TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 33. Hafta
22/05/2015 20:00 Ankara 19 Mayıs Stadı Gençlerbirliği 1 - 2 Mersin İdman Yurdu
23/05/2015 14:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Kasımpaşa 3 - 3 Kayseri Erciyesspor
23/05/2015 17:00 Konya Büyükşehir Stadı Torku Konyaspor 1 - 1 Çaykur Rizespor
23/05/2015 20:00 Hüseyin Avni Aker Stadı Trabzonspor 3 - 2 Balıkesirspor
24/05/2015 14:00 Kamil Ocak Stadı Gaziantepspor   -   Eskişehirspor
24/05/2015 14:00 Dr. Necmettin Şeyhoğlu Kardemir Karabükspor   -   Sivasspor
24/05/2015 20:00 ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Galatasaray   -   Beşiktaş
25/05/2015 20:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı İstanbul Başakşehir   -   Fenerbahçe
25/05/2015 20:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Akhisar Belediyespor   -   Bursaspor
PTT 1.Lig - 34. Hafta
23/05/2015 16:30 İzmir Atatürk Stadı Karşıyaka 2 - 1 Adanaspor
23/05/2015 19:30 Samsun 19 Mayıs Stadı Samsunspor 2 - 1 Denizlispor
23/05/2015 19:30 Manisa 19 Mayıs Stadı Manisaspor 4 - 1 Giresunspor
23/05/2015 19:30 Adana 5 Ocak Stadı Adana Demirspor 0 - 5 Altınordu
23/05/2015 19:30 Kamil Ocak Stadı Gaziantep BŞ Belediyespor 0 - 2 Albimo Alanyaspor
23/05/2015 19:30 Ordu 19 Eylül Stadı Orduspor 0 - 2 Boluspor
23/05/2015 19:30 Şanlıurfa GAP Arena Şanlıurfaspor 2 - 3 Kayserispor
23/05/2015 19:30 Osmanlı Stadı Osmanlıspor 5 - 1 Bucaspor
23/05/2015 19:30 Elazığ Atatürk Stadı Elazığspor 3 - 1 Antalyaspor
Ziraat Türkiye Kupası Son Tur - 3. Hafta
28/04/2015 20:30 Bursa Atatürk Stadı Bursaspor 1 - 2 Fenerbahçe
30/04/2015 20:30 ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Galatasaray 4 - 1 Sivasspor
19/05/2015 20:30 Sivas 4 Eylül Stadı Sivasspor 2 - 1 Galatasaray
21/05/2015 20:30 Şükrü Saraçoğlu Stadı Fenerbahçe 0 - 3 Bursaspor
Spor Toto 2.Lig Play-Off - 2. Hafta
15/05/2015 16:30 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor 1 - 0 Bandırmaspor
15/05/2015 16:30 Ahmet Suat Özyazıcı 1461 Trabzon 2 - 1 Pendikspor
19/05/2015 16:30 Pendik İlçe Stadı Pendikspor 3 - 3 1461 Trabzon
19/05/2015 16:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor 0 - 0 İnegölspor
Spor Toto 3.Lig Play-Off - 1. Hafta
14/05/2015 16:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu S Çorum Belediyespor 0 - 0 Darıca Gençlerbirliği
14/05/2015 16:30 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı İstanbulspor 0 - 0 Zonguldak Kömürspor
14/05/2015 16:30 Gölcük İlçe Stadı Gölcükspor 0 - 0 Sivas Dört Eylül Belediyespor
14/05/2015 16:30 Doğan Seyfi Atlı Denizli BŞ Belediyespor 0 - 0 Yeni Diyarbakırspor
14/05/2015 16:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadı BŞ Belediye Erzurumspor 0 - 0 Sakaryaspor
14/05/2015 16:30 Silivri İlçe Stadı Silivrispor 1 - 1 Ankara Demirspor
18/05/2015 16:30 Cebeci İnönü Stadı Ankara Demirspor 3 - 1 Silivrispor
18/05/2015 16:30 Diyarbakır Atatürk Stadı Yeni Diyarbakırspor 0 - 3 Denizli BŞ Belediyespor
18/05/2015 16:30 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Sivas Dört Eylül Belediyespor 2 - 1 Gölcükspor
18/05/2015 16:30 Karaelmas Kemal Köksal Zonguldak Kömürspor 1 - 1 İstanbulspor
18/05/2015 16:30 Darıca İlçe Stadı Darıca Gençlerbirliği 0 - 2 Çorum Belediyespor
18/05/2015 16:30 Sakarya Atatürk Stadı Sakaryaspor 0 - 0
u: 1 - 0
BŞ Belediye Erzurumspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 1. Hafta
    Balıkesir Atatürk Stadı Erdekspor   -   Burhaniye Belediyespor
04/04/2015 13:00 Van Atatürk Stadı Başkalespor 1 - 0 Erciş Gençlik Belediye
05/04/2015 12:30 Mardin 21 Kasım Stadı Mardinspor 1 - 1
u: 2 - 2
p: 1 - 3
Kızıltepe Fıratspor
05/04/2015 13:00 Siirt Atatürk Stadı Kurtalanspor 1 - 1
u: 2 - 2
p: 3 - 1
Siirt Kartalspor
11/04/2015 13:30 Batman 16 Mayıs Stadı Batman Gercüş Bağlarspor 1 - 0 1955 Batman Belediyespor
15/04/2015 13:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Tatvan Gençlerbirliği 2 - 1 Özgüzelderespor
17/04/2015 14:30 Bağlum Belediye Stadı Sincan Belediyespor 0 - 0
u: 0 - 1
Pursaklar Belediyespor
18/04/2015 14:00 Etimesgut Kemal Atatürk Stadı Kazan Belediyespor 2 - 0 Yenimahalle Belediyespor
18/04/2015 14:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor 2 - 0 Bingöl Gençlikspor
18/04/2015 15:00 Kırşehir Ahi Stadı Yeşil Kırşehirspor 5 - 0 Çayağzıspor
18/04/2015 15:30 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor 1 - 0 Marmaris Belediyespor
19/04/2015 14:00 Vali Saim Çotur Stadı Pazarcıkspor 2 - 1 K.Maraş Sakaryaspor
19/04/2015 14:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor 1 - 0 Arhavi Gençlikspor
19/04/2015 14:30 Gümüşhane Yenişehir Torulspor 1 - 2 Gümüşhane Telekom
19/04/2015 15:00 Karaelmas Kemal Köksal Kozlu Belediyespor 1 - 4 Kilimli Belediyespor
19/04/2015 15:00 Nevşehir Gazi Stadı Nevşehirspor Gençlik 3 - 0 Suvermez Kalespor
19/04/2015 15:00 Yeşiltepe Sahası Malatya Yeşilyurtspor 1 - 1
u: 3 - 1
Malatya Demirspor
19/04/2015 15:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı Osmaniyespor FK 2 - 0 Kadirli İdmanyurdu
19/04/2015 15:00 Kırıkkale Başpınar Stadı MKE Kırıkkalespor 2 - 3 Türk Metalspor
19/04/2015 15:30 Giresun Atatürk Stadı 1926 Bulancakspor 2 - 1 Giresun Aile ve Sosyal Pol.
19/04/2015 15:30 Amasya 12 Haziran Çim Yeni Amasyaspor 1 - 0 Merzifonspor
19/04/2015 15:30 Derepazarı İlçe Stadı Ardeşenspor 2 - 1 Kalkanderespor
19/04/2015 16:00 Denizli Atatürk Stadı Pamukkalespor 3 - 3
u: 3 - 3
p: 4 - 5
Kalespor
19/04/2015 16:00 Konya Atatürk Stadı Sarayönü Belediyespor 2 - 1 Karapınar Belediyespor
20/04/2015 16:00 Hatay Atatürk Stadı Reyhanlı Belediyespor 0 - 1 Belen Belediyespor
21/04/2015 14:00 Diyarbakır Atatürk Stadı Diyarbakır 1968spor 1 - 1
u: 2 - 1
Hebun Alipınarspor
22/04/2015 15:00 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyamanspor 1 - 2 Adıyaman GAP
22/04/2015 15:30 Sakarya Atatürk Stadı Karasuspor 4 - 1 Yeni Hendekspor
22/04/2015 16:00 İzmir Atatürk Stadı Yeşilovaspor 0 - 0
u: 1 - 1
p: 6 - 5
Ödemiş Belediyespor
22/04/2015 16:00 Adnan Menderes Stadı İncirliova Belediyespor 2 - 3 Kuşadasıspor
24/04/2015 19:00 Dr. Necmettin Şeyhoğlu Kaptan DÇ Soğuksu Yenicespor 2 - 1 Karabük 100.Yıl
25/04/2015 13:30 Merinos İlçe Stadı Mudanyaspor 4 - 1 Gürsu Belediyespor
25/04/2015 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yimpaş Yozgatspor 0 - 3 Şefaatli Belediyespor
25/04/2015 14:30 Vefa Stadı Büyükçekmece Belediyespor 2 - 0 Ortaköyspor
25/04/2015 14:30 Sultanbeyli 75.Yıl Sahası Leventspor 2 - 1 Osmaniye İstiklalspor
25/04/2015 15:00 Tarsus Arena Toroslar Belediyespor 0 - 2 Anamur Belediyespor
25/04/2015 15:00 İzmit İsmetpaşa Stadı Çayırovaspor 0 - 3 Kocaeli Demirspor
26/04/2015 13:30 Eskişehir Atatürk Stadı Eskişehir Sağlıkspor 1 - 1
u: 2 - 2
p: 8 - 9
Yunusemrespor
26/04/2015 13:30 Merinos İlçe Stadı Kestel Belediyespor 1 - 0 İnegöl Kafkas Gençlikspor
26/04/2015 14:30 Paşabahçe Stadı Çıksalınspor 0 - 1 Alemdağspor
26/04/2015 14:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Dikilitaşspor 1 - 0 Nişantaşıspor
26/04/2015 14:30 Sultanbeyli 75.Yıl Sahası Arnavutköy Belediyespor 2 - 1 Gazi Mahallesispor
26/04/2015 14:30 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor 5 - 1 Ulus Çınarspor
26/04/2015 14:30 Çorum Suni Çim I No Ulukavakspor 1 - 2 Osmancıkspor
26/04/2015 15:00 Burdur Gazi Atatürk Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor 2 - 1 Burdur Şekerspor
26/04/2015 15:00 Akdeniz Stadı Muratpaşa Belediyespor 1 - 0 Kepez Belediyespor
26/04/2015 15:00 Yunuskent Sahası Karaman Belediyespor 4 - 1 Özkon Grup Karaman
26/04/2015 15:00 Şanlıurfa GAP Arena Suruç Gençlikspor 2 - 0 Ş.Urfa Büyükşehir Belediyespor
26/04/2015 15:00 Düzce 18 Temmuz Stadı Beyköy Belediyespor 3 - 0 Çilimli Belediyespor
26/04/2015 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Ergene Velimeşespor 1 - 1
u: 2 - 1
Çorlu Gençlerbirliği
26/04/2015 15:00 Kilis 7 Aralık (Suni) Kilis Belediyespor 12 - 0 Elbeylispor
26/04/2015 15:00 Sinop Şehir Stadı Sinopspor 2 - 0 Ayancık Belediyespor
26/04/2015 15:30 Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Saha Kayseri Yolspor 0 - 0
u: 0 - 0
p: 4 - 2
Kayseri Sağlıkspor
26/04/2015 16:00 Torbalı 7 Eylül Stadı İzaks Gaziemirspor 0 - 0
u: 0 - 0
p: 1 - 3
Çiğli Belediyespor
28/04/2015 15:00 Dağılgan 1 nolu çim saha Aksaray Sanayi Gençlikspor 1 - 0 Akhisarspor
02/05/2015 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Beşikdüzüspor 1 - 1
u: 1 - 2
Maçkaspor
03/05/2015 15:00 Mümin Özkasap Spor Tesisi Soma Sotesspor 1 - 5 Kocaçeşmespor
03/05/2015 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı Fatsa Belediyespor 3 - 1 Ulubey Belediyespor
03/05/2015 15:30 Samsun 19 Mayıs Stadı Ladik Beldespor 2 - 1 19 Mayıs Belediyespor
03/05/2015 16:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Arasspor 3 - 0 Iğdır Gençlerbirliği
03/05/2015 16:00 Kütahya Dumlupınar Stadı Dumlupınar Üniversitesi 1 - 0 Akıncılarspor
10/05/2015 14:00 Kars Kafkas Üniversitesi Karsspor 0 - 1 Sarıkamış Esnafspor
23/05/2015 13:30 Halil Efendi Sentetik Saha Serhat Ardahanspor 3 - 0 Ardahanspor
PTT Play-Off - 1. Hafta
28/05/2015   Samsun 19 Mayıs Stadı Samsunspor   -   Albimo Alanyaspor
28/05/2015   Akdeniz Üniversitesi Stadı Antalyaspor   -   Adana Demirspor
01/06/2015   Adana 5 Ocak Stadı Adana Demirspor   -   Antalyaspor
01/06/2015   Alanya Oba Stadı Albimo Alanyaspor   -   Samsunspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-15 ++ | MI Design