TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 18. Hafta
21/01/2017 13:30 Manisa 19 Mayıs Stadı Akhisar Belediyespor   -   Kayserispor
21/01/2017 16:00 Konya Büyükşehir Belediye Stadı Atiker Konyaspor   -   Çaykur Rizespor
21/01/2017 19:00 Bursa Büyükşehir Belediye Stadı Bursaspor   -   Adanaspor
21/01/2017 19:00 Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kardemir Karabükspor   -   Galatasaray
22/01/2017 13:30 Kamil Ocak Stadı Gaziantepspor   -   Gençlerbirliği
22/01/2017 13:30 Osmanlı Stadı Osmanlıspor FK   -   Antalyaspor
22/01/2017 16:00 Recep Tayyip Erdoğan Kasımpaşa   -   Trabzonspor
22/01/2017 19:00 Ü.S FB Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe   -   Medipol Başakşehir FK
23/01/2017 20:00 Alanya Oba Stadı Aytemiz Alanyaspor   -   Beşiktaş
TFF 1.Lig - 18. Hafta
21/01/2017 13:00 Elazığ Atatürk Stadı Elazığspor   -   Manisaspor
21/01/2017 13:00 Malatya İnönü Stadı Evkur Yeni Malatyaspor   -   Mersin İdman Yurdu
21/01/2017 15:00 Eskişehir Yeni Atatürk Stadı Eskişehirspor   -   Balıkesirspor
21/01/2017 18:30 Giresun Atatürk Stadı Giresunspor   -   Altınordu
22/01/2017 13:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Ümraniyespor   -   Şanlıurfaspor
22/01/2017 13:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor   -   Denizlispor
22/01/2017 16:00 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Sivasspor   -   Boluspor
22/01/2017 18:30 Bornova Doğanlar Stadı Göztepe   -   Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
23/01/2017 18:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor   -   Samsunspor
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup - 19. Hafta
22/01/2017 13:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadı BB Erzurumspor   -   Fatih Karagümrük
22/01/2017 13:30 Fethiye İlçe Stadı Fethiyespor   -   Bucaspor
22/01/2017 13:30 Maltepe Hasan Polat Anadolu Üsküdar 1908   -   Kocaeli Birlikspor
22/01/2017 13:30 Devrek İlçe Sahası Zonguldak Kömürspor   -   Sivas Belediyespor
22/01/2017 13:30 Ankara Aktepe Stadı Keçiörengücü   -   Ofspor
22/01/2017 13:30 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Büyükçekmece Tepecikspor   -   Pendikspor
22/01/2017 13:30 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı İstanbulspor   -   Hacettepespor
22/01/2017 13:30 Nazilli İlçe Stadı Nazilli Belediyespor   -   Kahramanmaraşspor
22/01/2017 13:30 Konya Atatürk Stadı Konya Anadolu Selçukspor   -   Amed Sportif
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup - 19. Hafta
21/01/2017 13:30 Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Saha Kayseri Erciyesspor   -   Aydınspor 1923
21/01/2017 13:30 Tuzla Belediyesi Sahası Tuzlaspor   -   Karşıyaka
21/01/2017 13:30 Ankara OSTİM Stadı Bugsaşspor   -   İnegölspor
21/01/2017 13:30 Menemen İlçe Stadı Menemen Belediyespor   -   Gümüşhanespor
22/01/2017 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Sahası 1461 Trabzon   -   Tokatspor
22/01/2017 13:30 Ankara 19 Mayıs Stadı MKE Ankaragücü   -   Kırklarelispor
22/01/2017 13:30 Etimesgut Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor   -   Niğde Belediyespor
22/01/2017 13:30 Eyüp İlçe Stadı Eyüpspor   -   Sarıyer
22/01/2017 13:30 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966   -   Hatayspor
Spor Toto 3.Lig 1.Grup - 21. Hafta
21/01/2017 13:30 Kozan İsmet Atlı Stadı Kozan Belediyespor   -   Sancaktepe Belediyespor
21/01/2017 13:30 Denizli Atatürk Stadı Kızılcabölükspor   -   Beylerbeyispor
21/01/2017 13:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı Çorum Belediyespor   -   Anagold 24 Erzincanspor
22/01/2017 13:00 Bayburt Gençosman Stadı Bayburt Grup Özel İdare   -   Cizrespor
22/01/2017 13:30 Kütahya Dumlupınar Stadı Kütahyaspor   -   Van Büyükşehir Belediyespor
22/01/2017 13:30 İzmir Atatürk Stadı Altay   -   Gölcükspor
22/01/2017 13:30 Kartal İlçe Stadı Kartalspor   -   Tekirdağspor
22/01/2017 13:30 İzmit İsmetpaşa Stadı Kocaelispor   -   Ankara Demirspor
22/01/2017 13:30 Karacabey M.Fehmi Gerçeker Karacabey Birlikspor   -   Erzin Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 2.Grup - 19. Hafta
22/01/2017 13:00 Erbaa İlçe Stadı S Erbaaspor   -   Yeşil Bursa
22/01/2017 13:00 Pazar İlçe Stadı (Rize) Pazarspor   -   Çatalcaspor
22/01/2017 13:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersimspor   -   Silivrispor
22/01/2017 13:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor   -   Türk Metal Kırıkkalespor
22/01/2017 13:00 Yomra İlçe Sahası Yomraspor   -   Manisa Büyükşehir Belediyespor
22/01/2017 13:30 Vefa Stadı Halide Edip Adıvarspor   -   Derincespor
22/01/2017 13:30 Tire 4 Eylül Stadı Tire 1922   -   Dardanelspor
22/01/2017 13:30 Bodrum İlçe Stadı Bodrum Belediyesi Bodrumspor   -   Kemerspor 2003
22/01/2017 13:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor   -   Batman Petrolspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup - 19. Hafta
22/01/2017 13:00 Seyrantepe Spor Kompleksi Diyarbekirspor   -   Bayrampaşa
22/01/2017 13:00 Ordu 19 Eylül Stadı Orduspor   -   12 Bingölspor
22/01/2017 13:00 Payas İlçe Sahası Payasspor   -   Baysal Ä°nşaat D�zyurtspor
22/01/2017 13:00 Elazığ Atatürk Stadı Elaziz Belediyespor   -   Tarsus İdman Yurdu
22/01/2017 13:30 Orhangazi İlçe Stadı Orhangazispor   -   Muğlaspor
22/01/2017 13:30 Doğan Seyfi Atlı Stadı Denizli Büyükşehir Belediyespor   -   Maltepespor
22/01/2017 13:30 Darıca İlçe Stadı Darıca Gençlerbirliği   -   Ankara Adliyespor
22/01/2017 13:30 Sakarya Atatürk Stadı Sakaryaspor   -   Bergama Belediyespor
22/01/2017 13:30 Sultanbeyli Belediye Gölet Sahası Sultanbeyli Belediyespor   -   Afjet Afyonspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 14. Hafta
22/01/2017 13:00 Batman 19 Mayıs 2 Nolu Sentetik Saha 1955 Batman Belediyespor   -   1960 Silopispor
22/01/2017 13:00 Hakkari Merzan Şehir Stadı Hakkarispor FK   -   Diyarbakır Yolspor
22/01/2017 13:00 Tatvan İlçe Sahası Tatvan Gençlerbirliği   -   Başkale Gençlikspor
22/01/2017 13:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Bağlar Belediyespor   -   Ağrı 1970 Spor
22/01/2017 13:00 Düzağaç Sentetik Sahası Bingöl Çeltikspor   -   Mardin 47 Spor
22/01/2017 13:00 Kurtalan İlçe Stadı S Kurtalanspor   -   Muşspor FC
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 15. Hafta
22/01/2017 14:00 Batıpark Sahası Kahramanmaraş Sakaryaspor   -   Şanlıurfa 11 Nisanspor
22/01/2017 14:00 Elazığ Yol Spor Sahası Elazığ Yolspor   -   62 Pertekspor
22/01/2017 14:00 Yeşiltepe 3 Nolu Sentetik Saha Malatya Yeşilyurt Belediyespor   -   Şehitkamil Belediyespor
22/01/2017 14:00 GASKİ Spor Tesisleri Araban Belediyespor   -   İnönü Üniversitesi
22/01/2017 14:00 Adıyaman Atatürk Stadı S Adıyaman 1954 Spor   -   Elazığ DSİ
22/01/2017 14:00 Faruk Çelik Spor Kompleksi Karaköprü Belediyespor   -   1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 15. Hafta
22/01/2017 13:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor   -   Araklı 1961 Spor
22/01/2017 13:00 Yavuz Selim Stadı Faroz Yalıspor   -   Serhat Ardahanspor
22/01/2017 13:00 Sarıkamış İlçe Stadı Sarıkamış Belediyespor   -   Kalkanderespor
22/01/2017 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor   -   Artvin Hopaspor
22/01/2017 13:00   Aras 12 Martspor   -   Bahçecikspor
22/01/2017 13:00 Arsin İlçe Stadı Arsinspor   -   Iğdır Arasspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 15. Hafta
21/01/2017 14:00 Ordu 19 Eylül Stadı Güzelorduspor   -   1926 Bulancakspor
22/01/2017 14:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor   -   Ortaköy Bld Şapinuvaspor
22/01/2017 14:00 Ayancık Gazi Stadı Ayancık Belediyespor   -   Kastamonu Özel İd.K.Hz
22/01/2017 14:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor   -   Fatsa Belediyespor
22/01/2017 14:00 Turhal İlçe Stadı Turhalspor   -   13 Şubat Erzincan Gençlikspor
22/01/2017 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   Çarşambaspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 15. Hafta
21/01/2017 14:00 İskenderun Dış Saha Körfez İskenderunspor   -   Kilis Belediyespor
22/01/2017 14:00 Tevfik Sırrı Gür Stadı S Mersin BŞB MESKİ   -   Ceyhanspor
22/01/2017 14:00 Kayhan Kaynak Futbol Sahası Adana B.Ş.Bld Spor   -   Karaman Belediyespor
22/01/2017 14:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı Osmaniyespor FK   -   Toroslar Belediyespor
22/01/2017 14:00 Silifke İlçe Stadı Silifke Belediyespor   -   Belen Belediyespor
22/01/2017 14:00 İskenderun Dış Saha İskenderunspor 1967   -   Ceyhan Doğanspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 15. Hafta
22/01/2017 14:00   Çubukspor F.A.Ş   -   Nevşehirspor Gençlik
22/01/2017 14:00 Yozgat Bozok Stadı S Yozgatspor 1959 FK   -   68 Aksaray Belediyespor
22/01/2017 14:00 Sivas Fuar Alanı 1 Nolu Saha Sivas Demirspor   -   Kayseri Şekerspor
22/01/2017 14:00 Şaban Tankurt Sentetik Saha Talasgücü Belediyespor   -   Yıldızeli Birlikspor
22/01/2017 14:00 Zara Korgeneral Ahmet Başyurt Stadı Zara Belediyespor   -   Yeşil Kırşehirspor
22/01/2017 14:00 Fikret Karabudak Stadı MKE Kırıkkalespor   -   Yeni Altındağ Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 15. Hafta
22/01/2017 14:00 Tavşanlı Ada Stadı Akıncılarspor   -   Eğirdirspor
22/01/2017 14:00 Şuhut İlçe Stadı Hisar Belediyespor   -   Bucak Belediye Oğuzhanspor
22/01/2017 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor   -   Sarayönü Belediyespor
22/01/2017 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor   -   Konyaaltı Belediyespor
22/01/2017 14:00 Serik İsmail Ogan Stadı S Serik Belediyespor   -   Sandıklıspor
22/01/2017 14:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta Davrazspor   -   Dumlupınar Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 15. Hafta
22/01/2017 14:00 Söke İlçe Stadı Sökespor   -   Karpuzlu Belediyespor
22/01/2017 14:00 Çiğli Belediyesi Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Utaş Uşakspor
22/01/2017 14:00 Akkonak Dr.Samim Gök Sahası Pamukkalespor   -   Ortaca Belediyespor
22/01/2017 14:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Sarayköyspor
22/01/2017 14:00 Servergazi Stadı Demirten Yeşilköyspor   -   Ödemişspor
22/01/2017 14:00 Aliağa İlçe Stadı Aliağa Futbol A.Ş   -   Didim Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 15. Hafta
21/01/2017 14:00 Erdek 18 Eylül Stadı Erdekspor   -   Gönen Belediyespor
22/01/2017 14:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor   -   Karabiga Belediyespor
22/01/2017 14:00 Gaziemir İlçe Sahası Gaziemir Gençlikspor   -   Turgutluspor
22/01/2017 14:00 Bandırma Sanayi Sahası Bandırma Etispor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
22/01/2017 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Yeşilovaspor   -   Alaçatıspor
22/01/2017 14:00 Alaşehir İlçe Stadı Alaşehir Belediyespor   -   Kocaçeşmespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 15. Hafta
21/01/2017 14:00 Kırkpınar Sahası Sakarya Kırkpınarspor   -   Erokspor
22/01/2017 14:00 Gaziosmanpaşa İlçe Stadı Gaziosmanpaşa   -   Yalovaspor
22/01/2017 14:00 Fethiye Sahası Nilüfer Erdemlispor   -   Mudanyaspor
22/01/2017 14:00 Gürsu İlçe Stadı Gürsu Belediyespor   -   Bursa Zaferspor
22/01/2017 14:00 Sapanca Atatürk Stadı Sapancaspor   -   Serdivanspor
22/01/2017 14:00   Çengelköyspor A.Ş   -   Ataşehir Çamolukspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 15. Hafta
21/01/2017 14:00 Kaynaşlı İlçe Stadı Beyköy Belediyespor   -   Eskişehir Kurtuluşspor
21/01/2017 14:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor   -   Çekmeköy Bld. Alemdağspor
22/01/2017 14:00 Bağcılar Bld Mahmutbey Stadı Bağcılarspor   -   Pursaklar Belediyespor
22/01/2017 14:00 Kozlu Adnan Taneri Stadı Kozlu Belediyespor   -   Modafenspor
22/01/2017 14:00 Eskişehir Atatürk Stadı Yunusemrespor   -   Akçakocaspor
22/01/2017 14:00 Merkezefendi Stadı Zeytinburnu 1957   -   Karadeniz Ereğli Belediyespor
22/01/2017 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören Bağlumspor   -   Geredespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 15. Hafta
22/01/2017 14:00 İFA Sahası Vefa   -   Kartal Bulvarspor
22/01/2017 14:00 Çayırova Kuştepe Stadı Çayırovaspor   -   Bozüyük Vitraspor
22/01/2017 14:00 Çorlu G.B.Saran(Çim) Çorluspor 1947   -   Edirnespor
22/01/2017 14:00 Ergene (Suni) Uzunköprüspor   -   Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
22/01/2017 14:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı Gebzespor   -   Ergene Velimeşespor
22/01/2017 14:00 Bayrampaşa Belediye Stadı Bayrampaşa Tunaspor   -   Lüleburgaz Yıldırımspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design