WEDSTRIJDPROGRAMMA DEZE WEEK IN TURKS VOETBAL

Spor Toto Süper Lig - 38de Week
20/05/2022 20:00 Antalya Stadyumu Fraport-Tav Antalyaspor 1 - 1 Galatasaray
20/05/2022 20:00 Kalyon Stadyumu Gaziantep FK 2 - 0 Çaykur Rizespor
21/05/2022 16:00 Alsancak Mustafa Denizli Stadı Altay 2 - 4 Kasımpaşa
21/05/2022 16:00 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 2 - 1 Yukatel Kayserispor
21/05/2022 19:00 Vodafone Park Beşiktaş 1 - 1 İttifak Holding Konyaspor
21/05/2022 19:00 Yeni Malatya Stadyumu Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 0 - 5 Fenerbahçe
22/05/2022 16:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı Medipol Başakşehir FK 3 - 1 Trabzonspor
22/05/2022 16:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Vavacars Fatih Karagümrük 0 - 1 Aytemiz Alanyaspor
22/05/2022 19:00 Yeni Hatay Stadyumu Atakaş Hatayspor 4 - 1 GZT Giresunspor
22/05/2022 19:00 Yeni Adana Stadyumu Adana Demirspor 7 - 0 Göztepe
Spor Toto TFF 1.Lig - 38de Week
20/05/2022 17:00 Bolu Atatürk Stadı Beypiliç Boluspor 2 - 1 Altınordu
20/05/2022 17:00 Eyüp İlçe Stadı Tuzlaspor 2 - 4 Yılport Samsunspor
20/05/2022 20:00 Denizli Atatürk Stadı Altaş Denizlispor 3 - 0 BB Erzurumspor
20/05/2022 20:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesirspor 0 - 3 Eyüpspor
20/05/2022 20:00 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı İstanbulspor 0 - 0 Royal Hastanesi Bandırmaspor
21/05/2022 16:00 Aktepe Stadı Ankara Keçiörengücü 1 - 2 MKE Ankaragücü
21/05/2022 16:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 2 - 4 Bereket Sigorta Ümraniyespor
21/05/2022 19:00 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor 4 - 1 Adanaspor
21/05/2022 19:00 Bitci Timsah Park Bursaspor 1 - 0 Nasadoge Menemenspor
Spor Toto TFF 1.Lig Play-Off - 2de Week
02/06/2022 20:00 Kocaeli Stadyumu T Royal Hastanesi Bandırmaspor 1 - 2 İstanbulspor
TFF 2.Lig Play-Off - 3de Week
29/05/2022 21:00 Alsancak Mustafa Denizli Stadı T Teco Karacabey Belediyespor 0 - 3 Bodrumspor
TFF 3.Lig Play-Off - 2de Week
23/05/2022 20:00 Eryaman Stadyumu T Fethiyespor 0 - 0
u: 0 - 0
p: 5 - 4
İçel İdman Yurdu
24/05/2022 19:00 Kadir Has Stadı T Artvin Hopaspor 0 - 1 Arnavutköy Belediyespor
25/05/2022 16:30 Eryaman Stadyumu T İskenderunspor AŞ 1 - 1
u: 1 - 1
p: 7 - 6
Alagöz Holding Iğdır FK
Ziraat Türkiye Kupası Son Tur - 4de Week
26/05/2022 20:45 Atatürk Olimpiyat Stadı T Yukatel Kayserispor 1 - 1
u: 2 - 3
Demir Grup Sivasspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 1de Week
      Muş Belediyespor 0 - 3 Yeşil Vartospor
13/04/2022 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor 3 - 0 79 Kilisspor
15/04/2022 15:00 Yozgat Sentetik Saha Yozgat Belediyesi Bozokspor 1 - 0 Sorgun Belediyespor
16/04/2022 13:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersimspor 6 - 1 Ovacık Belediye Munzurspor
16/04/2022 14:00 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt Belediyespor 3 - 0 Gürbüzspor
16/04/2022 14:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı T Devrek Belediyespor 0 - 0
u: 1 - 0
Gelikspor
16/04/2022 14:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Tokat BLD Plevnespor 4 - 0 Erbaa Gençlikspor
16/04/2022 14:00 Niğde Ömer Halis Demir Üni Sahası Niğde Belediyesispor 3 - 0 2005 Azatlıspor
16/04/2022 14:00 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyamanspor 3 - 2 İmamağaspor
16/04/2022 15:00 Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor 2 - 1 Tuzluca İdman Yurdu
16/04/2022 15:30 Kırşehir Ahi Stadı T Yeşil Kamanspor 2 - 3 Mucurgücü
17/04/2022 13:00 Şırnak Şehir Stadı Şırnak İdman Yurdu 2 - 0 Öz İdilspor
17/04/2022 13:00 Saraçhane 1 Nolu Saha Tuncaspor 0 - 1 Osmanlıspor
17/04/2022 13:00 Karaağaç Şehitler Stadı Bölmespor 0 - 2 Budaklar Gençlikspor
17/04/2022 13:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Erzincan Ulalarspor 3 - 1 Kavakyoluspor
17/04/2022 14:00 Burdur Gazi Atatürk Stadı Burdur MAKÜ 1 - 0 Tefenni Belediyespor
17/04/2022 14:00 Çanakkale 18 Mart Stadı T Bozcaadaspor 3 - 2 Ezinespor
17/04/2022 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı T Mazıdağı Fosfatspor 1 - 0 Nusaybin Diclespor
17/04/2022 14:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor 4 - 1 Kızılırmak Belediyespor
17/04/2022 14:00 Van Atatürk Stadı Vangölü Sportif Faaliyetler 1 - 0 Van DSİ
17/04/2022 14:00 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonu İl Özel İdare 6 - 1 Tosyaspor
17/04/2022 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı T Ulubey Belediyespor 1 - 0 Kabadüz Belediyespor
17/04/2022 15:00 Nevşehir 3 Nolu Saha T Suvermez Kapadokyaspor 4 - 0 Yazıhüyükspor
17/04/2022 15:00 Şenol Birol Futbol Kompleksi Çayelispor 3 - 0 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
17/04/2022 15:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı T Salihli Belediyespor 1 - 1
u: 2 - 1
Manisa Karaköyspor FK
17/04/2022 15:00 Yalova Atatürk Stadı T Altınova Belediyespor 2 - 1 Negmar Tavşanlı Belediyespor
17/04/2022 15:00 Eskişehir Yeni Stadyum Eskişehir Yunusemrespor 2 - 1 Eskişehir Demirspor
17/04/2022 15:00 Doğan Seyfi Atlı Stadı Serinhisarspor 3 - 1 Kıralan Demirspor
17/04/2022 15:30 Dağılgan Stadı Aksaray Karadenizspor 1 - 1
u: 2 - 3
Eskil Belediyespor
17/04/2022 16:00 Kırklareli Atatürk Stadı T Lüleburgazspor 1 - 1
u: 2 - 2
p: 3 - 4
Kavaklıspor
19/04/2022 15:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Viven Bornova FK 1 - 1
u: 3 - 2
Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor
19/04/2022 15:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Kırıkkale İl Özel İdare 0 - 2 Yahşihanspor
20/04/2022 15:00 Şanlıurfa GAP Stadı T Siverek Belediyespor 2 - 0 Akçakale Belediyespor
20/04/2022 15:30 Samsun Suni Çim Saha Karasamsunspor 3 - 1 Hacınabispor
20/04/2022 21:00 Bolu Atatürk Stadı Özel İdare Köroğluspor 0 - 4 Yeniçağaspor
21/04/2022 15:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı T Alaçatıspor 1 - 0 Ödemişspor
22/04/2022 14:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu Yakutiyespor 0 - 0
u: 0 - 0
p: 2 - 4
Palandöken Belediyesispor
22/04/2022 21:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta 32 Emrespor 0 - 1 Keçiborlu Belediyespor
23/04/2022 14:00 Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı T Değirmenderespor 3 - 0 Derince Sırrıpaşa FK
23/04/2022 14:00 Yunuskent Sahası Sudurağı Gençlerbirliği 3 - 1 Karaman Gençlerbirliği
23/04/2022 15:00 Çorum Şehir Stadı T Osmancık Belediyespor 5 - 1 Sungurlu Belediyespor
24/04/2022 13:00 4 Eylülspor Vadisi - 2 Cumhuriyet Üniversitesi 6 - 1 Gemerek Belediyespor
24/04/2022 13:00 Merzan Şehir Stadı Hakkari Zapspor 1 - 1
u: 1 - 1
p: 2 - 4
Yüksekova Belediyespor
24/04/2022 13:00 Abamüslüm Güven Stadı Kars 36 Spor 1 - 0 Serhat Karsspor
24/04/2022 14:00 Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı T Gölcükspor 3 - 1 Derincespor
24/04/2022 14:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı T Çerkezköy 1911 Doğanspor 0 - 0
u: 0 - 0
p: 5 - 4
Sarayspor 1953
24/04/2022 15:00 Siirt Atatürk Stadı T Kurtalanspor 3 - 0 Kurtalan Kültürspor
24/04/2022 15:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri T Bieksper Hacırahmanlıspor 4 - 0 Alaşehir Belediyespor
24/04/2022 15:00 Kepez Hasan Doğan Sahası T Manavgat Belediyespor 2 - 1 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK
24/04/2022 15:00 Sinop Üniversitesi Sahası Sinopspor 1 - 1
u: 1 - 1
p: 1 - 3
Boyabat 1868 Spor
24/04/2022 15:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor 1 - 0 Bingöl Gençlikspor
24/04/2022 16:00 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor 2 - 1 Ortaca Belediyespor
24/04/2022 20:30 Yeni Adana Stadyumu Adana Vefa 3 - 0 Kozanspor FK
26/04/2022 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası Serhat Ardahanspor 2 - 2
u: 6 - 3
Göle Belediyespor
26/04/2022 15:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı T Aliağa Futbol AŞ 1 - 0 Tire Belediyespor
27/04/2022 12:00 Artvin İskebe Şehir Stadı T Arhavispor 3 - 0 Borçkaspor
27/04/2022 15:00 Mersin Stadyumu T Erdemli Belediyespor 1 - 3 Anamur Belediyespor
27/04/2022 15:00 M-1 Sahası T Sandıklıspor 1 - 0 Emirdağspor
27/04/2022 15:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı Trabzon DSİ Karadenizspor 3 - 2 Necmiatispor
27/04/2022 16:00 Adnan Menderes Stadı Aydın Büyükşehir Belediyespor 0 - 0
u: 0 - 0
p: 3 - 4
Davutlar Belediyespor
28/04/2022 13:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası T Keçiören Bağlumspor 1 - 3 Kavaklıderespor
28/04/2022 15:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı Bahçecikspor 2 - 0 Ağasar Çepnispor
28/04/2022 16:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası T Çubukspor Futbol A.Ş. 0 - 1 Gölbaşı Belediyespor
29/04/2022 15:00 Atıcılar-3 Sahası Bursa Kültür 1987 Spor 2 - 0 Burgazspor
29/04/2022 16:00 Karaman Suni Çim Saha Erenlerspor 0 - 2 Hendek Dereköyspor
30/04/2022 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı T Doğubayazıt Belediyespor 6 - 2 Diyadin Gençlerbirliği
30/04/2022 14:00 Giresun 75.Yıl Sahası T 1926 Bulancakspor 1 - 0 Tireboluspor
30/04/2022 14:30 Amasya 12 Haziran Stadı T Merzifonspor 1 - 2 Suluova Sebatspor
30/04/2022 15:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı Öntur Havzanspor 1 - 1
u: 1 - 1
p: 0 - 3
Çatalhüyük Çumra Belediyespor
30/04/2022 15:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor 3 - 0 Kozcağız Belediyespor
30/04/2022 15:00 Elazığ Gençlik Merkezi Sahası Elazığ Yolspor 3 - 3
u: 3 - 3
p: 0 - 3
Elazığ Aksaray Gençlikspor
30/04/2022 15:00 Atıcılar-3 Sahası Görükle İpekspor 2 - 0 Çotanakspor
30/04/2022 16:00 Pazaryeri İlçe Stadı T Bayırköyspor 1 - 0 Bilecikspor
01/05/2022 16:00 Kalyon Stadyumu Gaziantep Anadoluspor 2 - 2
u: 2 - 2
p: 3 - 5
Araban Belediyespor
05/05/2022 15:00 Batman Yeni Şehir Stadı Batman 72 Belediyespor 1 - 0 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
07/05/2022 15:00 İBB Bayrampaşa Stadı T Alibeyköyspor 0 - 1 Haliçspor
07/05/2022 15:00 Beylerbeyi 75.Yıl Stadı T Cevizli Anadoluspor 0 - 1 Osmaniye İstiklalspor
07/05/2022 15:00 Avcılar Bld.Atatürk Stadı T Maltepespor 0 - 3 Kartalspor
08/05/2022 15:00 İBB Bayrampaşa Stadı T Vefa 2 - 0 Çamlıcaspor
08/05/2022 15:00 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı T Kavacıkspor 2 - 1 Ayazağaspor
08/05/2022 15:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor 4 - 1 Tatvan Gençlerbirliği
11/05/2022 15:00 Sarıyer Çayırbaşı Stadı T 1877 Alemdağspor 0 - 2 Büyükçekmece Mimarobaspor
11/05/2022 16:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesir BŞ Belediyespor 1 - 4 Bandırma Etispor
20/05/2022 15:00 Kütahya Dumlupınar Stadı Kütahya Yeşilayspor 2 - 2
u: 3 - 4
Akıncılarspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı T Muş 1984 Muşspor 1 - 1 Dilege A.Ş. Fırat Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 Bingöl Şehir Stadı T Doğubayazıt Belediyespor 1 - 1 Eynesil Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 Mersin Stadyumu T Gaziantep Ankasspor 3 - 1 Talasgücü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 Kemal Kaynaş Stadı T Kepez Belediyespor 5 - 4 Adana 1954 FK
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 Kadir Has Stadı T Ankara TKİ 1 - 1 Amasyaspor 1968 FK
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 Yalova Atatürk Stadı T Sapanca Gençlikspor 8 - 7 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı T Silivrispor 5 - 6 Kartal Bulvarspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 İnegöl İlçe Stadı T TKİ Tavşanlı Linyitspor 1 - 2 Tekirdağspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge Play-Off - 3de Week
22/04/2022 15:00 MAKÜ İstiklal Stadı T Efeler 09 Spor FK 7 - 6 Belediye Bolvadin Termalspor
++ Alle rechten voorbehouden. Niets van deze website mag zonder toestemming gekopieerd worden. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design