | Akhisarspor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Sapanca Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 0 - 0 | Artvin Hopaspor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 1 - 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 3 - 3 | Malatya Arguvanspor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 0 | Fatsa Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 68 Aksaray Belediyespor | 20 | 11 | 7 | 2 | 32 | 19 | 13 | 40 | ||
2. | Kepezspor FK | 20 | 11 | 7 | 2 | 26 | 13 | 13 | 40 | ||
3. | Güneş Holding Çankaya FK | 20 | 9 | 8 | 3 | 33 | 18 | 15 | 35 | ||
4. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 20 | 9 | 5 | 6 | 37 | 23 | 14 | 32 | ||
5. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 21 | 8 | 7 | 6 | 25 | 20 | 5 | 31 | ||
6. | Efeler 09 Spor FK | 20 | 7 | 9 | 4 | 28 | 19 | 9 | 30 | ||
7. | Artvin Hopaspor | 20 | 7 | 7 | 6 | 20 | 22 | -2 | 28 | ||
8. | Bergama Belediyespor | 20 | 7 | 6 | 7 | 26 | 22 | 4 | 27 | ||
9. | Sapanca Gençlikspor | 20 | 7 | 6 | 7 | 23 | 26 | -3 | 27 | ||
10. | Siirt İl Özel İdare | 20 | 5 | 11 | 4 | 19 | 17 | 2 | 26 | ||
11. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 21 | 5 | 11 | 5 | 22 | 26 | -4 | 26 | ||
12. | Muş 1984 Muşspor | 20 | 7 | 4 | 9 | 17 | 21 | -4 | 25 | ||
13. | Bursa Yıldırımspor | 20 | 5 | 9 | 6 | 18 | 20 | -2 | 24 | ||
14. | Merkür Jet Erbaaspor | 20 | 5 | 7 | 8 | 22 | 30 | -8 | 22 | ||
15. | Büyükçekmece Tepecikspor | 20 | 6 | 4 | 10 | 18 | 26 | -8 | 22 | ||
16. | Fatsa Belediyespor | 20 | 3 | 8 | 9 | 23 | 27 | -4 | 17 | ||
17. | Akhisarspor | 20 | 2 | 8 | 10 | 11 | 22 | -11 | 14 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 20 | 2 | 4 | 14 | 11 | 46 | -35 | 10 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |