23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Anasayfa / U16 Haberler

2023 U16 Türkiye Şampiyonası

serkan | 20.06.2023 22:59 , Zonguldak
1.Grup

İSTANBUL

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Hadımköyspor-Dolayobaspor 4-0
28 Nisan Cuma

13:00 Gülsuyuspor-Dolayobaspor 3-0

29 Nisan Cumartesi
15:00 Hadımköyspor-Gülsuyuspor 2-0

B Grubu
27 Nisan Perşembe
12:00 Sancaktepespor-Paşabahçe 2-1
28 Nisan Cuma
15:00 Kartalspor-Paşabahçe 1-0
29 Nisan Cumartesi
13:00 Kartalspor-Sancaktepespor 1-0

FİNAL
30 Nisan Pazar
15:00 Kartalspor-Hadımköyspor 0-0 (4-3 pen)
 
2.Grup
KIRKLARELİ
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Kurtköyspor-Kocaeli Güneşspor 4-0
28 Nisan Cuma

16:15 Kocaeli Güneşspor-Keşan Gençordu 0-0

29 Nisan Cumartesi
14:00 Kurtköyspor-Keşan Gençordu 9-0

B Grubu
27 Nisan Perşembe
16:15 İstanbul Yeniköyspor-Çayırova Bld Eğitimspor 3-1
28 Nisan Cuma
14:00 Çayırova Bld Eğitimspor-Çorlu Bld FK 1-1
29 Nisan Cumartesi
13:00 İstanbul Yeniköyspor-Çorlu Bld FK 2-1

FİNAL
30 Nisan Pazar
15:00 Kurtköyspor-Yeniköyspor 4-0 
 
3.Grup
ÇANAKKALE
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Bursa Zaferspor-Halil Rıfat Paşa 3-1
28 Nisan Cuma

16:30 Halil Rıfat Paşa-Balıkesir BŞ Bld 2-1

29 Nisan Cumartesi
14:00 Bursa Zaferspor-Balıkesir BŞ Bld 0-0

B Grubu
27 Nisan Perşembe
16:30 Kapaklı Sitespor-Osmaniye İstiklalspor 3-0
28 Nisan Cuma
14:00 Lüleburgaz Yıldırımspor-Osmaniye İstiklalspor 2-0 
29 Nisan Cumartesi
16:30 Kapaklı Sitespor-Lüleburgaz Yıldırımspor 1-1 (4-2 pen)

FİNAL
30 Nisan Pazar
12:00 Bursa Zaferspor-Kapaklı Sitespor 4-1 
 
4.Grup
DÜZCE

A Grubu
27 Nisan Perşembe
16:00 Sakarya Harmanlıkspor-İnegöl Kafkasspor 2-2
28 Nisan Cuma

14:00 İstanbul Damlaspor-Sakarya Harmanlıkspor 1-0

29 Nisan Cumartesi
16:00 İnegöl Kafkasspor-İstanbul Damlaspor 1-0

B Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Bursa Fethiye İdman Yurdu-Zonguldak Kömürspor 2-1 
28 Nisan Cuma
16:00 İstanbul Çubukluspor-Zonguldak Kömürspor 6-1
29 Nisan Cumartesi
14:00 İstanbul Çubukluspor-Zonguldak Kömürspor 1-0

FİNAL
30 Nisan Pazar
13:00 İnegöl Kafkasspor-İstanbul Çubukluspor 0-0 (4-3 pen) 
 
5.Grup
BİLECİK
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Büyükçekmece Bld-Erenlerspor 2-1
28 Nisan Cuma

17:00 Hisareynspor-Erenlerspor 3-1

29 Nisan Cumartesi
14:00 Hisareynspor-Büyükçekmece Bld 1-1 (5-4 pen)

B Grubu
27 Nisan Perşembe
17:00 Yalova Acarspor-Gebze Beylikbağıspor 1-1
28 Nisan Cuma
14:00 Sultanbeyli Belediyespor-Yalova Acarspor 3-1
29 Nisan Cumartesi
17:00 Sultanbeyli Belediyespor-Gebze Beylikbağıspor 2-1

FİNAL
30 Nisan Pazar
13:00 Hisareynspor-Gebze Beylikbağıspor 3-3 (4-2 pen)
 
6.Grup
KÜTAHYA
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 İstanbul Ereoğluspor-Ayvalıkgücü Bld 1-0
28 Nisan Cuma

16:00 Ayvalıkgücü Bld-1299 Bilecik SK 1-1

29 Nisan Cumartesi
14:00 İstanbul Eroğluspor-1299 Bilecik SK 4-0

B Grubu
27 Nisan Perşembe
16:00 Akhisar Yıldırımspor-Haznedar İdmanocağı 3-2
28 Nisan Cuma
14:00 Odunpazarıspor-Haznedar İdmanocağı 2-1
29 Nisan Cumartesi
16:00 Akhisar Yıldırımspor-Odunpazarıspor 1-0

FİNAL
30 Nisan Pazar
11:00 İstanbul Eroğluspor-Akhisar Yıldırımspor 2-0
 
 
7.Grup
BALIKESİR
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Buca Belediyespor-Çanakkale Gençlerbirliği 3-2
28 Nisan Cuma

16:30 Çanakkale Gençlerbirliği-Bursa Yeni Karaman 0-0

29 Nisan Cumartesi
14:00 Buca Belediyespor-Bursa Yeni Karaman 2-0

B Grubu
27 Nisan Perşembe
16:30 Buca Gençlerbirliği-Aragonit Büyük Sakaspor 2-0
28 Nisan Cuma
14:00 Bursa Bağlarbaşı-Aragonit Büyük Sakaspor 5-0
29 Nisan Cumartesi
14:00 Bursa Bağlarbaşı-Buca Gençlerbirliği 4-2

FİNAL
30 Nisan Pazar
14:00 Buca Belediyespor-Bursa Bağlarbaşı 4-0
 
8.Grup
AYDIN
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
15:00 Muğlaspor-Isparta Tekespor 3-1
28 Nisan Cuma

15:00 Güzeltepe Gençlikspor-Isparta Tekespor 7-0

29 Nisan Cumartesi
15:00 Güzeltepe Gençlikspor-Muğlaspor 3-1

B Grubu
27 Nisan Perşembe
15:00 Manisa Yıldızspor 45-Denizli Beşyıldızspor 2-0
28 Nisan Cuma
15:00 Aliağa Futbol-Denizli Beşyıldızspor 3-2
29 Nisan Cumartesi
15:00 Aliağa Futbol-Manisa Yıldızspor 45 3-1

FİNAL
30 Nisan Pazar
15:00 Aliağa Futbol-Güzeltepe Gençlikspor 1-0
 
9.Grup
UŞAK
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
13:00 Kütahya Yeşilayspor-Afyon Ege Gençlikspor 1-0
28 Nisan Cuma

13:00 Afyon Ege Gençlikspor-Bucak Bld Oğuzhanspor 2-1

29 Nisan Cumartesi
13:00 Bucak Bld Oğuzhanspor-Kütahya Yeşilayspor 1-1

B Grubu
27 Nisan Perşembe
15:00 Kuşadası Küçükadaspor-İzmir Bozdağspor 0-0
28 Nisan Cuma
15:00 Antalya Özer Gençlik-Kuşadası Küçükadaspor 2-2
29 Nisan Cumartesi
15:00 İzmir Bozdağspor-Antalya Özer Gençlikspor 1-1
Statü gereği birinci belirleme:
İzmir Bozdağspor-Antalya Özer Gençlikspor 2-1 pen
Kuşadası Küçükadaspor-İzmir Bozdağspor 7-6 pen

FİNAL
30 Nisan Pazar
12:00 Kuşadası Küçükadaspor-Kütahya Yeşilayspor 1-0
 
10.Grup
ISPARTA
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Aydın BŞB-Denizli Şemiklerspor 3-0
28 Nisan Cuma

16:00 Denizli Şemiklerspor-Kepez Belediyespor 0-0

29 Nisan Cumartesi
14:00 Aydın BŞB-Denizli Şemiklerspor 1-0

B Grubu
27 Nisan Perşembe
16:00 Denizli Bereketlispor-Uşak Bölmespor 4-1
28 Nisan Cuma
14:00 Bodrum 1925 Spor-Uşak Bölmespor 2-0
29 Nisan Cumartesi
16:00 Bodrum 1925 Spor-Denizli Bereketlispor 2-2 (4-3 pen)

FİNAL
30 Nisan Pazar
14:00 Bodrum 1925 Spor-Aydın BŞB 2-1
 
11.Grup
NEVŞEHİR
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
13:00 Mersin Yenişehir İdman Yurdu-Konya Kasırgücü 3-3
28 Nisan Cuma

15:00 Mersin Yenişehir İdman Yurdu-Kırşehir 40 Şehirgücü 5-0

29 Nisan Cumartesi
13:00 Konya Kasırgücü-Kırşehir 40 Şehirgücü 2-1
Statü gereği birinci belirleme:

Mersin Yenişehir İdman Yurdu-Konya Kasırgücü 4-3 pen

B Grubu
27 Nisan Perşembe
15:00 Kayseri Gültepespor-Niğde Gençlikspor 1-0
28 Nisan Cuma
13:00 Akdeniz Belediyespor-Niğde Gençlikspor 3-1
29 Nisan Cumartesi
15:00 Akdeniz Belediyespor-Kayseri Gültepespor 2-1

FİNAL
30 Nisan Pazar
13:00 Mersin Yenişehir İdman Yurdu-Akdeniz Belediyespor 6-0
 
12.Grup
KIRŞEHİR
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
13:30 Keçiören Atletikspor-68 Aksaray Bld 2-1
28 Nisan Cuma

16:00 68 Aksaray Bld-Selçuklu Bld 1-1

29 Nisan Cumartesi
13:30 Selçuklu Bld-Keçiören Atletikspor 2-0

 
B Grubu
27 Nisan Perşembe
16:00 Kayseri OSB Atletikspor-Yozgat Bld Bozokspor 3-2
28 Nisan Cuma
13:30 Sincangücü-Yozgat Bld Bozokspor 2-0
29 Nisan Cumartesi
16:00 Sincangücü-Kayseri OSB Atletikspor 3-1

FİNAL
30 Nisan Pazar
13:30 Selçuklu Bld-Sincangücü 3-1
 
13.Grup
KAYSERİ

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Elazığ İl Özel İdarespor-Sivas Bld 4-1
28 Nisan Cuma

14:00 Toroslar Kartalspor-Sivas Bld 2-0

29 Nisan Cumartesi
14:30 Elazığ İl Özel İdarespor-Toroslar Kartalspor 2-0

 
B Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 K.Maraş Kurtuluş 1920-Malatya Şehirspor 5-0
28 Nisan Cuma
14:00 Malatya Şehirspor-Nevşehir Maksan Otomotiv 2-0
29 Nisan Cumartesi
14:30 K.Maraş Kurtuluş 1920-Nevşehir Maksan Otomotiv 7-0

FİNAL
30 Nisan Pazar
16:30 Elazığ İl Özel İdarespor-K.Maraş Kurtuluş 1920 3-1
 
14.Grup
SİİRT

28 Nisan Cuma
13:00 Muş Yurdumspor-Nusaybin Gençlerbirliği 3-0
15:00 Şırnak İdman Yurdu-Batman Petrolspor 1-0
 
29 Nisan Cumartesi
13:00 Muş Yurdumspor-Şırnak İdman Yurdu 1-0
15:00 Batman Petrolspor-Nusaybin Gençlerbirliği 11-1
 
30 Nisan Pazar
10:00 Şırnak İdman Yurdu-Nusaybin Gençlerbirliği 3-0
12:00 Batman Petrolspor-Muş Yurdumspor 3-0
 
Statü gereği birinci belirleme:
Şırnak İdman Yurdu-Muş Yurdumspor 5-3 pen
Şırnak İdman Yurdu-Batman Petrolspor 4-3 pen


15.Grup
MUŞ

28 Nisan Cuma
15:00 Van BŞB-Anadolu Bingölspor 1-1
Ağrı 1970 Spor çekildi.

29 Nisan Cumartesi
15:00 Van BŞB-Siirt İhtisasspor 3-0

30 Nisan Pazar
11:00 Anadolu Bingölspor-Siirt İhtisasspor 1-0 
Statü gereği birinci belirleme:
Van BŞB-Anadolu Bingölspor 6-5 pen


16.Grup
ARTVİN

28 Nisan Cuma
12:00 Erzurum Yolspor-Rize İl Özel İdarespor 1-1
15:00 Iğdır FK-Ofspor 1-0

29 Nisan Cumartesi
12:00 Ofspor-Erzurum Yolspor 4-1
15:00 Rize İl Özel İdarespor-Iğdır FK 2-2

30 Nisan Pazar
12:00 Rize İl Özel İdarespor-Ofspor 2-1
15:00 Iğdır FK-Erzurum Yolspor 1-1

17.Grup
ORDU

A Grubu
27 Nisan Perşembe
13:00 Görelespor-Erzincan Ulalarspor 4-1
28 Nisan Cuma

15:00 1461 Trabzon-Erzincan Ulalarspor 11-0

29 Nisan Cumartesi
13:00 1461 Trabzon-Görelespor 4-1

 
B Grubu
27 Nisan Perşembe
15:00 Yomraspor-Bayburt Soğukgözespor 2-1
28 Nisan Cuma
13:00 Atakum Bld-Baybuırt Soğukgözespor 4-0
29 Nisan Cumartesi
15:00 Atakum Bld-Yomraspor 1-0

FİNAL
30 Nisan Pazar
11:00 1461 Trabzon-Atakum Bld 2-2 (4-2 pen)



18.Grup
SAMSUN

A Grubu
27 Nisan Perşembe
14:00 Kastamonu Yıldızlarıspor-Çorum Gençlik Mimarsinan 2-2
28 Nisan Cuma

14:00 Fatsa Anadoluspor-Kastamonu Yıldızlarıspor 3-2

29 Nisan Cumartesi
11:30 Fatsa Anadoluspor-Çorum Gençlik Mimarsinan 1-0

 
B Grubu
27 Nisan Perşembe
16:30 Tokat Bld Plevnespor-Amasya Özel İdarespor 1-0
28 Nisan Cuma
16:30 Amasya Özel İdarespor-Gerze Belediyespor 2-0
29 Nisan Cumartesi
13:30 Tokat Bld Plevnespor-Gerze Belediyespor 3-0

FİNAL
30 Nisan Pazar
11:30 Fatsa Anadoluspor-Tokat Bld Plevnespor 3-1
 
19.Grup
ZONGULDAK
 

A Grubu
27 Nisan Perşembe
15:00 Düzce 1905 Spor-Kıbrıscıkspor 3-1
28 Nisan Cuma

15:00 Hacettepe 1945 Spor-Kıbrıscıkspor 3-0

29 Nisan Cumartesi
14:00 Hacettepe 1945 Spor-Düzce 1905 Spor 1-0

 
B Grubu
27 Nisan Perşembe
13:00 Bartın Gençlerbirliği-Çankırı Yurdumspor 7-1
28 Nisan Cuma
13:00 Karabük 5000 Evlerspor-Çankırı Yurdumspor 5-0
29 Nisan Cumartesi
12:00 Bartın Gençlerbirliği-Karabük 5000 Evlerspor 2-0

FİNAL
30 Nisan Pazar
12:00 Hacettepe 1945 Spor-Bartın Gençlerbirliği 2-0
 
 
20.Grup
ÇORUM

A Grubu
27 Nisan Perşembe
13:00 Ankara Alkula Gençlik-Zonguldak Sarayspor 2-1
28 Nisan Cuma

15:30 Samsun Yolspor-Zonguldak Sarayspor 8-1

29 Nisan Cumartesi
13:00 Ankara Alkula Gençlik-Samsun Yolspor 4-2

 
B Grubu
27 Nisan Perşembe
15:00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Bafra Mevlanaspor 1-0
28 Nisan Cuma
13:00 Sincan Belediyespor-Bafra Mevlanaspor 2-1
29 Nisan Cumartesi
15:30 Sincan Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor 2-1

FİNAL
30 Nisan Pazar
13:00 Ankara Alkula Gençlik-Sincan Belediyespor 3-0

***
 
FİNAL GRUBU (BOLU)
Yarı Finaller
3 Haziran Cumartesi
13:00 Kuşadası Küçükadaspor-Van BŞB 2-0
15:00 Hisareynspor-Kurtköyspor 4-5 penaltılarda
 
3.lük Maçı
4 Haziran Pazar
13:00 Van BŞB-Hisareynspor 0-2
 
Final
4 Haziran Pazar
15:30 Kuşadası Küçükadaspor-Kurtköyspor 6-5 penaltılarda
 
Kuşadası Küçükadaspor Türkiye Şampiyonu!

Bu yazı 15426 defa okunmuştur.

Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |