Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
2023 U15 Türkiye Şampiyonası
2.TUR
1.GRUP (ZONGULDAK)
A Grubu
6 Temmuz Perşembe
18:00 Orhangazi FK-Gebzespor 1-0
7 Temmuz Cuma
18:00 Dolayobaspor-Gebzespor 2-1
8 Temmuz Cumartesi
18:00 Dolayobaspor-Orhangazi FK 2-0
B Grubu
6 Temmuz Perşembe
16:00 B.H.Dikkaldırım Osmangazi-Çorlu Belediye FK 2-2
7 Temmuz Cuma
16:00 Bağlarbaşıspor-B.H.Dikkaldırım Osmangazi 2-0
8 Temmuz Cumartesi
16:00 Bağlarbaşıspor-Çorlu Belediye FK 3-1
FİNAL
9 Temmuz Pazar
17:00 Bağlarbaşıspor-Dolayobaspor 2-0
2.GRUP (AFYONKARAHİSAR)
A Grubu
6 Temmuz Perşembe
16:30 Odunpzarıspor-Ankara Alkula Gençlik 4-1
7 Temmuz Cuma
17:00 Kuşadası Küçükadaspor-Ankara Alkula Gençlik 2-1
8 Temmuz Cumartesi
19:00 Kuşadası Küçükadaspor-Odunpazarıspor 2-1
B Grubu
6 Temmuz Perşembe
18:30 Antalya Hurma Gençlik-Güzeltepe Gençlik 2-1
7 Temmuz Cuma
19:00 Yaşamkent İlkerspor-Güzeltepe Gençlik 3-1
8 Temmuz Cumartesi
17:00 Antalya Hurma Gençlik-Yaşamkent İlkerspor 3-1
FİNAL
9 Temmuz Pazar
17:30 Kuşadası Küçükadaspor-Antalya Hurma Gençlik 2-0
3.GRUP (AMASYA)
7 Temmuz Cuma
16:00 Samsun Kadıköyspor-Atakum Belediyespor 3-0
18:00 Sorgun Belediyespor-Kayseri Erkiletspor 3-3
8 Temmuz Cumartesi
16:00 Atakum Belediyespor-Sorgun Belediyespor 3-0
18:00 Samsun Kadıköyspor-Kayseri Erkiletspor 5-0
9 Temmuz Pazar
16:00 Samsun Kadıköyspor-Sorgun Belediyespor 4-1
18:00 Kayseri Erkiletspor-Atakum Belediyespor 0-0
4.GRUP (ERZİNCAN)
7 Temmuz Cuma
16:00 1461 Trabzon-Muş Yurdum Gençlikspor 3-0
18:00 Erzurum İl Özel İdarespor-Derik 47 Spor 7-0
8 Temmuz Cumartesi
16:00 1461 Trabzon-Erzurum İl Özel İdarespor 1-0
18:00 Muş Yurdum Gençlikspor-Derik 47 Spor 3-1
9 Temmuz Pazar
10:00 Erzurum İl Özel İdarespor-Muş Yurdum Gençlik 4-2
12:00 1461 Trabzon-Derik 47 Spor 7-0
***
FİNAL GRUBU (KONYA)
Yarı Finaller (18 Temmuz 2023)
16:00 Bağlarbaşıspor-Samsun Kadıköyspor 0-2
18:00 Kuşadası Küçükadaspor-1461 Trabzon 2-1
Üçüncülük maçı (19 Temmuz 2023)
16:00 1461 Trabzon-Bağlarbaşıspor 2-2 (7-5 pen)
Final (19 Temmuz 2023)
18:00 Kuşadası Küçükadaspor-Samsun Kadıköyspor 2-0
Bu yazı 12877 defa okunmuştur.