23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Anasayfa / AMATÖR Haberler

2023-2024 BAL'da Yer Alacak Takımlar

serkan | 14.09.2023 11:48 , Ankara

Adana(3+2): Adana 5 Ocak, Adana Vefa, Ceyhanspor, İmamoğlu Belediyespor, Sarıçam Kürkçülerspor

Adıyaman(1+1): Kahta 02 Spor, Adıyaman Belediye Kültürel Sportif Faaliyetler

Afyonkarahisar(2): Belediye Bolvadin Termalspor, Emirdağspor

Ağrı(1): Doğubayazıt Futbol SK

Amasya(1): Suluova Sebatspor

Ankara(4): 1926 Polatlı Belediyespor, Ankara TKİ, Gölbaşı Belediyespor, Sincan Belediyespor

Antalya(3): Kumluca Belediyespor, Kırkgöz Döşemealtı Bld Gençlikspor, Manavgat Belediyespor

Ardahan(1): Serhat Ardahanspor

Artvin(1): Arhavi Gençlikspor

Aydın(3): Eşin Grup Sökespor, Saygın Yapı Didimspor, Zoroğlu İncirliova Belediyespor

Balıkesir(3): Balıkesir BŞB, Bandırma Etispor, Burhaniye Belediyespor

Bartın(1): Bartınspor

Batman(1): Batman Kayraspor

Bayburt(1): Bayburt Belediyespor

Bilecik(1): Bilecik 1969 Spor

Bingöl(1+1): 12 Bingölspor, Murat 2020 Gençspor

Bitlis(1): Bitlis Özgüzelderespor

Bolu(1): Geredespor

Burdur(1): Burdur MAKÜ

Bursa(4): Bursa Doğugücü FK, Görükle İpekspor, Mustafakemalpaşa Belediyespor, Nilüfer Belediye FK

Çanakkale(2): Bigaspor, Yeni Çanspor

Çankırı(1): Çankırı Saray 18 Spor

Çorum(1): Osmancık Belediyespor

Denizli(3): Irlıganlıspor, Sarayköyspor, Yeşil Çivril Belediyespor

Diyarbakır(2+4): Bağlar Belediyespor, Çınar Belediyespor, Erganispor, Yenişehir Belediyespor, Diyarbakırspor, Diyarbakır Adaletspor

Düzce(2): Çilimli Belediyespor, Kaynaşlı Belediyespor

Edirne(2): Keşanspor, Uzunköprüspor

Elazığ(2+1): Elazığ Aksaray Gençlikspor, Fırat Üniversitesi SK, Rüstempaşa

Erzincan(1): Erzincan Ulalarspor

Erzurum(1): Palandöken Belediyesispor

Eskişehir(2+1): Eskişehir Demirspor, Eskişehir Yunusemrespor, Eskişehirspor

Gaziantep(2+2): Araban Belediyespor, Gaziantepgücü, Aktoprak Belediyespor, Nizipspor

Giresun(2): 1926 Bulancakspor, Görelespor

Gümüşhane(1): Kelkitgücü

Hakkari(1): Meskan Ölmez Madencilik Hakkari Zapspor

Hatay(2+3): 5 Temmuz İskenderunspor, Antakya Belediyespor FK, Reyhanlıspor, Samandağ Gençlerbirliği, Yayladağıspor

Isparta(1): Keçiborlu Belediyespor

İstanbul(12+8): Alibeyköy, Bahçelievlerspor, Bayrampaşa, Beykoz İshaklıspor, Beylerbeyi 1911 FK, Beylikdüzüspor, Feriköy, Haliçspor, İFA, İnkilap Futbol, İstanbul Anadolu Futbol Yatırımları, Kartal Sportif, Küçükçekmece Sportif, Maltepespor, Nişantaşıspor, Sarıyer Yenimahallespor, Şile Yıldızspor, Taçspor, Vefaspor, Yeni Ufukspor

İzmir(5+1): Alaçatıspor, Asarlık Gençlikspor, Bayındırspor, Çeşme Belediyespor, İzmirspor, Tire 2021 FK

Kahramanmaraş(2+1): Elbistanspor, Kahramanmaraş Kurtuluşspor, Karaziyaretspor

Karabük(1): Safranboluspor

Karaman(1): Karaman Gençlerbirliği

Kars(1): Kars 36 Spor

Kastamonu(1): Kastamonu İl Özel İdarespor

Kayseri(2): Develigücü, Hacılar Erciyes Gençlikspor

Kırıkkale(1): Türk Metal 1963 Spor

Kırklareli(2): Babaeskispor, Lüleburgazspor

Kırşehir(1): Kırşehir Gençlik Hizmetleri

Kilis(1+1): Kilis Belediyespor, Kilisspor

Kocaeli(4+1): Diliskesispor, Gebzespor, Gölcükspor, Kullar 1975 Spor, Yuvacıkspor

Konya(3): Akşehirspor, Fuzul Ömeranlıspor, Sarayönü Belediyespor

Kütahya(3): Kütahya İl Özel İdarespor, Tavşanlı Tepecikspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor

Malatya(2+3): Arapgirspor, Hekimhan Belediyespor, Malatya İdman Yurdu, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Malatyaspor

Manisa(3): Manisa 1965 Spor, Yıldızspor 45 FK, Yunus Emre Belediyespor

Mardin(1): Mazıdağı Fosfatspor

Mersin(3+1): Anamur Belediyespor, Erdemli Belediyespor, Homurlu 1951 Spor, Mersin Camspor

Muğla(2): Muğlaspor, Yatağanspor

Muş(1): Yeşil Vartospor

Nevşehir(1): Suvermez Kapadokyaspor

Niğde(1): Niğde Belediyesispor

Ordu(2): Perşembespor, Ünye 1957 Spor

Osmaniye(1+1): Bahçespor, Önderspor

Rize(2): Rize İl Özel İdarespor, Smart Holding Çayelispor

Sakarya(3): Arifiye Kalaycıspor, Hendekspor, Karasuspor

Samsun(3): Alaçamspor, Çarşambaspor, Samsun BŞB

Siirt(1): Kayabağlar Beldesi Gençlikspor

Sinop(1): Boyabat 1868 Spor

Sivas(1): Kangal Termikspor

Şanlıurfa(2+1): Bozova Belediyespor, Siverek Belediyespor, Viranşehir Belediyespor, 

Şırnak(1): Şırnak İdman Yurdu

Tekirdağ(3): Çorluspor 1947, Kapaklıspor, Sarayspor 1953

Tokat(1): Niksar Belediyespor

Trabzon(2): Arsin İdman Yurdu, Trabzon Kireçhanespor

Tunceli(1+1): Dersimspor, Ovacık Belediye Munzurspor

Uşak(1): Sivaslı Belediyespor

Van(1): Vangölü Sportif Faaliyetler

Yalova(2): Altınova Belediyespor, Yalova Yeşilovaspor

Yozgat(1): Yozgat Belediyesi Bozokspor

Zonguldak(3): Alaplı Belediyespor, Karadeniz Ereğli Belediyespor, Kozlu Belediyespor

Bu yazı 104500 defa okunmuştur.

Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |