23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Anasayfa / U14 Haberler

2023 U14 Türkiye Şampiyonası

serkan | 01.05.2023 22:57 , Zonguldak
1.Grup

İSTANBUL

A Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 Çamlıcaspor-Zara Ekinlispor 3-2
*İstanbul Altınovaspor şampiyonadan çekildi
31 Mart Cuma
13:00 Çamlıcaspor-Zara Ekinlispor 3-0

B Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 Kartalspor-Bağlarbaşı 2-2
31 Mart Cuma
15:00 Sultangazispor-Kartalspor 0-1
1 Nisan Cumartesi
15:00 Bağlarbaşı-Sultangazispor 3-0
Birincilik için penaltılar
Kartalspor-Bağlarbaşıspor 4-2
FİNAL
2 Nisan Pazar
15:00 Çamlıcaspor-Kartalspor 1-2
 
2.Grup
TEKİRDAĞ
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
14:30 Hisareynspor-Lüleburgaz Atletikspor 3-0
31 Mart Cuma
17:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpik-Lüleburgaz Atletikspor 2-1
1 Nisan Cumartesi
14:30 Hisareynspor-Bahçelievler Soğanlı Olimpik 1-1 (4-5 p)
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
17:00 Kullar 1975 SK-Keşan Genç Orduspor 3-0
31 Mart Cuma
14:30 Çeliktepespor-Keşan Genç Orduspor 3-1
1 Nisan Cumartesi
17:00 Kullar 1975 SK-Çeliktepespor 6-0
FİNAL
2 Nisan Pazar
12:00 Kullar 1975 SK-BS Olimpikspor 3-0
 
3.Grup
KOCAELİ
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 Arabayatağıspor-Çerkezköy 1923 GK 6-0
31 Mart Cuma
15:30 İstanbul Beykentspor-Çerkezköy 1923 GK 2-2
1 Nisan Cumartesi
13:00 Arabayatağıspor-İstanbul Beykentspor 3-1
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 Erenler 54 FK-Yalova Yıldızlarspor 1-0
31 Mart Cuma
13:30 Selimiyespor-Yalova Yıldızlarspor 2-0
1 Nisan Cumartesi
15:00 Erenler 54 FK-Selimiyespor 0-1
FİNAL
2 Nisan Pazar
14:00 Arabayatağıspor-Selimiyespor 3-0
 
4.Grup
SAKARYA
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
12:00 Beylerbeyi 1911-Beylikbağıspor 3-0
31 Mart Cuma
14:00 Zonguldak Saray-Beylikbağıspor 3-1
1 Nisan Cumartesi
12:00 Beylerbeyi 1911-Zonguldak Saray 0-0 (3-2 p)
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
12:00 Gölcük Karadeniz-Düzce Ayyıldız 2-0
31 Mart Cuma
14:00 Eroğluspor-Düzce Ayyıldız 3-0
1 Nisan Cumartesi
12:00 Gölcük Karadeniz-Eroğluspor 1-1 (4-3 p)
FİNAL
2 Nisan Pazar
12:00 Beylerbeyi 1911-Gölcük Karadenizspor 1-0
 
5.Grup
YALOVA
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 İnegöl Kafkasspor-Başakşehir Belediyesi 0-0
31 Mart Cuma
15:00 Balıkesir BŞBld-İnegöl Kafkasspor 1-3
1 Nisan Cumartesi
12:00 Başakşehir Belediyesi-Balıkesir BŞBld 2-1
Birincilik için penaltılar:
Başakşehir Bld-İnegöl Kafkasspor 4-2
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 İkitellispor-Harmanlıkspor 2-1
31 Mart Cuma
15:00 Orhangazi Futbol Kulübü-Harmanlıkspor 3-2
1 Nisan Cumartesi
12:00 Orhangazi Futbol Kulübü-İkitellispor 1-0
FİNAL
2 Nisan Pazar
12.00 Başakşehir Bld-Orhangazi FK 2-2 (3-5 p)
 
6.Grup
ÇANAKKALE
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 İzmirspor-Feriköy 1-0
31 Mart Cuma
15:00 Feriköy-Tekirdağspor 3-1
1 Nisan Cumartesi
13:30 İzmirspor-Tekirdağspor 0-4
Statü Gereği Birinci Belirleme
Feriköy-İzmirspor 7-6 penaltılarla
Feriköy-Tekirdağspor 3-0 penaltılarla

 
B Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 Balıkesir Kuzey Ordu-Akhisar Yıldırım 2-2
31 Mart Cuma
13:00 Beylikdüzüspor-Balıkesir Kuzey Ordu 1-1
1 Nisan Cumartesi
15:30 Beylikdüzüspor-Akhisar Yıldırım 1-1
Statü Gereği Birinci Belirleme
Beylikdüzüspor-Akhisar Yıldırım 12-11 penaltılarla
Beylikdüzüspor-Balıkesir Kuzey Ordu 4-2 penaltılarla

FİNAL
2 Nisan Pazar
13:00 Feriköyspor-Beylikdüzüspor 0-2
 
7.Grup
KÜTAHYA
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
14:00 Bursa Kaplıkakaya Kültür-Afyon Ege Gençlik 6-0
31 Mart Cuma
16:00 Eskişehir DSİ Bend-Afyon Ege Gençlik 4-1
1 Nisan Cumartesi
14:00 Bursa Kaplıkakaya Kültür-Eskişehir DSİ Bend 3-0
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
16:00 Uşak Gençlik Merkezi-Hüdavendigar Kartal 1-0
31 Mart Cuma
14:00 Bursa Hüdavendigar Kartal GK-Yalovagücü 1-3
1 Nisan Cumartesi
16:00 Uşak Gençlik Merkezi-Yalovagücü 2-4
FİNAL
2 Nisan Pazar
11:00 Bursa Kaplıkakaya-Yalovagücü 4-1
 
8.Grup
ESKİŞEHİR
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
14:00 Ankara Batıkent Kartal-Konya Karatay Bld 1-0
31 Mart Cuma
16:00 Konya Karatay Bld-1299 Bilecikspor 3-0
1 Nisan Cumartesi
14:00 Ankara Batıkent Kartal-1299 Bilecikspor 10-0
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
16:00 Ankara Alkule Gençlik-Kütahya Gülümseyen Çocuklar 5-0
31 Mart Cuma
14:00 Kütahya Gülümseyen Çocuklar-Kıbrıscıkspor 1-2
1 Nisan Cumartesi
16:00 Ankara Alkule Gençlik-Kıbrıscıkspor 2-0
FİNAL
2 Nisan Pazar
11:00 Batıkent Kartalspor-Alkule Gençlik 1-1 (8-9 p)
 
9.Grup
MANİSA
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
12:00 Muğla Saburhane-Bergama Gençlerbirliği 4-0
31 Mart Cuma
12:00 Denizli Parsspor-Bergama Gençlerbirliği 4-0
1 Nisan Cumartesi
12:00 Muğla Saburhane-Denizli Parsspor 1-2
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
14:00 İzmir Altıngençspor-Domaniçspor 4-1
31 Mart Cuma
14:00 Bigaspor-Domaniçspor 4-1
1 Nisan Cumartesi
14:00 İzmir Altıngençspor-Bigaspor 0-0 (4-2 p)
FİNAL
2 Nisan Pazar
12:00 Denizli Parsspor-Altıngençspor 6-0
 
10.Grup
MUĞLA/Ortaköy
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
14:00 Muratpaşa Bld-Altın Horozspor 1-0
31 Mart Cuma
16:00 İzmir Gümüşordu GF-Altın Horozspor 0-0
1 Nisan Cumartesi
14:00 Muratpaşa Bld-Gümüşordu Genç Futbol 0-0
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
16:00 Buca Gençlerbirliği-Manisaspor 0-0
31 Mart Cuma
14:00 Kuşadası Küçük Ada-Buca Gençlerbirliği 1-0
1 Nisan Cumartesi
16:00 Manisaspor-Kuşadası Küçük Ada 4-1
FİNAL
2 Nisan Pazar
12:00 Muratpaşa Bld-Manisaspor 3-0
 
11.Grup
DENİZLİ
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 Kepez Belediyespor-Bucak Gençlik 4-0
31 Mart Cuma
16:00 Isparta Davraz Gençlik-Bucak Gençlik 1-2
1 Nisan Cumartesi
13:00 Kepez Belediyespor-Isparta Davraz Gençlik 5-1
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
16:00 Fethiye 1923 SK-Söke Gençlerbirliği 1-0
31 Mart Cuma
13:00 Antalya Çisem GK-Söke Gençlerbirliği 2-1
1 Nisan Cumartesi
16:00 Antalya Çisem GK-Fethiye 1923 SK 2-0
FİNAL
2 Nisan Pazar
13:00 Kepez Bld-Çisem GK 3-0
 
12.Grup
MERSİN
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 Talasgücü Bld-Seyhan Belediyespor 1-0
31 Mart Cuma
15:00 Osmaniye Akdenizspor-Seyhan Belediyespor 1-0
1 Nisan Cumartesi
15:00 Talasgücü Bld-Osmaniye Akdenizspor 2-0
 
B Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 Niğde Anadolu FK-Karaman Başakspor 3-1
31 Mart Cuma
13:00 Meram Kara Kartallar-Karaman Başakspor 2-0
1 Nisan Cumartesi
15:00 Meram Kara Kartallar-Niğde Anadolu FK 4-0
FİNAL
2 Nisan Pazar
13:00 Talasgücü-Meram Kara Kartallar 0-2
 
13.Grup
KONYA

A Grubu
30 Mart Perşembe
12:00 68 Aksaray Bld-Ankaraspor 6-0
31 Mart Cuma
14:00 Mersin Yenişehir İdmanyurdu-Ankaraspor 2-3
1 Nisan Cumartesi
12:00 68 Aksaray Bld-M.Yenişehir İdmanyurdu 4-3

B Grubu
30 Mart Perşembe
14:00 Ankara Yaşamkent İlker-Nevşehir Kayaşehir GK 4-0
31 Mart Cuma
12:00 Mersin Terspor-Nevşehir Kayaşehir GK 2-1
1 Nisan Cumartesi
14:00 Ankara Yaşamkent İlker-Mersin Terspor 2-2 (4-5 p)
FİNAL
2 Nisan Pazar
11:00 68 Aksaray Bld-Mersin Terspor 0-2
 
14.Grup
KAYSERİ

A Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 Akdeniz Bld-Kahta İdmanyurdu 3-1
31 Mart Cuma
13:00 Kahta İdmanyurdu-Adana Vefaspor 2-0
1 Nisan Cumartesi
16:00 Akdeniz Bld-Adana Vefaspor 0-1
Penaltılar:
Vefaspor-Akdeniz Bld 5-3
Kahta İY-Vefaspor 5-3


B Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 K.Maraş Amatör Vefaspor-Elazığ Yolspor 2-0
31 Mart Cuma
13:00 Elazığ Yolspor-Yozgat Bld Bozokspor 2-0
1 Nisan Cumartesi
16:00 K.Maraş A.Vefaspor-Yozgat Bld Bozok 1-1
FİNAL
2 Nisan Pazar
16:00 Kahta İY-K.Maraş Vefaspor 2-0


15.Grup
MARDİN

31 Mart Cuma
14:00 Diyar İnterspor-1955 Batman Bld 2-1
16:00 Şanlıurfa Güneşspor-Şırnak İdmanyurdu 2-1

1 Nisan Cumartesi
14:00 1955 Batman Bld-Şanlıurfa Güneşspor 3-0
16:00 Şırnak İdmanyurdu-Diyar İnterspor 1-1

2 Nisan Pazar
12:00 Diyar İnterspor-Şanlıurfa Güneşspor 4-1
14:00 Şırnak İdmanyurdu-1955 Batman Bld 2-3

16.Grup
BİNGÖL

31 Mart Cuma
15:00 Erciş 1 Nisan-Diyarbakır Alipaşa 2-1
15:00 Siirt İl Özel İdare-Derik 47 Spor 1-0

1 Nisan Cumartesi
14:00 Diyarbakır Alipaşa-Siirt İl Özel İdare 2-1
14:00 Derik 47 Spor-Erciş 1 Nisan 1-2

2 Nisan Pazar
10:00 Erciş 1 Nisan-Siirt İl Özel İdare 3-2
10:00 Diyarbakır Alipaşa-Derik 47 Spor 2-0

17.Grup
VAN

1 Nisan Cumartesi
15:00 Tatvan Sahil Kayakspor-Ağrıgücü 2-1

2 Nisan Pazar
15:00 Muş İdmanyurdu-Ağrıgücü 0-2

3 Nisan Pazartesi
11:00 Muş İdmanyurdu-Tatvan Sahil Kayakspor 1-0


18.Grup
GÜMÜŞHANE
31 Mart Cuma
14:00 Çarşıbaşı Bld-Bayburt Özel İdarespor 5-0
15:30 Rize Belediyespor-Arhavi Gençlikspor 5-0

1 Nisan Cumartesi
11:00 Çarşıbaşı Bld-Rize Belediyespor 2-0
13:00 Arhavi Gençlikspor-Bayburt Özel İdarespor 1-0

2 Nisan Pazar
11:00 Çarşıbaşı Bld-Arhavi Gençlikspor 7-1
13:00 Bayburt Özel İdarespor-Rize Belediyespor 0-10
 
19.Grup
ERZİNCAN
 
31 Mart Cuma
13:00 Erzurum İl Özel İdare-Anadolu Bingöl 2-1
*Tireboluspor şampiyonadan çekildi
 
1 Nisan Cumartesi
13:00 Kelkit Gelişimspor-Anadolu Bingöl 0-1

2 Nisan Pazar
13:00 Erzurum İl Özel İdare-Kelkit Gelişim 0-0
 
20.Grup
GİRESUN

A Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 Samsun BŞBld-Sivas İdmanyurdu 3-0
*13 Şubat Erzincan Gençlikspor  şampiyonadan çekildi
 
1 Nisan Cumartesi
13:00 Samsun BŞBld-Sivas İdmanyurdu 4-2

B Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 Yomraspor-Ordu Galataspor 5-1

31 Mart Cuma
14:00 Ordu Galataspor-Tokat Yeşilyurt Yörem 5-1
 
1 Nisan Cumartesi
15:00 Yomraspor-Tokat Yeşilyurt Yörem GK 8-0

FİNAL
2 Nisan Pazar
11:00 Samsun BB-Yomraspor 1-3

21.Grup
ÇORUM

A Grubu

30 Mart Perşembe
13:00 Ünye Futbol Kulübü-Amasya Özel İdare 2-0

31 Mart Cuma
15:00 Amasya Özel İdare-Çankırı Gençlikspor 7-1
 
1 Nisan Cumartesi
13:00 Ünye Futbol Kulübü-Çankırı Gençlikspor 9-0

B Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 Kayseri Erkiletspor-Kırşehir 40 Şehirgücü 4-0

31 Mart Cuma
13:00 Kırşehir 40 Şehirgücü-GMG Kastamonuspor 0-0

1 Nisan Cumartesi
15:00 Kayseri Erkiletspor-GMG Kastamonuspor 7-1
FİNAL
2 Nisan Pazar
12:00 Ünye FK-Erkiletspor 1-0

22.Grup
KASTAMONU
 
A Grubu
30 Mart Perşembe
13:00 Sinop Tersanespor-Bartın Gençlerbirliği 2-1

31 Mart Cuma
15:00 Atakum Belediyespor-Bartın Gençlerbirliği 1-0

1 Nisan Cumartesi
13:00 Atakum Belediyespor-Sinop Tersanespor 4-2

B Grubu
30 Mart Perşembe
15:00 Çorum Çimentospor-Samsun Kadıköyspor 2-1

31 Mart Cuma
13:00 Samsun Kadıköyspor-Karabük Gençlikspor 2-0
 
1 Nisan Cumartesi
15:00 Çorum Çimentospor-Karabük Gençlikspor 2-1

FİNAL
2 Nisan Pazar
12:00 Atakum Bld-Çorum Çimentospor 1-1 (2-4 p)
***
2.TUR
 
1.GRUP (Gerede, Bolu)
 
A Grubu
13 Nisan Perşembe 
13:00 Ankara Alkula Gençlik-Bursa Kaplıkaya Kültür 1-1
15:00 Kullar 1975-Kartalspor 0-0
14 Nisan Cuma
13:00 Kullar 1975-Orhangazi FK 1-0
15:00 Beylerbeyi 1911-Ankara Alkula Gençlik 0-0
15 Nisan Cumartesi
13:00 Bursa Kaplıkaya Kültür-Beylerbeyi 1911 5-0
15:00 Kartalspor-Orhangazi FK 2-1
Kullar 1975-Kartalspor 4-2 pen (grup birincisi belirleme)
 
Final
16 Nisan Pazar
13:00 Bursa Kaplıkaya Kültür-Kullar 1975 0-0 (4-3 pen)
Bursa Kaplıkaya Kültürspor finale çıktı!
 
2.GRUP (Eskişehir)
 
A Grubu
13 Nisan Perşembe 
14:00 Meram Kara Kartallarspor-Muratpaşa Belediyespor 1-1
16:00 Denizli Parsspor-Bursa Arabayatağı 1-1
14 Nisan Cuma
14:00 Muratpaşa Belediyespor-Beylikdüzüspor 4-0
16:00 Denizli Parsspor-Kepez Belediyespor 3-1
15 Nisan Cumartesi
14:00 Beylikdüzüspor-Meram Kara Kartallarspor 1-1
16:00 Bursa Arabayatağı-Kepez Belediyespor 2-1
Denizli Parsspor-Bursa Arabayatağı 5-4 pen (grup birincisi belirleme)
 
Final
16 Nisan Pazar
12:00 Muratpaşa Belediyespor-Denizli Parsspor 1-2
Denizli Parsspor finale çıktı!
 
3.GRUP (Sivas)
 
A Grubu
13 Nisan Perşembe 
11:00 Yomraspor-Ünye FK 3-2
11:00 Çarşıbaşı Bld-Kahta İdman Yurdu 3-1
14 Nisan Cuma
11:00 Mersin Terspor-Ünye FK 2-1
11:00 Çorum Çimentospor-Kahta İdman Yurdu 6-1
15 Nisan Cumartesi
11:00 Mersin Terspor-Yomraspor 1-0
11:00 Çarşıbaşı Bld-Çorum Çimentospor 2-0
 
Final
16 Nisan Pazar
11:00 Mersin Terspor-Çarşıbaşı Bld 2-0
Mersin Terspor finale çıktı!
 
4.GRUP (Muş)
 
A Grubu
14 Nisan Cuma
14:00 Diyarin Terspor-Ağrıgücü 2-1
16:00 Erciş 1 Nisan-Erzurum İl Özel İdarespor 3-1
15 Nisan Cumartesi
14:00 Diyarin Terspor-Erzurum İl Özel İdarespor 3-0
16:00 Erciş 1 Nisan-Ağrıgücü 3-2
16 Nisan Pazar
11:00 Erzurum İl Özel İdare-Ağrıgücü 1-1
11:00 Diyarin Terspor-Erciş 1 Nisan 4-2
 
 
Diyarin Terspor finale çıktı!
 
****
 
FİNAL (Konya)
 
29 Nisan Cumartesi
13:00 Mersin Terspor-Diyarin Terspor 1-2
15:00 Bursa Kapılıkaya Kültürspor-Denizli Parsspor 3-1
 
30 Nisan Pazar
3.lük Maçı
12:00 Denizli Parsspor-Mersin Terspor 1-0
 
Final
14:00 Bursa Kapılıkaya Kültürspor-Diyarin Terspor 1-0
 
Bursa Kapılıkaya Kültürspor Türkiye Şampiyonu
 

Bu yazı 19705 defa okunmuştur.

Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |