23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Eynesil İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Giresun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Eynesil Belediyespor, Ören Belediyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 1. Hafta 09/09/2023 15:30 Eynesil Belediyespor 1-3 Karşıyaka
TFF 3.Lig 2.Grup 3. Hafta 23/09/2023 15:00 Eynesil Belediyespor 1-2 1954 Kelkit Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 5. Hafta 08/10/2023 14:30 Eynesil Belediyespor 1-0 Kartal Bulvarspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 11/10/2023 13:00 Eynesil Belediyespor 0-2 Merkür Jet Erbaaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 2. Hafta 21/10/2023 13:00 Görelespor 0-0 Kireçhanespor
TFF 3.Lig 2.Grup 7. Hafta 22/10/2023 14:30 Eynesil Belediyespor 2-1 Sapanca Gençlikspor
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 1. Hafta 29/10/2023 14:00 Ören Belediyespor 1-0 Pazarsuyu Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 4. Hafta 05/11/2023 13:00 Görelespor 1-1 Rize İl Özel İdare
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 3. Hafta 11/11/2023 14:30 Ören Belediyespor 2-0 Örnekspor
TFF 3.Lig 2.Grup 10. Hafta 12/11/2023 14:00 Eynesil Belediyespor 1-0 Pazarspor
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 5. Hafta 25/11/2023 14:30 Ören Belediyespor 1-1 Bulancak İhsaniye Gençlikspor
TFF 3.Lig 2.Grup 12. Hafta 26/11/2023 14:00 Eynesil Belediyespor 0-2 Tpao Batman Petrolspor
TFF 3.Lig 2.Grup 14. Hafta 10/12/2023 14:00 Eynesil Belediyespor 1-0 Silifke Belediyespor
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 8. Hafta 07/01/2024 14:00 Ören Belediyespor 0-0 Derelispor
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 11. Hafta 21/01/2024 14:00 Ören Belediyespor 2-2 Kalecik Hisarspor
TFF 3.Lig 2.Grup 17. Hafta 28/01/2024 14:00 Eynesil Belediyespor 1-0 Anadolu Üniversitesi
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 13. Hafta 04/02/2024 14:00 Ören Belediyespor 3-2 1977 Ballıcaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 19. Hafta 11/02/2024 14:00 Eynesil Belediyespor 1-3 Efeler 09 Spor FK
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 15. Hafta 18/02/2024 14:00 Ören Belediyespor 9-1 Üç Kalespor
Giresun Saruhan Bolat 1.Amatör 16. Hafta 24/02/2024 14:00 Ören Belediyespor 4-0 Giresun Akınspor
TFF 3.Lig 2.Grup 21. Hafta 25/02/2024 14:00 Eynesil Belediyespor 1-1 Hacettepe 1945 Spor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 18. Hafta 03/03/2024 13:00 Görelespor - Bayburt Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 24. Hafta 17/03/2024 14:00 Eynesil Belediyespor - Amasyaspor FK
TFF 3.Lig 2.Grup 26. Hafta 03/04/2024 15:00 Eynesil Belediyespor - Turgutluspor
TFF 3.Lig 2.Grup 28. Hafta 14/04/2024 15:00 Eynesil Belediyespor - Ergene Velimeşespor
TFF 3.Lig 2.Grup 30. Hafta 27/04/2024 15:00 Eynesil Belediyespor - 3Gen Holding Elazığspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |