23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Ortahisar Yavuz Selim Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1461 Trabzon FK

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

TFF 2.Lig Beyaz Grup 2. Hafta 03/09/2023 16:00 1461 Trabzon FK 2-0 Zonguldak Kömürspor
TFF 3.Lig 4.Grup 2. Hafta 16/09/2023 15:30 Sebat Gençlikspor 1-1 Armoni Alanya Kestelspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 5. Hafta 23/09/2023 15:00 1461 Trabzon FK 3-0 Hes İlaç Afyonspor
TFF 3.Lig 4.Grup 4. Hafta 01/10/2023 15:00 Sebat Gençlikspor 2-1 Siirt İl Özel İdare
TFF 2.Lig Beyaz Grup 7. Hafta 08/10/2023 14:30 1461 Trabzon FK 4-0 Vefa Group Vanspor FK
TFF 3.Lig 4.Grup 6. Hafta 15/10/2023 14:30 Sebat Gençlikspor 3-0 Güneş Holding Çankaya FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 9. Hafta 18/10/2023 14:30 1461 Trabzon FK 1-0 Karacabey Belediyespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 11. Hafta 28/10/2023 14:00 1461 Trabzon FK 0-2 Nazilli Belediyespor
TFF 3.Lig 4.Grup 9. Hafta 05/11/2023 14:00 Sebat Gençlikspor 2-1 Tokat BLD Plevnespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 13. Hafta 12/11/2023 14:00 1461 Trabzon FK 2-0 Beyoğlu Yeni Çarşıspor
TFF 3.Lig 4.Grup 11. Hafta 19/11/2023 14:00 Sebat Gençlikspor 2-0 Balıkesirspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 15. Hafta 26/11/2023 14:00 1461 Trabzon FK 3-0 Bursaspor
TFF 3.Lig 4.Grup 13. Hafta 02/12/2023 14:00 Sebat Gençlikspor 1-0 Çatalcaspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 17. Hafta 10/12/2023 14:00 1461 Trabzon FK 2-1 Adıyaman FK
TFF 3.Lig 4.Grup 15. Hafta 20/12/2023 14:00 Sebat Gençlikspor 2-0 23 Elazığ FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 19. Hafta 24/12/2023 14:00 1461 Trabzon FK 4-1 Kırşehir Futbol SK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 20. Hafta 13/01/2024 13:00 1461 Trabzon FK 0-3 Tuna Tarım Kırklarelispor
TFF 3.Lig 4.Grup 16. Hafta 20/01/2024 14:00 Sebat Gençlikspor 1-0 Muş 1984 Muşspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 23. Hafta 31/01/2024 14:00 1461 Trabzon FK 2-2 Esenler Erokspor
TFF 3.Lig 4.Grup 18. Hafta 04/02/2024 14:00 Sebat Gençlikspor 2-2 Orduspor 1967
TFF 2.Lig Beyaz Grup 25. Hafta 11/02/2024 14:00 1461 Trabzon FK 3-1 Diyarbekirspor
TFF 3.Lig 4.Grup 20. Hafta 17/02/2024 14:00 Sebat Gençlikspor 3-0 Sultanbeyli Belediyespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 27. Hafta 25/02/2024 14:00 1461 Trabzon FK 0-1 Yeni Mersin İdman Yurdu
TFF 2.Lig Beyaz Grup 29. Hafta 06/03/2024 14:00 1461 Trabzon FK 2-1 Ankaraspor
TFF 3.Lig 4.Grup 23. Hafta 10/03/2024 14:00 Sebat Gençlikspor 3-1 Bitexen Adana 1954 FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 31. Hafta 16/03/2024 14:00 1461 Trabzon FK 2-1 Altınordu
TFF 3.Lig 4.Grup 25. Hafta 24/03/2024 14:00 Sebat Gençlikspor 0-1 Bergama Sportif Faaliyetler
TFF 2.Lig Beyaz Grup 33. Hafta 03/04/2024 15:00 1461 Trabzon FK 1-0 Ankara Demirspor
TFF 3.Lig 4.Grup 27. Hafta 07/04/2024 15:00 Sebat Gençlikspor 1-0 Bursa Yıldırımspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 35. Hafta 14/04/2024 15:00 1461 Trabzon FK 3-0 Bucaspor 1928
TFF 3.Lig 4.Grup 29. Hafta 21/04/2024 15:00 Sebat Gençlikspor - Nevşehir Belediyespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 37. Hafta 28/04/2024 15:00 1461 Trabzon FK - Serik Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |