TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

TFF Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu - 6. Hafta
22/09/2017 20:00 Şenol Güneş Spor Kompleksi Trabzonspor 3 - 4 Aytemiz Alanyaspor
23/09/2017 14:00 Konya Büyükşehir Belediye Stadı Atiker Konyaspor   -   Teleset Mobilya Akhisarspor
23/09/2017 16:30 Ankara 19 Mayıs Stadı Gençlerbirliği   -   Medipol Başakşehir
23/09/2017 19:30 Ülker Stadyumu Fenerbahçe   -   Beşiktaş
24/09/2017 14:00 Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor   -   Göztepe
24/09/2017 14:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Kardemir Karabükspor   -   Evkur Yeni Malatyaspor
24/09/2017 16:30 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Kasımpaşa   -   Kayserispor
24/09/2017 19:30 Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu Bursaspor   -   Galatasaray
25/09/2017 20:00 Antalya Stadyumu Antalyaspor   -   Osmanlıspor
TFF 1.Lig - 6. Hafta
23/09/2017 17:30 Manisa 19 Mayıs Stadı Grand Medical Manisaspor   -   İstanbulspor
23/09/2017 17:30 Bornova Stadı Altınordu   -   Gaziantepspor
24/09/2017 16:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadı BB Erzurumspor   -   Boluspor
24/09/2017 16:00 Giresun Atatürk Stadı Akın Çorap Giresunspor   -   Elazığspor
24/09/2017 19:00 Gaziantep Stadyumu Gazişehir Gaziantep FK   -   Eskişehirspor
24/09/2017 19:00 Ankara 19 Mayıs Stadı MKE Ankaragücü   -   Samsunspor
25/09/2017 16:00 Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı Ümraniyespor   -   Denizlispor
25/09/2017 19:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesirspor Baltok   -   Çaykur Rizespor
25/09/2017 20:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor   -   Adanaspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 4. Hafta
23/09/2017 15:00 Seyrantepe Diski Spor Tesisleri Amed Sportif Faaliyetler   -   Bodrum Belediyesi Bodrumspor
23/09/2017 15:30 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966   -   Sivas Belediyespor
23/09/2017 15:30 Aktepe Stadı Keçiörengücü   -   Mersin İdman Yurdu
23/09/2017 15:30 Antakya Atatürk Stadyumu Hatayspor   -   Tokatspor
23/09/2017 16:00 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor   -   Etimesgut Belediyespor
23/09/2017 16:00 Alparslan Türkeş Stadı Kocaeli Birlikspor   -   Bucaspor
24/09/2017 16:00 Yusuf Ziya Öniş Stadyumu Sarıyer   -   Eyüpspor
24/09/2017 16:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Sancaktepe Belediyespor   -   Menemen Belediyespor
24/09/2017 19:00 Afyonkarahisar Yeni Şehir Stadı Afjet Afyonspor   -   Tuzlaspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 4. Hafta
23/09/2017 15:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Gümüşhanespor   -   SBS İnşaat Kırklarelispor
23/09/2017 15:00 Mardin 21 Kasım Stadı Şanlıurfaspor   -   Fatih Karagümrük
23/09/2017 15:30 Cebeci İnönü Stadı Hacettepe   -   Silivrispor
23/09/2017 15:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu Zonguldak Kömürspor   -   Fethiyespor
23/09/2017 16:00 Nazilli İlçe Stadı Nazilli Belediyespor   -   Altay
23/09/2017 19:00 12 Şubat Stadyumu Kahramanmaraşspor   -   Konya Anadolu Selçukspor
23/09/2017 19:00 İzmir Atatürk Stadı Karşıyaka   -   Niğde Belediyespor
24/09/2017 15:30 OSTİM Stadı Bugsaşspor   -   Bandırmaspor
24/09/2017 16:00 Pendik İlçe Stadı Pendikspor   -   Sakaryaspor
TFF 3.Lig 1.Grup - 4. Hafta
23/09/2017 15:00 Genç Osman Stadı Bayburt Grup Özel İdare   -   Yeni Altındağ Belediyespor
23/09/2017 15:00 Batman 16 Mayıs Stadyumu Batman Petrolspor   -   Orhangazi Belediyespor
23/09/2017 15:30 Erbaa İlçe Stadı Erbaaspor   -   12 Bingölspor
23/09/2017 16:00 Vefa Stadı Halide Edip Adıvarspor   -   Ofspor
23/09/2017 16:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Manisa Büyükşehir Belediyespor   -   Erzin Belediyespor
23/09/2017 16:00 Bergama 14 Eylül Stadı Bergama Belediyespor   -   Dardanelspor
23/09/2017 16:00 Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı Çatalcaspor   -   Kemerspor 2003
24/09/2017 15:30 Kozan İsmet Atlı Stadı Kozan Belediyespor   -   Düzcespor
24/09/2017 16:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa   -   Yomraspor
TFF 3.Lig 2.Grup - 4. Hafta
23/09/2017 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı Yeni Orduspor   -   Turgutluspor
23/09/2017 15:00 Pazar İlçe Stadı Pazarspor   -   Gölcükspor
23/09/2017 15:30 Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Açık Saha Kayseri Erciyesspor   -   Darıca Gençlerbirliği
23/09/2017 16:00 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor   -   Diyarbekirspor
23/09/2017 16:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Ergene Velimeşespor   -   Tire 1922 Spor
23/09/2017 16:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yeşil Bursa   -   Van Büyükşehir Belediyespor
24/09/2017 15:00 Erzincan 13 Şubat Stadı Anagold 24 Erzincanspor   -   1461 Trabzon
24/09/2017 15:30 TCDD Ankara Demirspor Sahası Ankara Demirspor   -   Erokspor
24/09/2017 16:00 Bağcılar Bld Mahmutbey Stadı Anadolu Bağcılarspor   -   Kırıkhanspor
TFF 3.Lig 3.Grup - 4. Hafta
23/09/2017 15:00 Elazığ Atatürk Stadı Elaziz Belediyespor   -   Sultanbeyli Belediyespor
23/09/2017 15:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Baysal İnşaat Düzyurtspor   -   Büyükçekmece Tepecikspor
23/09/2017 15:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı Çorum Belediyespor   -   Utaş Uşakspor
23/09/2017 15:30 Payas İlçe Sahası Payasspor   -   Tekirdağspor
23/09/2017 19:00 İzmit İsmetpaşa Stadı Kocaelispor   -   Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor
23/09/2017 19:00 Tarsus İlçe Stadı Tarsus İdman Yurdu   -   Aydınspor 1923
24/09/2017 13:30 Cizre İlçe Stadı Cizrespor   -   Ankara Adliyespor
24/09/2017 15:00 Arsin İlçe Stadı Arsinspor   -   Osmaniyespor FK
24/09/2017 16:00 Kızılcabölük Semt Sahası Kızılcabölükspor   -   Karacabey Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 14:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Diyarbakır Yolspor   -   Yüksekova Belediyespor
24/09/2017 14:00 Tatvan İlçe Sahası Tatvan Gençlerbirliği   -   Ağrı 1970 Spor
24/09/2017 14:00 Derik İlçe Sahası Derikspor   -   Mardin 47 Spor
24/09/2017 14:00 Muş Şehir (Çim) Muşspor FC   -   1960 Silopispor
24/09/2017 14:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdaresispor   -   Bağlar Belediyespor
24/09/2017 14:00 Batman 19 Mayıs 2 Nolu Sentetik Saha 1955 Batmanspor   -   Erciş Gençlik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00 Yeşiltepe Sahası Malatya Yeşilyurt Belediyespor   -   1920 Maraşspor
24/09/2017 15:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersimspor   -   Grup Merkez Hasar Hankendispor
24/09/2017 15:00 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyaman 1954 Spor   -   Araban Belediyespor
24/09/2017 15:00   Siverek Belediyespor   -   11 Nisanspor
24/09/2017 15:00 Şehitkâmil İlçe Stadı Şehitkamil Belediyespor   -   İnönü Üniversitesi
24/09/2017 15:00 Elazığ Yol Spor Sahası Elazığ Yolspor   -   62 Pertekspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 14:00 Akçaabat Fatih Stadı Zağnosspor   -   Bahçecikspor
24/09/2017 14:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Arasspor   -   Çatıksu Gençlikspor
24/09/2017 14:00 Hopa İlçe Sahası Artvin Hopaspor   -   Serhat Ardahanspor
24/09/2017 14:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor   -   Kendirli Belediyespor
24/09/2017 14:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor   -   Yakutiyespor
24/09/2017 14:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor   -   Kars 36 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 1. Hafta
23/09/2017 15:00 Sivas Fuar Alanı 1 Nolu Saha Sivas Demirspor   -   Şarkışla Belediyespor
23/09/2017 15:00 Bulancak İlçe Stadı 1926 Bulancakspor   -   Sinopspor
24/09/2017 15:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   Fatsa Belediyespor
24/09/2017 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Turhalspor   -   Görelespor
24/09/2017 15:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor   -   Eti Lisesi Gençlikspor
24/09/2017 15:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Atakum Belediyespor
24/09/2017 15:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor   -   Orduspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor   -   Adana BŞ Belediyespor
24/09/2017 15:00 Dağılgan 5 Nolu Sentetik Saha 68 Aksaray Belediyespor   -   Nevşehirspor Gençlik
24/09/2017 15:00 Kilis 7 Aralık (Suni) Kilis Belediyespor   -   Talasgücü Belediyespor
24/09/2017 15:00 İskenderun Dış Saha Belen Belediyespor   -   Arsuz Karaağaçspor 1967
24/09/2017 15:00 Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Açık Saha Kayseri Şekerspor   -   2005 Azatlıspor
24/09/2017 15:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor   -   Yozgatspor 1959 FK
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Manavgat Belediyespor
24/09/2017 15:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor   -   Manavgatspor
24/09/2017 15:00 Anamur İlçe Stadı Anamur Belediyespor   -   Medcem Silifke Belediyespor
24/09/2017 15:00 Bucak İlçe Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor   -   Gölhisarspor
24/09/2017 15:00 Ereğli İlçe Stadı Konya Ereğlispor   -   Sarayönü Belediyespor
24/09/2017 15:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor   -   Isparta Davrazspor
24/09/2017 15:00 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor   -   Mut İdman Yurdu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor Futbol A.Ş   -   Keçiören Belediyesi Bağlumspor
24/09/2017 15:00 Kastamonu Hasan Doğan Sahası Kastamonu Özel İdare KH Spor   -   Bartınspor
24/09/2017 15:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Belediyespor   -   Yeni Kırıkkalespor
24/09/2017 15:00 Beyçayırı Stadı Karadeniz Ereğli Belediyespor   -   Devrek Belediyespor
24/09/2017 15:00 Fikret Karabudak Stadı MKE Kırıkkalespor   -   100.Yıl Soğuksuspor
24/09/2017 15:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor   -   Yeniçağaspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00   Yatağanspor   -   Bozdoğan Belediyespor
24/09/2017 15:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor   -   Sökespor
24/09/2017 15:00 Tavas İlçe Sahası Kale Belediyespor   -   Çal Belediyespor
24/09/2017 15:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Şuhut Belediye Hisarspor
24/09/2017 15:00 Torbalı 7 Eylül Stadı Torbalıspor   -   Dikili Çandarlıgücü
24/09/2017 15:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Uşak Vefaspor
24/09/2017 15:00 Ortaca Ahmet Ateş Stadı Ortaca Belediyespor   -   Sarayköy 1926 FK
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00 Çayırova Aksaköy Stadı Çayırovaspor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
24/09/2017 15:00   Kartalspor   -   Modafenspor
24/09/2017 15:00 Alaşehir İlçe Stadı Alaşehir Belediyespor   -   Yunus Emre Belediyespor
24/09/2017 15:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilovaspor   -   Çiğli Belediyespor
24/09/2017 15:00 Balya İlçe Sahası Balya Belediyespor   -   Havran Fatih Belediyespor
24/09/2017 15:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor   -   Belediye Derincespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00   Yeşilköyspor   -   Feriköy
24/09/2017 15:00 Şıralık 2 Nolu Saha Beyköy Belediyespor   -   Anadolu Üniversitesi
24/09/2017 15:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor   -   Kütahyaspor
24/09/2017 15:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Tavşanlı Moymulspor
24/09/2017 15:00 Germiyan Kampüsü Sahası Dumlupınar Üniversitesi   -   Çengelköy Futbol Yatırımları
24/09/2017 15:00 Eskişehir Atatürk Stadı Eskişehir Kurtuluşspor   -   Kaynaşlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 1. Hafta
23/09/2017 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı S Maltepespor   -   Gebzespor
24/09/2017 15:00 Sapanca Kurtköy Sahası Sapanca Gençlikspor   -   Beylerbeyi
24/09/2017 15:00 Başiskele İlçe Stadı Başiskele Doğantepespor   -   İstanbul Beylikdüzüspor
24/09/2017 15:00 İnegöl Kurtuluş Sahası İnegöl Kurtuluşspor   -   Derincespor
24/09/2017 15:00 Fethiye Sahası Nilüfer Erdemli Sportif   -   Kestel Belediyespor
24/09/2017 15:00 Karaman Suni Çim Adapazarıspor   -   Karasuspor
24/09/2017 15:00 Maltepe Başıbüyük Sahası Kartal Bulvarspor   -   Bursa Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 1. Hafta
24/09/2017 15:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa   -   Sultangazispor
24/09/2017 15:00 Yalova Atatürk Stadı Yalova Kadıköyspor   -   Uzunköprüspor
24/09/2017 15:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgazspor   -   Bigaspor
24/09/2017 15:00 Çerkezköy M.Uğraş(Çim) Çerkezköy 1911 Spor   -   Çorluspor 1947
24/09/2017 15:00 Çan İbrahim Bodur Stadı Yeni Çanspor   -   Çekmeköy Bld. Alemdağspor
24/09/2017 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Altınova Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur - 1. Hafta
19/09/2017 13:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Tokatspor 0 - 0
u: 0 - 1
Kahramanmaraşspor
19/09/2017 13:00 Bağcılar Bld Mahmutbey Stadı Anadolu Bağcılarspor 0 - 1 Konya Anadolu Selçukspor
19/09/2017 13:45 Mardin 21 Kasım Stadı Şanlıurfaspor 1 - 1
u: 1 - 1
p: 4 - 2
Pazarspor
19/09/2017 14:30 Seyrantepe Diski Spor Tesisleri Diyarbekirspor 0 - 1 İstanbulspor
19/09/2017 15:00 Payas İlçe Sahası Payasspor 1 - 1
u: 1 - 3
Amed Sportif Faaliyetler
19/09/2017 15:30 Bergama 14 Eylül Stadı Menemen Belediyespor 4 - 2 Darıca Gençlerbirliği
19/09/2017 15:30 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor 1 - 1
u: 1 - 1
p: 2 - 3
Etimesgut Belediyespor
19/09/2017 15:30 Kırklareli Atatürk Stadı SBS İnşaat Kırklarelispor 1 - 3 Niğde Belediyespor
19/09/2017 15:30 Bodrum İlçe Stadı Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2 - 2
u: 2 - 3
Gazişehir Gaziantep FK
19/09/2017 15:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor 0 - 1 Çorum Belediyespor
19/09/2017 16:00 Van Atatürk Stadı Van Büyükşehir Belediyespor 0 - 1 Kayserispor
19/09/2017 17:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesirspor Baltok 1 - 1
u: 1 - 1
p: 5 - 6
Kars 36 Spor
19/09/2017 19:00 Mersin Stadyumu Mersin İdman Yurdu 3 - 5 Orhangazi Belediyespor
19/09/2017 19:00 Akdeniz Üniversitesi Stadı Kemerspor 2003 0 - 0
u: 0 - 1
Sivas Belediyespor
19/09/2017 19:00 Bolu Atatürk Stadı Boluspor 3 - 0 Sinopspor
20/09/2017 13:00 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor 0 - 2 Evkur Yeni Malatyaspor
20/09/2017 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Baysal İnşaat Düzyurtspor 3 - 3
u: 4 - 4
p: 3 - 4
Gümüşhanespor
20/09/2017 14:30 Batman 16 Mayıs Stadyumu Batman Petrolspor 3 - 1 Göztepe
20/09/2017 15:00 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966 1 - 3 Ofspor
20/09/2017 15:00 Erzin İlçe Stadı Erzin Belediyespor 1 - 2 Fatih Karagümrük
20/09/2017 15:00 Aktepe Stadı Keçiörengücü 3 - 1 Silivrispor
20/09/2017 15:00 Antakya Atatürk Stadyumu Hatayspor 1 - 0 Ergene Velimeşespor
20/09/2017 15:00 Cebeci İnönü Stadı Hacettepe 1 - 2 Yeni Altındağ Belediyespor
20/09/2017 15:00 Kozan İsmet Atlı Stadı Kozan Belediyespor 1 - 3 Adanaspor
20/09/2017 15:00 Denizli Atatürk Stadı Denizlispor 1 - 0 Düzcespor
20/09/2017 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Sancaktepe Belediyespor 2 - 2
u: 2 - 4
Elazığspor
20/09/2017 15:30 Tuzla Belediye Sahası Tuzlaspor 1 - 0 Zonguldak Kömürspor
20/09/2017 15:30 Alparslan Türkeş Stadı Kocaeli Birlikspor 0 - 0
u: 2 - 2
p: 3 - 4
Edirnespor
20/09/2017 15:30 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yeşil Bursa 3 - 1 Karşıyaka
20/09/2017 15:30 Bergama 14 Eylül Stadı Bergama Belediyespor 0 - 2 Sarıyer
20/09/2017 16:00 Giresun Atatürk Stadı Akın Çorap Giresunspor 3 - 1 Cizrespor
20/09/2017 17:00 İzmir Atatürk Stadı Altay 0 - 0
u: 0 - 0
p: 6 - 7
BB Erzurumspor
20/09/2017 18:00 Yeni Buca Stadı Bucaspor 2 - 0 Pendikspor
20/09/2017 19:00 Bornova Stadı Altınordu 1 - 0 Sultanbeyli Belediyespor
20/09/2017 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor 3 - 0 Bayrampaşa
20/09/2017 19:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Grand Medical Manisaspor 4 - 1 Arsinspor
20/09/2017 19:00 Gaziantep Stadyumu Gaziantepspor 0 - 3 Tire 1922 Spor
20/09/2017 19:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu Samsunspor 3 - 3
u: 3 - 3
p: 1 - 3
Ankara Demirspor
20/09/2017 20:30 Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu Bursaspor 4 - 0 Tarsus İdman Yurdu
20/09/2017 20:30 Fethiye İlçe Stadı Fethiyespor 2 - 0 Nazilli Belediyespor
21/09/2017 13:00 Erzincan 13 Şubat Stadı Anagold 24 Erzincanspor 2 - 2
u: 4 - 2
Eskişehirspor
21/09/2017 15:00 Kızılcabölük Semt Sahası Kızılcabölükspor 2 - 1 Ümraniyespor
21/09/2017 15:00 Eyüp İlçe Stadı Eyüpspor 2 - 1 Sakaryaspor
21/09/2017 16:00 Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 3 - 0 Bugsaşspor
21/09/2017 17:30 Afyon Atatürk Stadı Afjet Afyonspor 2 - 0 MKE Ankaragücü
21/09/2017 19:30 Çaykur Didi Stadyumu Çaykur Rizespor 3 - 0 Nevşehirspor Gençlik
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design