23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Anasayfa / U15 Haberler

2023 U15 Türkiye Şampiyonası

serkan | 24.09.2023 22:58 , Zonguldak

2.TUR

1.GRUP (ZONGULDAK)

A Grubu

6 Temmuz Perşembe

18:00 Orhangazi FK-Gebzespor 1-0

7 Temmuz Cuma

18:00 Dolayobaspor-Gebzespor 2-1

8 Temmuz Cumartesi

18:00 Dolayobaspor-Orhangazi FK 2-0

B Grubu

6 Temmuz Perşembe

16:00 B.H.Dikkaldırım Osmangazi-Çorlu Belediye FK 2-2

7 Temmuz Cuma

16:00 Bağlarbaşıspor-B.H.Dikkaldırım Osmangazi 2-0

8 Temmuz Cumartesi

16:00 Bağlarbaşıspor-Çorlu Belediye FK 3-1

FİNAL

9 Temmuz Pazar

17:00 Bağlarbaşıspor-Dolayobaspor 2-0

 

2.GRUP (AFYONKARAHİSAR)

A Grubu

6 Temmuz Perşembe

16:30 Odunpzarıspor-Ankara Alkula Gençlik 4-1

7 Temmuz Cuma

17:00 Kuşadası Küçükadaspor-Ankara Alkula Gençlik 2-1

8 Temmuz Cumartesi

19:00 Kuşadası Küçükadaspor-Odunpazarıspor 2-1

B Grubu

6 Temmuz Perşembe

18:30 Antalya Hurma Gençlik-Güzeltepe Gençlik 2-1

7 Temmuz Cuma

19:00 Yaşamkent İlkerspor-Güzeltepe Gençlik 3-1

8 Temmuz Cumartesi

17:00 Antalya Hurma Gençlik-Yaşamkent İlkerspor 3-1

FİNAL

9 Temmuz Pazar

17:30 Kuşadası Küçükadaspor-Antalya Hurma Gençlik 2-0

 

3.GRUP (AMASYA)

7 Temmuz Cuma

16:00 Samsun Kadıköyspor-Atakum Belediyespor 3-0

18:00 Sorgun Belediyespor-Kayseri Erkiletspor 3-3

8 Temmuz Cumartesi

16:00 Atakum Belediyespor-Sorgun Belediyespor 3-0

18:00 Samsun Kadıköyspor-Kayseri Erkiletspor 5-0

9 Temmuz Pazar

16:00 Samsun Kadıköyspor-Sorgun Belediyespor 4-1 

18:00 Kayseri Erkiletspor-Atakum Belediyespor 0-0

 

4.GRUP (ERZİNCAN)

7 Temmuz Cuma

16:00 1461 Trabzon-Muş Yurdum Gençlikspor 3-0

18:00 Erzurum İl Özel İdarespor-Derik 47 Spor 7-0

8 Temmuz Cumartesi

16:00 1461 Trabzon-Erzurum İl Özel İdarespor 1-0

18:00 Muş Yurdum Gençlikspor-Derik 47 Spor 3-1

9 Temmuz Pazar

10:00 Erzurum İl Özel İdarespor-Muş Yurdum Gençlik 4-2

12:00 1461 Trabzon-Derik 47 Spor 7-0

 

***

FİNAL GRUBU (KONYA)

Yarı Finaller (18 Temmuz 2023)
16:00 Bağlarbaşıspor-Samsun Kadıköyspor 0-2

18:00 Kuşadası Küçükadaspor-1461 Trabzon 2-1

Üçüncülük maçı (19 Temmuz 2023)
16:00 1461 Trabzon-Bağlarbaşıspor 2-2 (7-5 pen)

Final (19 Temmuz 2023)

18:00 Kuşadası Küçükadaspor-Samsun Kadıköyspor 2-0

Bu yazı 13836 defa okunmuştur.

Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |