23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Anasayfa / U17 Haberler

2023 U17 Türkiye Şampiyonası

serkan | 25.09.2023 13:23 , Zonguldak

2.TUR

1.GRUP (KÜTAHYA)

A Grubu

11 Temmuz Salı

16:00 İnegöl Kafkasspor-Çorlu Belediye FK 3-1

12 Temmuz Çarşamba

18:00 Dolayoaspor-Çorlu Belediye FK 1-0

13 Temmuz Perşembe

16:00 Dolayobaspor-İnegöl Kafkasspor 1-0

B Grubu

11 Temmuz Salı

18:00 Bursa Yeni Karamanspor-Gölcükspor 2-1

12 Temmuz Çarşamba

16:00 Pendik Güllübağlar-Gölcükspor 1-0

13 Temmuz Perşembe

18:00 Bursa Yeni Karamanspor-Pendik Güllübağlar 1-0

FİNAL

14 Temmuz Cuma

17:00 Dolayobaspor-Bursa Yeni Karamanspor 1-1 (3-2 pen)

 

2.GRUP (AKSARAY)

A Grubu

11 Temmuz Salı

16:00 Karaman Başakspor-Kavaklıderespor 1-1

12 Temmuz Çarşamba

18:00 Karaman Başakspor-Sivas Yolspor 2-1

13 Temmuz Perşembe

16:00 Kavaklıderespor-Sivas Yolspor 2-1

Statü Gereği Birinci Belirleme Penaltıları:

Kavaklıderespor-Karaman Başakspor 4-2 pen

B Grubu

11 Temmuz Salı

18:00 Kocasinan Şimeşkspor-Ankara Güneşspor 1-0 

12 Temmuz Çarşamba

16:00 Çorum Gençlik Mimarsinan-Ankara Güneşspor 1-0

13 Temmuz Perşembe

18:00 Çorum Gençlik Mimarsinan-Kocasinan Şimşekspor 1-0

FİNAL

14 Temmuz Cuma

18:00 Kavaklıderespor-Çorum Gençlik Hizmetleri 1-1 (5-3 pen)

 

3.GRUP (UŞAK)

12 Temmuz Çarşamba

15:30 İzmir Pınargücü-Buca Gençlerbirliği 3-0

18:00 Salihli Belediyespor-Haznedar İdmanocağı 3-0

13 Temmuz Perşembe

15:30 İzmir Pınargücü-Haznedar İdmanocağı 2-1

18:00 Salihli Belediyespor-Buca Gençlerbirliği 4-1

14 Temmuz Cuma

15:30 Buca Gençlerbirliği-Haznedar İdmanocağı 2-2

18:00 Salihli Belediyespor-İzmir Pınargücü 4-1

 

4.GRUP (ERZURUM)

12 Temmuz Çarşamba

15:30 Ortahisar Kanuni FK-Nusaybin Belediyespor 2-0

17:30 Elazığ İl Özel İdarespor-Anadolu Bingölspor 2-0

13 Temmuz Perşembe

15:30 Ortahisar Kanuni FK-Anadolu Bingölspor 3-0

17:00 Elazığ İl Özel İdarespor-Nusaybin Belediyespor 5-0

14 Temmuz Cuma

15:30 Nusaybin Belediyespor-Anadolu Bingölspor 1-0

17:00 Elazığ İl Özel İdarespor-Ortahisar Kanuni FK 1-0

 

FİNAL GRUBU (AKSARAY)

Yarı Finaller


21.07 Elazığ İl Özel İdarespor-Dolayobaspor 1-1 (5-4 pen)

21.07 Salihli Belediyespor-Kavaklıderespor 1-2

3.lük Maçı

23.07 Dolayobaspor-Salihli Belediyespor 3-3

Final

23.07 Elazığ İl Özel İdarespor-Kavaklıderespor 1-1 (13-12 pen)

Bu yazı 16083 defa okunmuştur.

Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |