23/24 BAL'a katılacak takımlar
Uitslagen worden uiterlijk dinsdag bijgewerkt.
Programma's worden uiterlijk vrijdag bijgewerkt.=

WEDSTRIJDPROGRAMMA DEZE WEEK IN TURKS VOETBAL

Trendyol Süper Lig - 33de Week
19 april 2024 Vrijdag
20:00
Beşiktaş 2 - 0 MKE Ankaragücü
Tüpraş Stadı / İstanbul
20 april 2024 Zaterdag
13:30
İstanbulspor 1 - 2 Vavacars Fatih Karagümrük
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı / İstanbul
16:00
Tümosan Konyaspor 0 - 2 Corendon Alanyaspor
Konya Büyükşehir Belediye Stadı / Konya
19:00
Yılport Samsunspor 1 - 1 Yukatel Adana Demirspor
Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı / Samsun
19:00
Mondihome Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor
RHG Enertürk Enerji Stadı / Kayseri
21 april 2024 Zondag
13:30
Rams Başakşehir FK 2 - 0 Çaykur Rizespor
Başakşehir Fatih Terim Stadı / İstanbul
19:00
Bitexen Antalyaspor 2 - 1 Atakaş Hatayspor
Corendon Airlines Antalya Stadı / Antalya
19:00
Galatasaray 4 - 1 Siltaş Yapı Pendikspor
Rams Park / İstanbul
19:00
Gaziantep FK 2 - 0 Kasımpaşa
Kalyon Stadyumu / Gaziantep
22 april 2024 Maandag
20:00
Ems Yapı Sivasspor   -   Fenerbahçe
Sivas Yeni 4 Eylül Stadı / Sivas
Trendyol TFF 1.Lig - 31de Week
19 april 2024 Vrijdag
20:00
Altay 0 - 2 Manisa FK
Alsancak Mustafa Denizli Stadı / İzmir
20 april 2024 Zaterdag
13:30
Teksüt Bandırmaspor 1 - 1 Tuzlaspor
Bandırma 17 Eylül Stadı / Balıkesir
16:00
Bitexen Giresunspor 0 - 3 Göztepe
Çotanak Spor Kompleksi / Giresun
19:00
Eyüpspor 0 - 0 Boluspor
Eyüp İlçe Stadı / İstanbul
21 april 2024 Zondag
13:30
Bodrum FK 2 - 1 Astor Enerji Şanlıurfaspor
Bodrum İlçe Stadı / Muğla
16:00
Ahlatcı Çorum FK 2 - 0 Adanaspor
Çorum Şehir Stadı / Çorum
16:00
Gençlerbirliği 2 - 0 Erzurumspor FK
Eryaman Stadyumu / Ankara
19:00
Sakaryaspor 2 - 1 Ankara Keçiörengücü
Sakarya Yeni Atatürk Stadı / Sakarya
22 april 2024 Maandag
20:00
Ümraniyespor   -   Kocaelispor
Ümraniye İlçe Stadı / İstanbul
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 36de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Ankara Demirspor 2 - 1 Diyarbekirspor
TCDD Ankara Demirspor Stadı / Ankara
15:00
Nazilli Belediyespor 1 - 3 Karacabey Belediyespor
Nazilli İlçe Stadı / Aydın
15:00
Altınordu 2 - 0 Yeni Mersin İdman Yurdu
Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı / İzmir
15:00
Adıyaman FK 2 - 2 1461 Trabzon FK
Kahta İlçe Stadı / Adıyaman
15:00
Beyoğlu Yeni Çarşıspor 0 - 2 Vefa Group Vanspor FK
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı / İstanbul
15:00
Bursaspor 0 - 3 Hes İlaç Afyonspor
Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı / Bursa
15:00
Serik Belediyespor 1 - 0 Zonguldak Kömürspor
Serik İsmail Ogan Stadı / Antalya
15:00
Bucaspor 1928 1 - 2 Esenler Erokspor
Buca Yeni İlçe Stadı / İzmir
15:00
Kırşehir Futbol SK 3 - 3 Tuna Tarım Kırklarelispor
Kırşehir Ahi Stadı / Kırşehir
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 36de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Karaman FK 0 - 3 GMG Kastamonuspor
Karaman Yeni Stadyum / Karaman
15:00
Belediye Derincespor 1 - 0 Somaspor
Derince İlçe Stadı / Kocaeli
15:00
Isparta 32 Spor 1 - 1 İnegölspor
Isparta Atatürk Stadı / Isparta
15:00
Amed Sportif Faaliyetler 0 - 2 Alagöz Holding Iğdır FK
Diyarbakır Stadyumu / Diyarbakır
15:00
Etimesgut Belediyespor 2 - 0 Anagold 24 Erzincanspor
Etimesgut Bld Atatürk Stadı / Ankara
15:00
İskenderunspor AŞ 3 - 0 Denizlispor
Kırıkhan İlçe Stadı / Hatay
15:00
Uşakspor A.Ş. 0 - 4 Menemen FK
Uşak 1 Eylül Stadı / Uşak
15:00
68 Aksaray Belediyespor 0 - 0 Sarıyer
Dağılgan Stadı / Aksaray
15:00
Arnavutköy Bld Gençlikspor 2 - 0 Fethiyespor
Bolluca Stadı / İstanbul
TFF 3.Lig 1.Grup - 29de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Edirnespor 1 - 1 Mardin 1969 Spor
Edirne 25 Kasım Stadı / Edirne
15:00
Kırıkkalegücü FK 3 - 1 Gümüşhanespor
Kırıkkale Başpınar Stadı / Kırıkkale
15:00
Kepezspor FK 2 - 3 Ayvalıkgücü Belediyespor
Kepez Hasan Doğan Stadı / Antalya
15:00
İnegöl Kafkas Gençlikspor 3 - 1 Tarsus İdman Yurdu
İnegöl İlçe Stadı / Bursa
15:00
Talasgücü Belediyespor 2 - 1 Artvin Hopaspor
Kayseri Atatürk Yan Saha / Kayseri
15:00
52 Orduspor FK 3 - 3 Küçükçekmece Sinopspor
Yeni Ordu Stadyumu / Ordu
15:00
Karabük İdman Yurdu 2 - 5 Malatya Arguvanspor
Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı / Karabük
TFF 3.Lig 2.Grup - 29de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Tpao Batman Petrolspor 4 - 0 Pazarspor
Batman Yeni Şehir Stadı / Batman
15:00
Çimentaş Elazığspor 2 - 1 Sapanca Gençlikspor
Elazığ Stadyumu / Elazığ
15:00
Kelkit Hürriyetspor 0 - 1 Efeler 09 Spor FK
Kelkit İlçe Stadı / Gümüşhane
15:00
Karşıyaka 1 - 1 Hacettepe 1945 Spor
Alsancak Mustafa Denizli Stadı / İzmir
15:00
Silifke Belediyespor 1 - 0 Eynesil Belediyespor
Silifke İlçe Stadı / Mersin
15:00
Anadolu Üniversitesi 3 - 0 Kartal Bulvarspor
Osmangazi Üniversitesi Sahası / Eskişehir
15:00
Ergene Velimeşespor 0 - 0 Amasyaspor FK
Velimeşe M.K.Atatürk Stadı / Tekirdağ
TFF 3.Lig 3.Grup - 29de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Silivrispor 2 - 0 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar
Silivri Müjdat Gürsu Stadı / İstanbul S
15:00
Akhisarspor 2 - 6 Merkür Jet Erbaaspor
Spor Toto Akhisar Stadı / Manisa
15:00
Belediye Kütahyaspor 1 - 1 Büyükçekmece Tepecikspor
Kütahya Dumlupınar Stadı / Kütahya
15:00
Bayburt Özel İdarespor 2 - 1 Sivas Dört Eylül Futbol AŞ
Bayburt Genç Osman Stadı / Bayburt
15:00
Karaköprü Belediyespor 2 - 1 Osmaniyespor FK
Karaköprü Faruk Çelik Stadı / Şanlıurfa
15:00
1922 Konyaspor 0 - 0 Fatsa Belediyespor
Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı / Konya
15:00
Onvo Ağrı 1970 Spor 1 - 0 Darıca Gençlerbirliği
Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı / Ağrı
TFF 3.Lig 4.Grup - 29de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Bergama Sportif Faaliyetler 2 - 1 Balıkesirspor
Bergama 14 Eylül Stadı / İzmir
15:00
Sultanbeyli Belediyespor 0 - 1 Muş 1984 Muşspor
Sultanbeyli Gölet Sahası / İstanbul
15:00
Güneş Holding Çankaya FK 1 - 1 23 Elazığ FK
Osmanlı Stadı / Ankara
15:00
Tokat BLD Plevnespor 2 - 0 Bursa Yıldırımspor
Tokat Gaziosmanpaşa Stadı / Tokat
15:00
Sebat Gençlikspor 0 - 0 Nevşehir Belediyespor
Ortahisar Yavuz Selim Stadı / Trabzon
15:00
Bitexen Adana 1954 FK 3 - 1 Çatalcaspor
Yeni Adana Stadyumu / Adana
15:00
Siirt İl Özel İdare 2 - 0 Armoni Alanya Kestelspor
Kurtalan İlçe Stadı / Siirt
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 27de Week
19 april 2024 Vrijdag
15:00
Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri 2 - 2 Alibeyköyspor
Küçükçekmece Metin Oktay Stadı / İstanbul
15:00
Beylikdüzüspor 2 - 0 Anadolu Futbol Yatırımları
Kavaklı Hasan Doğan Stadı / İstanbul
15:00
Bayrampaşa 2 - 1 Nişantaşıspor
İBB Bayrampaşa Stadı / İstanbul
15:00
Maltepespor 0 - 0 Sarıyer Yenimahalle
Maltepe Hasan Polat Stadı / İstanbul
15:00
İnkılapspor 5 - 3 Yeni Ufukspor
Paşabahçe Stadı / İstanbul
15:00
Beykoz İshaklıspor 6 - 1 Haliçspor
Beykoz İlçe Stadı / İstanbul
15:00
Vefa 0 - 1 Şile Yıldızspor
Fatih Mimarsinan Stadı / İstanbul
15:00
Beylerbeyi 1911 FK 3 - 3 Kartal Sportif Faaliyetleri
Beylerbeyi 75.Yıl Stadı / İstanbul
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 27de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
İFA 3 - 0 Yuvacıkspor
İFA Sahası / İstanbul
15:00
Sarayspor 1953 1 - 2 Diliskelesispor
Saray İlçe Suni / Tekirdağ
15:00
Uzunköprüspor 1 - 5 Gebzespor
Uzunköprü Oğuz Arda Sel Sahası / Edirne
15:00
Gölcükspor 4 - 2 Keşan Spor
Gölcük İlçe Stadı / Kocaeli
15:00
Kullar 1975 Spor 1 - 0 Feriköy
Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı / Kocaeli
15:00
Taçspor 17 - 0 Lüleburgazspor
Alemdağ Stadyumu / İstanbul
15:00
Babaeskispor 1 - 5 Çorluspor 1947
Babaeski 100.Yıl Stadı / Kırklareli
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 23de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Arifiye Kalaycıspor 1 - 3 Yalova Yeşilovaspor
Arifiye Kalaycı Suni Saha / Sakarya
15:00
Yeni Çanspor 1 - 1 Hendekspor
Çan İbrahim Bodur Stadı / Çanakkale
15:00
Mustafakemalpaşa Belediyespor 3 - 5 Nilüfer Belediye FK
M.K.Paşa İlçe Sahası / Bursa
15:00
Burhaniye Belediyespor 1 - 0 Eti Maden Etispor
Burhaniye Spor Toto Stadı / Balıkesir
15:00
Görükle İpekspor 2 - 1 Bursa Doğugücü FK
Görükle Sahası / Bursa
15:00
Altınova Belediyespor 3 - 0 Bigaspor
Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı / Yalova
15:00
Balıkesir BŞ Belediyespor 0 - 1 Karasuspor
AHP 1 Nolu Saha / Balıkesir
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 27de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Asarlık Gençlikspor 2 - 0
Y.K.
Alaçatıspor
Asarlık Sahası / İzmir
15:00
Manisa 1965 Spor 1 - 1 Bayındırspor
Mümin Özkasap Spor Tesisleri / Manisa
15:00
Belediye Bolvadin Termalspor 5 - 0 Kütahya İl Özel İdare
Bolvadin İlçe Stadı / Afyonkarahisar
15:00
Tire 2021 FK 5 - 0 Emirdağspor
Tire Gazi M.Kemal Stadı / İzmir
15:00
Bilecik 1969 Spor 0 - 2 Çeşme Belediyespor
Bilecik İstasyon Sahası / Bilecik
15:00
İzmirspor 3 - 1 Yunus Emre Belediyespor
Karabağlar Yeşilyurt Sahası / İzmir
15:00
Yıldızspor 45 FK 2 - 3 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Muradiye Sahası / Manisa
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 23de Week
--:--
Irlıganlıspor 0 - 3 Manavgat Belediyespor
 
--:--
Muğlaspor 3 - 0 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK
 
21 april 2024 Zondag
15:00
Sökespor 3 - 1 Sivaslı Belediyespor
Güzelçamlı Sahası / Aydın
15:00
Yeşil Çivril Belediyespor 2 - 5 Yatağanspor
Çivril İlçe Sahası / Denizli
15:00
Burdur MAKÜ 0 - 1 Keçiborlu Belediyespor
MAKÜ İstiklal Stadı / Burdur
15:00
Kumluca Belediyespor 2 - 0 Zoroğlu İncirliova Belediyespor
Korkuteli 100.Yıl Atatürk Stadı / Antalya
15:00
Saygın Yapı Didim Belediyespor 2 - 3 Sarayköyspor
Didim Atatürk Stadı / Aydın
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 23de Week
--:--
Sincan Belediyespor 3 - 0 Kozlu Belediyespor
 
20 april 2024 Zaterdag
15:00
Kaynaşlı Belediyespor 7 - 1 Eskişehir Demirspor
Bilecik İstasyon Sahası / Bilecik T
21 april 2024 Zondag
15:00
Eskişehirspor 0 - 1 1926 Polatlı Belediyespor
Eskişehir Yeni Stadyum / Eskişehir
15:00
Alaplı Belediyespor 0 - 0 Geredespor
Alaplı İlçe Sahası / Zonguldak
15:00
Kırşehir Gençlik Hizmetleri 1 - 2 Çilimli Belediyespor
Kaman İlçe Sahası / Kırşehir
15:00
Gölbaşı Belediyespor 2 - 5 Ankara TKİ
Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı / Ankara
15:00
Karadeniz Ereğli Belediyespor 4 - 1 Eskişehir Yunusemrespor
Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Stadı / Zonguldak
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 23de Week
--:--
Mersin Camspor 0 - 3 Homurlu 1951 Spor
 
21 april 2024 Zondag
15:00
Ceyhanspor 1 - 1 Anamur Belediyespor
Ceyhan Sentetik Saha / Adana
15:00
Sarıçam Kürkçülerspor 1 - 2 Ömeranlıspor
Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı / Adana
15:00
Suvermez Kapadokyaspor 0 - 2 Akşehirspor
Suvermez Fikret Tunca Spor Kompleksi / Nevşehir
15:00
Sarayönü Belediyespor 0 - 2 Niğde Belediyesispor
Sarayönü İlçe Stadı / Konya
15:00
Erdemli Belediyespor 0 - 0 İmamoğlu Belediyespor
Erdemli İlçe Stadı / Mersin
15:00
Karaman Gençlerbirliği GSK 0 - 9 Adana 5 Ocak FK
Kemal Kaynaş Stadı / Karaman
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 23de Week
--:--
Bozova Belediyespor 0 - 3 Aktoprak Belediyespor
 
21 april 2024 Zondag
15:00
Nizipspor 1 - 0 Yayladağıspor
Nizip İstasyon Sahası / Gaziantep
15:00
Osmaniye Önderspor 0 - 6 Adıyaman Belediyespor
Cevdetiye 4 Nolu Saha / Osmaniye
15:00
Siverek Belediyespor 2 - 1 Kahramanmaraş Kurtuluşspor
Siverek Firkan Tüysüz Stadı / Şanlıurfa
15:00
Kilisspor 0 - 3 Kilis Belediyespor
Kilis 7 Aralık Stadı / Kilis
15:00
Karaziyaretspor 0 - 7 Viranşehir Belediyespor
Ferhuş Sahası / Kahramanmaraş
15:00
Reyhanlıspor 7 - 1 Bahçespor
Reyhanlı Tayfur Sökmen Stadı / Hatay
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 23de Week
--:--
Yenişehir Belediyespor 3 - 0 Çınar Belediyespor
 
--:--
Bitlis Özgüzelderespor 3 - 0 Yeşil Vartospor
 
21 april 2024 Zondag
14:00
Diyarbakırspor 3 - 1 Batman Kayraspor
Seyrantepe Şilbe Stadı / Diyarbakır
14:00
Şırnak Petrolspor 3 - 2 Kayabağlar Beldesi Gençlikspor
Şırnak Şehir Stadı / Şırnak
14:00
Vangölü Sportif Faaliyetler 1 - 6 Mazıdağı Fosfatspor
İpekyolu 75.Yıl Stadı / Van
14:00
Meskan Ölmez Madencilik Hakkari Zapspor 3 - 1 Bağlar Belediyespor
Merzan Şehir Stadı / Hakkari
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 23de Week
21 april 2024 Zondag
15:00
Görelespor 0 - 3 Smart Holding Çayelispor
Görele 13 Şubat Stadı / Giresun
15:00
Arsin İdman Yurdu 2 - 1 Serhat Ardahanspor
Yavuz Selim Stadı / Trabzon
15:00
Palandöken Belediyesispor 2 - 3 Arhavi 08 Spor
Yüksek İrtifa Kamp Merkezi / Erzurum
15:00
Kars 36 Spor 1 - 4 Doğubayazıt Futbol SK
Abamüslüm Güven Stadı / Kars
15:00
Bayburt Belediyespor 4 - 1 Kelkitgücü
Bayburt Sentetik Saha / Bayburt
15:00
Rize İl Özel İdare 1 - 2 Kireçhanespor
Şenol Birol Futbol Kompleksi / Rize
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 23de Week
--:--
Ovacık Belediye Munzurspor 0 - 3 Kangal Termikspor
 
--:--
Murat 2020 Gençspor 3 - 0 Hekimhan Belediyespor
 
21 april 2024 Zondag
14:00
Hacılar Erciyes Gençlikspor 2 - 4 12 Bingölspor
Hacılar Fevzi Mercan Stadı / Kayseri
14:00
Malatyaspor 0 - 2 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Yeşiltepe Spor Kompleksi / Malatya
14:00
Erzincan Ulalarspor 4 - 0 Dersimspor
Mustakil Atletizm Pisti Sahası / Erzincan
14:00
Elazığ Aksaray Gençlikspor 4 - 0 Başarı Otomotiv Rüstempaşa
Elazığ Gençlik Merkezi Sahası / Elazığ
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 23de Week
--:--
Ünye 1957 Spor 3 - 0 Osmancık Belediyespor
 
--:--
Boyabat 1868 Spor 0 - 3 Çankırı Saray 18 Spor
 
--:--
Bartınspor 3 - 0 Perşembespor
 
--:--
Türk Metal 1963 Spor 3 - 0 Alaçamspor
 
21 april 2024 Zondag
15:00
Samsun Büyükşehir Belediyespor 2 - 2 Suluova Sebatspor
İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri / Samsun
15:00
Kastamonu İl Özel İdare 5 - 1 Safranboluspor
Kastamonu Hasan Doğan A Sahası / Kastamonu
15:00
Niksar Belediyespor 0 - 2 Çarşambaspor
Niksar İlçe Stadı / Tokat
Ziraat Türkiye Kupası Son Tur - 2de Week
27 februari 2024 Dinsdag
20:45
MKE Ankaragücü 3 - 0 Fenerbahçe
Eryaman Stadyumu / Ankara
28 februari 2024 Woensdag
17:30
Trabzonspor 1 - 0 Rams Başakşehir FK
Papara Park / Trabzon
20:45
Beşiktaş 2 - 0 Tümosan Konyaspor
Tüpraş Stadı / İstanbul
29 februari 2024 Donderdag
20:45
Galatasaray 0 - 2 Vavacars Fatih Karagümrük
Rams Park / İstanbul
Alle rechten voorbehouden. Niets van deze website mag zonder toestemming gekopieerd worden. AmatorFutbol.org 2007-24 |