TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 8. Hafta
18/10/2019 20:30 Ali Sami Yen SK Türk Telekom Stadı Galatasaray   -   Demir Grup Sivasspor
19/10/2019 15:00 Antalya Stadyumu Antalyaspor   -   Gençlerbirliği
19/10/2019 17:30 Şenol Güneş Stadı Trabzonspor   -   Gaziantep FK
19/10/2019 17:30 Başakşehir Fatih Terim Stadı Medipol Başakşehir FK   -   Göztepe
19/10/2019 20:00 Eryaman Stadyumu MKE Ankaragücü   -   Beşiktaş
20/10/2019 14:00 Kadir Has Stadı İstikbal Mobilya Kayserispor   -   Kasımpaşa
20/10/2019 16:30 Bahçeşehir Okulları Aytemiz Alanyaspor   -   Çaykur Rizespor
20/10/2019 19:00 Denizli Atatürk Stadı Yukatel Denizlispor   -   Fenerbahçe
21/10/2019 20:00 Konya Büyükşehir Belediye Stadı İttifak Holding Konyaspor   -   BTC Türk Yeni Malatyaspor
Spor Toto 1.Lig - 8. Hafta
18/10/2019 19:00 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor   -   Eskişehirspor
19/10/2019 14:00 Antakya Atatürk Stadı Hatayspor   -   Adana Demirspor
19/10/2019 16:30 Bursa Büyükşehir Stadı Bursaspor   -   Cesar Grup Ümraniyespor
19/10/2019 19:00 Menemen İlçe Stadı Ekol Göz Menemenspor   -   BB Erzurumspor
20/10/2019 14:00 Aktepe Stadı Keçiörengücü   -   Balıkesirspor
20/10/2019 16:30 Bolu Atatürk Stadı Boluspor   -   Giresunspor
20/10/2019 19:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Altınordu   -   Altay
20/10/2019 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adanaspor   -   İstanbulspor
21/10/2019 19:00   Fatih Karagümrük   -   Osmanlıspor FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 9. Hafta
19/10/2019 14:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Hacettepe   -   Hekimoğlu Trabzon
19/10/2019 15:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Manisa FK   -   Pendikspor
19/10/2019 15:00 Sancaktepe 15 Temmuz Stadı Sancaktepe FK   -   Sarıyer
20/10/2019 14:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı Yeni Çorumspor   -   Tarsus İdman Yurdu
20/10/2019 14:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Zonguldak Kömürspor   -   Şanlıurfaspor
20/10/2019 15:00 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor   -   Yılport Samsunspor
20/10/2019 15:00 Kırklareli Atatürk Stadı Kırklarelispor   -   1922 Konyaspor
20/10/2019 19:00 Afyon Zafer Stadı Afjet Afyonspor   -   Başkent Akademi FK
20/10/2019 19:00 Diyarbakır Stadyumu Amed Sportif Faaliyetler   -   Gümüşhanespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 9. Hafta
19/10/2019 14:00 Van Atatürk Stadı Vanspor FK   -   Sivas Belediyespor
19/10/2019 15:00   Eyüpspor   -   Ankara Demirspor
19/10/2019 15:00 Tuzla İlçe Stadı Tuzlaspor   -   Bodrum Belediyesi Bodrumspor
20/10/2019 14:00 Elazığ Gençlik Merkezi Birevim Elazığspor   -   Piserro Kahramanmaraşspor
20/10/2019 14:00 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt Özel İdarespor   -   Ergene Velimeşespor
20/10/2019 14:30 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Belediyespor   -   Kardemir Karabükspor
20/10/2019 14:30 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966   -   Uşakspor A.Ş.
20/10/2019 15:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor   -   Niğde Anadolu FK
20/10/2019 19:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı Sakaryaspor   -   Etimesgut Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup - 9. Hafta
19/10/2019 14:30 OSTİM Stadı Çankaya FK   -   Yomraspor
19/10/2019 15:00 Silivri İlçe Stadı Silivrispor   -   Artvin Hopaspor
20/10/2019 14:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Anagold 24 Erzincanspor   -   68 Aksaray Belediyespor
20/10/2019 14:00 Karaköprü Faruk Çelik Stadı Karbel Karaköprü Belediyespor   -   Tokatspor
20/10/2019 14:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor   -   Yeni Orduspor
20/10/2019 14:30 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor   -   Sultanbeyli Belediyespor
20/10/2019 14:30 Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı Erzinspor   -   Çatalcaspor
20/10/2019 15:00 Şile İlçe Stadı Şile Yıldızspor   -   Manisaspor
20/10/2019 19:00 Buca Yeni İlçe Stadı Cİ Group Buca   -   Kızılcabölükspor
TFF 3.Lig 2.Grup - 9. Hafta
19/10/2019 15:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor   -   Elazığ Belediyespor FK
20/10/2019 14:00 Vali İsmet Gürbüz Civelek Stadı Ofspor   -   Payasspor
20/10/2019 14:30 Kozan İsmet Atlı Stadı Kozanspor FK   -   Ağrı 1970 Spor
20/10/2019 14:30 Erbaa İlçe Stadı Erbaaspor   -   Erokspor
20/10/2019 15:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı Turgutluspor   -   Cizrespor
20/10/2019 15:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor   -   Fethiyespor
20/10/2019 15:00 İzmir Atatürk Stadı Karşıyaka   -   Kocaelispor
20/10/2019 15:00   1877 Alemdağspor   -   Kemerspor 2003
TFF 3.Lig 3.Grup - 9. Hafta
20/10/2019 14:00   Malatya Yeşilyurt Belediyespor   -   Modafen FK
20/10/2019 14:00 Kelkit İlçe Stadı 1954 Kelkit Belediyespor   -   Pazarspor
20/10/2019 14:00 Batman Yeni Şehir Stadı Medical Park Batman Petrolspor   -   Osmaniyespor FK
20/10/2019 14:30 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK   -   Halide Edip Adıvar
20/10/2019 14:30 Çubuk İlçe Stadı Altındağ Belediyespor   -   Darıca Gençlerbirliği
20/10/2019 15:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa   -   Somaspor
20/10/2019 15:00 Gölcük İlçe Stadı Gölcükspor   -   Nevşehir Belediyespor
20/10/2019 15:00 Nazilli İlçe Stadı Nazilli Belediyespor   -   Diyarbekirspor
20/10/2019 15:00 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor   -   Karacabey Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 5. Hafta
20/10/2019 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir Başakspor   -   Van Yolspor
20/10/2019 14:00 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor   -   Bağlar Belediyespor
20/10/2019 14:00 Cizre İlçe Stadı Cizre Serhatspor   -   Siirt İl Özel İdare
20/10/2019 14:00 Bismil İlçe Stadı Bismil 21 Sportif Faaliyetler   -   Dersimspor
20/10/2019 14:00 Batman 2 Nolu Saha 1955 Batman Belediyespor   -   Yüksekova Belediyespor
20/10/2019 14:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor   -   Bitlis Özgüzelderespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 5. Hafta
      HD Fırat Üniversitesi 3 - 0 1920 Maraşspor
20/10/2019 15:00 Elbistan İlçe Stadı Elbistanspor   -   Kilis Belediyespor
20/10/2019 15:00 ŞUTİM Futbol Dünyası Şanlıurfa BŞ Belediyespor   -   Sürsürüspor
20/10/2019 15:00 Gazikent Sahası Gaziantep Ankasspor   -   Kahta 02 Spor
20/10/2019 15:00 Yeşiltepe 3 Nolu Saha Malatya İdman Yurdu   -   Pütürge Belediyespor
20/10/2019 15:00 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyaman 1954 Spor   -   Nizipspor
20/10/2019 15:00 Batur Stadı Gaziantepspor   -   Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 5. Hafta
20/10/2019 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Trabzon DSİ Karadenizspor   -   Iğdır Esspor
20/10/2019 14:00 Yüksek İrtifa Kamp Merkezi Yakutiyespor   -   Salarhaspor
20/10/2019 14:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor   -   Bayburt Belediyespor
20/10/2019 14:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor   -   Tonya Doğanspor
20/10/2019 14:00 Torul İlçe Sahası Torul Belediye Gençlikspor   -   1461 Trabzon
20/10/2019 14:00 Abamüslüm Güven Stadı Kars 36 Spor   -   Erzincan Ulalarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 5. Hafta
19/10/2019 15:00 Kastamonu Hasan Doğan A Kastamonu Özel İdare   -   1074 Çankırıspor
20/10/2019 15:00 Boyabat Daylı Stadı Boyabat 1868 Spor   -   Merzifonspor
20/10/2019 15:00 Niksar İlçe Stadı Niksar Belediyespor   -   Ünye 1957 Spor
20/10/2019 15:00 Atakum İlçe Sahası Atakum Belediyespor   -   Görelespor
20/10/2019 15:00 Osmancık İlçe Sahası Osmancık Belediyespor   -   Cumhuriyet Üniversitesi
20/10/2019 15:00 Bulancak Ek Saha 1926 Bulancakspor   -   Çarşambaspor
20/10/2019 15:00 Spor Toto Altınordu 1 Altınordu Belediyespor   -   Ladik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 5. Hafta
20/10/2019 15:00 Sorgun İlçe Stadı Sorgun Belediyespor   -   Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor
20/10/2019 15:00 Cevdetiye 4 Nolu Saha Tüysüzspor   -   Talasgücü Belediyespor
20/10/2019 15:00 Toroslar Suni Çim Sahası Mersin BŞB MESKİ   -   5 Temmuz İskenderunspor
20/10/2019 15:00 Pozantı İlçe Sahası Pozantı Gençlikspor   -   Ceyhanspor
20/10/2019 15:00 Reyhanlı Tayfur Sökmen Stadı Reyhanlıspor   -   İçel İdman Yurdu
20/10/2019 15:00 Yahyalı İlçe Sahası Yahyalıspor   -   İdman Yurdu 1925 Spor
20/10/2019 15:00 Ahi Evran Üni. Sahası Mucur Yabanlıspor   -   Kapadokya Göremespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 5. Hafta
19/10/2019 15:00 Altındağ Örnek Sentetik Saha Ankara TKİ   -   Çubukspor Futbol A.Ş
19/10/2019 15:00 Karaçayır Çim Saha Göynük Belediyespor   -   Haymana Belediyespor
20/10/2019 15:00 Safranbolu İlçe Sahası Yaylacık Gençlikspor   -   Kırıkkale Büyük Anadoluspor
20/10/2019 15:00 Bağlum Şehit Hüseyin Demirtaş Stadı Keçiören Bağlumspor   -   Beyköy Belediyespor
20/10/2019 15:00 Eskişehir Teknik Üni.Sahası Anadolu Üniversitesi   -   Devrek Belediyespor
20/10/2019 15:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Karadeniz Ereğli Belediyespor   -   Bartınspor
20/10/2019 15:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor   -   Eskişehir Yunusemrespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 5. Hafta
20/10/2019 15:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor   -   Ortaca Belediyespor
20/10/2019 15:00 Çal Vali Yusuf Ziya Göksu Çal Belediyespor   -   Manavgat Belediyespor
20/10/2019 15:00 Akşehir Nasrettin Hoca Akşehirspor   -   Kepez Belediyespor
20/10/2019 15:00 Burdur Gazi Atatürk Stadı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi   -   Bucak Belediye Oğuzhanspor
20/10/2019 15:00 Alanya Milli Egemenlik Stadı Kestelspor   -   Konya Ereğlispor
20/10/2019 15:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Sarayköyspor
20/10/2019 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Isparta 32 Spor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 5. Hafta
20/10/2019 15:00 Ulubey İlçe Sahası (Uşak) Bölmespor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
20/10/2019 15:00 Tevfik Lav Sahası Yunus Emre Belediyespor   -   Bolvadin Belediyespor
20/10/2019 15:00 Söke İlçe Stadı Sökespor   -   Aliağa Futbol A.Ş.
20/10/2019 15:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova   -   Bigadiç Belediyespor
20/10/2019 15:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Aydın Yıldızspor
20/10/2019 15:00 Gönen Nail Gönenli Stadı Gönen Belediyespor   -   Manisa Sanayispor
20/10/2019 15:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor   -   Bergama Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 5. Hafta
19/10/2019 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor   -   Hendekspor
19/10/2019 16:00 Şenlikköy Stadı Vefa   -   Belediye Kütahyaspor
20/10/2019 15:00 Pamukova Atatürk Stadı Pamukova 1968 Spor   -   Bursa Yıldırımspor
20/10/2019 15:00 Atıcılar-3 Sahası Gülbahçespor   -   Bursa Zaferspor
20/10/2019 15:00 Arifiye İlçe Sahası Arifiye Kalaycıspor   -   Beyoğlu Yeniçarşıspor
20/10/2019 15:00 Yenişehir İlçe Stadı Yenişehir Belediyespor   -   Yeşilköyspor
20/10/2019 15:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Bozüyük Vitraspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 5. Hafta
20/10/2019 15:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı Atlasspor   -   Beşyüzevlerspor
20/10/2019 15:00 Buca Eski İlçe Stadı İzmirspor   -   Yalovaspor
20/10/2019 15:00 Paşabahçe Stadı S Sultangazispor   -   İlimtepe Kullar 1975 Spor
20/10/2019 15:00 Torbalı 7 Eylül Stadı Torbalıspor   -   Çiğli Belediyespor
20/10/2019 15:00 Çayırova Kuştepe Stadı Çayırovaspor   -   Gebzespor
20/10/2019 15:00 Çiftlikköy İlçe Sahası Yalova Kadıköyspor   -   Bağcılarspor
20/10/2019 15:00 Maltepe Başıbüyük Stadı Küçükyalı Yelkenspor   -   Bucaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 5. Hafta
19/10/2019 14:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası Çengelköyspor   -   Uzunköprüspor
20/10/2019 14:00 Bozcaada 20 Eylül Stadı Bozcaadaspor   -   Bigaspor
20/10/2019 15:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çerkezköy 1911 Doğanspor   -   Ortaköyspor
20/10/2019 15:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgazspor   -   Karamürselspor
20/10/2019 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Arnavutköy Belediyespor
20/10/2019 15:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor   -   Tekirdağspor
20/10/2019 15:00 Alibeyköy Stadı Alibeyköyspor   -   Vizespor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur - 1. Hafta
31/10/2019     Gümüşhanespor   -   Yılport Samsunspor
31/10/2019     Aytemiz Alanyaspor   -   İnegölspor
31/10/2019     Kemerspor 2003   -   Kasımpaşa
31/10/2019     Adanaspor   -   Diyarbekirspor
31/10/2019     Karacabey Belediyespor   -   Tuzlaspor
31/10/2019     Altay   -   Görelespor
31/10/2019     Payasspor   -   Manisa FK
31/10/2019     Göztepe   -   Sivas Belediyespor
31/10/2019     Hekimoğlu Trabzon   -   Ekol Göz Menemenspor
31/10/2019     Gaziantep FK   -   Turgutluspor
31/10/2019     Tarsus İdman Yurdu   -   Fenerbahçe
31/10/2019     İstanbulspor   -   Büyükçekmece Tepecikspor
31/10/2019     Kırklarelispor   -   MKE Ankaragücü
31/10/2019     Gençlerbirliği   -   Erokspor
31/10/2019     Altınordu   -   Amed Sportif Faaliyetler
31/10/2019     Kastamonuspor 1966   -   Anagold 24 Erzincanspor
31/10/2019     Vanspor FK   -   Sancaktepe FK
31/10/2019     BB Erzurumspor   -   Bodrum Belediyesi Bodrumspor
31/10/2019     1074 Çankırıspor   -   Çaykur Rizespor
31/10/2019     Yukatel Denizlispor   -   İçel İdman Yurdu
31/10/2019     Eyüpspor   -   İttifak Holding Konyaspor
31/10/2019     Fatih Karagümrük   -   Bandırmaspor
31/10/2019     Başkent Akademi FK   -   Demir Grup Sivasspor
31/10/2019     İstikbal Mobilya Kayserispor   -   Bayrampaşa
31/10/2019     Bayburt Özel İdarespor   -   Bursaspor
31/10/2019     Keçiörengücü   -   Siirt İl Özel İdare
31/10/2019     Niğde Anadolu FK   -   Antalyaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design