TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 9. Hafta
19/10/2018 20:30 Türk Telekom Stadı Galatasaray 1 - 1 Bursaspor
20/10/2018 13:30 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Kasımpaşa 5 - 0 Akhisarspor
20/10/2018 16:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı Medipol Başakşehir 1 - 0 Kayserispor
20/10/2018 19:00 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 0 - 0 Fenerbahçe
21/10/2018 13:30 Çaykur Didi Stadı Çaykur Rizespor 1 - 1 Atiker Konyaspor
21/10/2018 16:00 Bahçeşehir Okulları Aytemiz Alanyaspor   -   Antalyaspor
21/10/2018 16:00 Osmanlı Stadı MKE Ankaragücü   -   Evkur Yeni Malatyaspor
21/10/2018 19:00 Bornova İlçe Stadı Göztepe   -   Beşiktaş
22/10/2018 20:00 Şenol Güneş Stadyumu Trabzonspor   -   BB Erzurumspor
Spor Toto 1.Lig - 9. Hafta
19/10/2018 19:00 Denizli Atatürk Stadı Denizlispor 3 - 0 Afjet Afyonspor
20/10/2018 14:00 Osmanlı Stadı Gençlerbirliği 0 - 0 Adanaspor
20/10/2018 19:30 Balıkesir Atatürk Stadı S Balıkesirspor Baltok 0 - 1 Boluspor
20/10/2018 19:30 Gaziantep Stadyumu Gazişehir Gaziantep FK 0 - 0 Ümraniyespor
21/10/2018 14:00 Antakya Atatürk Stadı Hatayspor 0 - 0 Osmanlıspor
21/10/2018 16:30 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kardemir Karabükspor   -   Altay
21/10/2018 19:30 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı İstanbulspor   -   Giresunspor
22/10/2018 19:00 Bornova İlçe Stadı Altınordu   -   Eskişehirspor
22/10/2018 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor   -   Tetiş Yapı Elazığspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 9. Hafta
21/10/2018 14:00 Seyrantepe Spor Kompleksi Amed Sportif Faaliyetler 1 - 4 Gümüşhanespor
21/10/2018 14:30 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Anadolu Futbol Kulübü 1 - 1 Bayrampaşa
21/10/2018 14:30 Aktepe Stadı Keçiörengücü 3 - 2 Bodrum Belediyesi Bodrumspor
21/10/2018 14:30 OSTİM Stadı Hacettepe 1 - 0 İnegölspor
21/10/2018 15:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Sarıyer 2 - 1 Gaziantepspor
21/10/2018 15:00 Uşak 1 Eylül Stadı Utaş Uşakspor 1 - 0 Ankara Demirspor
21/10/2018 19:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Yılport Samsunspor   -   Kastamonuspor 1966
21/10/2018 19:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı Sakaryaspor   -   Sancaktepe Belediyespor
21/10/2018 19:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Manisaspor   -   Eyüpspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 9. Hafta
21/10/2018 13:30 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Tokatspor 1 - 0 Kırklarelispor
21/10/2018 14:30 Selçuklu 15 Temmuz Stadı Konya Anadolu Selçukspor 0 - 4 Manisa Büyükşehir Belediyespor
21/10/2018 15:00 Tuzla İlçe Stadı Tuzlaspor 3 - 0 Sivas Belediyespor
21/10/2018 15:00 Atatürk Olimpiyat Stadı T Fatih Karagümrük 3 - 0 Etimesgut Belediyespor
21/10/2018 15:00 Darıca İlçe Stadı Darıca Gençlerbirliği 1 - 0 Bugsaşspor
21/10/2018 19:00 Tarsus İlçe Stadı Tarsus İdman Yurdu   -   Bandırmaspor Baltok
21/10/2018 19:00 Fethiye İlçe Stadı Fethiyespor   -   Kahramanmaraşspor
21/10/2018 19:00 Şanlıurfa GAP Stadı Şanlıurfaspor   -   Pendikspor
21/10/2018 19:00 Menemen İlçe Stadı Menemen Belediyespor   -   Zonguldak Kömürspor
TFF 3.Lig 1.Grup - 9. Hafta
21/10/2018 14:00 Yomra İlçe Sahası Yomraspor 2 - 1 Batman Petrolspor
21/10/2018 14:00 Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Erzin Belediyespor 0 - 0 Şile Yıldızspor
21/10/2018 14:00 Hopa İlçe Sahası Artvin Hopaspor 5 - 1 Gebzespor
21/10/2018 14:30 Kozan İsmet Atlı Stadı Kozan Belediyespor 0 - 0 Silivrispor
21/10/2018 15:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor 0 - 1 Hekimoğlu Trabzon
21/10/2018 15:00 Alparslan Türkeş Stadı Körfezspor 0 - 1 Erbaaspor
21/10/2018 15:00 Nazilli İlçe Stadı Nazilli Belediyespor 2 - 2 Ergene Velimeşespor
21/10/2018 19:00 Tire Tayfur Çiçek Stadı Tire 1922 Spor   -   Karbel Karaköprü Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup - 9. Hafta
21/10/2018 13:00 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor 1 - 0 Yeni Orduspor
21/10/2018 14:00 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyaman 1954 Spor 1 - 2 Hüseyin Koçer İnş.Çatalcaspor
21/10/2018 14:00 Elazığ Atatürk Stadı Elaziz Belediyespor 2 - 0 Pazarspor
21/10/2018 14:00 Van Atatürk Stadı Van Büyükşehir Belediyespor 0 - 0 Ofspor
21/10/2018 15:00 Esenler İlçe Stadı Esenler Erokspor 2 - 1 Kırşehir Belediyespor
21/10/2018 15:00 Alibeyköy Stadı Alibeyköyspor 1 - 3 Altındağ Belediyespor
21/10/2018 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Sultanbeyli Belediyespor 0 - 1 Bergama Belediyespor
21/10/2018 15:00 Dr.Fehmi Öncel Stadı Kemerspor 2003 0 - 3 Kızılcabölükspor
22/10/2018 15:00 İzmir Atatürk Stadı Karşıyaka   -   Osmaniyespor FK
TFF 3.Lig 3.Grup - 9. Hafta
21/10/2018 14:00 Cizre İlçe Stadı Cizrespor 1 - 0 Diyarbekirspor
21/10/2018 14:00 Fatsa İlçe Stadı Fatsa Belediyespor 2 - 0 Gölcükspor
21/10/2018 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı 1461 Trabzon 2 - 1 Turgutluspor
21/10/2018 14:00 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt İl Özel İdare 1 - 0 Serik Belediyespor
21/10/2018 14:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı Çorum Belediyespor 4 - 1 Bucaspor
21/10/2018 15:00 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor 3 - 0 Halide Edip Adıvar
21/10/2018 15:00 Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı Karacabey Belediyespor 2 - 0 Payasspor
21/10/2018 19:00 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor   -   Bağcılarspor
22/10/2018 14:30 OSTİM Stadı Ankara Adliyespor   -   Anagold 24 Erzincanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 5. Hafta
21/10/2018 14:00 Yüksekova İlçe Sahası Yüksekova Belediyespor 2 - 0 Bitlis Özgüzelderespor
21/10/2018 14:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Stadı Ağrı 1970 Spor 2 - 0 1955 Batman Belediyespor
21/10/2018 14:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor 1 - 1 Erciş Gençlik Belediyespor
21/10/2018 14:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Diyarbakır Yolspor 0 - 0 Bağlar Belediyespor
21/10/2018 14:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor 0 - 0 Karlıova Yıldırımspor
21/10/2018 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir Belediyespor 11 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
21/10/2018 14:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare 5 - 1 Muş Menderesspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 5. Hafta
      Hankendispor 0 - 3 Kilis Belediyespor
21/10/2018 15:00 Üzümlü İlçe Stadı Ulalar Belediyespor 0 - 0 Kahta Dirilişspor
21/10/2018 15:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Pütürge Belediyespor 0 - 2 Elbistan Belediyespor
21/10/2018 15:00 Araban İlçe Stadı Araban Belediyespor 1 - 2 Şarkışla Belediyespor
21/10/2018 15:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor 0 - 2 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
21/10/2018 15:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor 1 - 2 Ankas İstiklalspor
21/10/2018 15:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersim 62 Spor 2 - 1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 5. Hafta
20/10/2018 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Haçkaspor 1 - 1 Yakutiyespor
21/10/2018 11:00 Bayburt Sentetik Saha Bayburt Belediyespor 0 - 1 Kelkit Belediye Hürriyetspor
21/10/2018 14:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor 9 - 1 Sarıkamış Gençlerbirliği
21/10/2018 14:00 Bulancak İlçe Stadı 1926 Bulancakspor 3 - 1 Araklı 1961 Spor
21/10/2018 14:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor 1 - 1 Görelespor
21/10/2018 14:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor 2 - 0 Çayelispor
21/10/2018 14:00 Halil Efendi Sentetik Saha Serhat Ardahanspor 0 - 0 Arhavispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 5. Hafta
21/10/2018 15:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 4 - 0 Safranbolu Belediyespor
21/10/2018 15:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor 0 - 2 Ünye 1957 Spor
21/10/2018 15:00 Sungurlu İlçe Sahası Sungurlu Belediyespor 1 - 1 Turhalspor
21/10/2018 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı Altınordu Belediyespor 1 - 1 Ladik Belediyespor
21/10/2018 15:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor 3 - 2 Havza Belediyespor
21/10/2018 15:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor 3 - 1 Kastamonu Özel İdare KH
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 5. Hafta
21/10/2018 15:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor 0 - 3 Ceyhanspor
21/10/2018 15:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor 0 - 1 68 Aksaray Belediyespor
21/10/2018 15:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor 0 - 2 İçelspor
21/10/2018 15:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu Belediyespor 2 - 1 Talasgücü Belediyespor
21/10/2018 15:00 Adana Vefa 01 Tesisleri Adana Vefa 01 Spor 0 - 0 Kiremithanespor
21/10/2018 15:00 Nevşehir Gazi Stadı Kapadokya Göremespor 1 - 1 İskenderun Belediye Gençlikspor
21/10/2018 15:00 Silifke İlçe Stadı Medcem Silifke Belediyespor 2 - 0 1970 Hisarspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 5. Hafta
21/10/2018 15:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Kırşehir Çayağzıspor
21/10/2018 15:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor Futbol A.Ş 3 - 0 Karapınar Belediyespor
21/10/2018 15:00 Mamak Türközü Sahası Ankara DSİ 0 - 2 Yeniçağaspor
21/10/2018 15:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Kırıkkale Büyük Anadoluspor 4 - 0 Anadolu Üniversitesi
21/10/2018 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor 1 - 0 1926 Polatlı Belediyespor
21/10/2018 15:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor 1 - 0 Keçiören Belediyesi Bağlumspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 5. Hafta
21/10/2018 15:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor   -   Kale Belediyespor
21/10/2018 15:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923 5 - 4 Ortaca Belediyespor
21/10/2018 15:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Kepez Belediyespor
21/10/2018 15:00 Serinhisar İlçe Stadı Serinhisarspor   -   Isparta Davrazspor
21/10/2018 15:00 Bucak İlçe Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor   -   Tavas Birlikspor
21/10/2018 15:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Didim Belediyespor
21/10/2018 15:00 Konyaaltı Atatürk Stadı Konyaaltı Belediyespor   -   Sökespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 5. Hafta
21/10/2018 15:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor 1 - 0 Ödemişspor
21/10/2018 15:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı Burhaniye Belediyespor 1 - 4 Altınova Belediyespor
21/10/2018 15:00 Kemalpaşa 8 Eylül Stadı İzmirspor 2 - 2 Orhangazi Belediyespor
21/10/2018 15:00 Yalova Amatör 1 Nolu Saha Yalova Kadıköyspor 1 - 3 Ayvalıkgücü Belediyespor
21/10/2018 15:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor 2 - 3 Somaspor
21/10/2018 15:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor 3 - 5 Gülbahçespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 5. Hafta
20/10/2018 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor 1 - 0 Bornova Yeşilova
21/10/2018 15:00 Petkim Sahası S Aliağa Futbol A.Ş 3 - 0 Bozüyük Vitraspor
21/10/2018 15:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor 1 - 1 Sultangazispor
21/10/2018 15:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor 0 - 5 Vefa
21/10/2018 15:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 0 - 0 Çayırovaspor
21/10/2018 15:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa 2 - 1 Kütahyaspor
21/10/2018 15:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor 4 - 0 Başiskele Doğantepespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 5. Hafta
      Bursa Zaferspor 3 - 0 Yeşil Bursa
20/10/2018 15:30 Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası Küçükyalı Yelkenspor 4 - 2 Kaynaşlı Belediyespor
21/10/2018 15:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor 2 - 3 Hendekspor
21/10/2018 15:00 Alemdağ Stadı 1877 Alemdağspor 5 - 0 Devrek Belediyespor
21/10/2018 15:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Karadeniz Ereğli Belediyespor 1 - 1 Serdivanspor
21/10/2018 15:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor 0 - 0 Beylerbeyi
21/10/2018 15:00 Karasu İlçe Stadı Karasuspor 0 - 2 Beşyüzevlerspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 5. Hafta
21/10/2018 15:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çim Çerkezköy 1911 Doğanspor 1 - 0 Bigaspor
21/10/2018 15:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası Kartalspor 2 - 0 Uzunköprüspor
21/10/2018 15:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası Çengelköyspor 2 - 1 Çorluspor 1947
21/10/2018 15:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Kırklareli İstasyonspor 0 - 2 Kırklareli Kavaklıspor
21/10/2018 15:00 Biga İlyas Bayram Stadı Biga Adaspor 1 - 1 Çanakkale Dardanel SK
21/10/2018 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor 0 - 2 Modafenspor
21/10/2018 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı Tekirdağspor 0 - 0 Yeşilköyspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur - 1. Hafta
30/10/2018 13:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Sivas Belediyespor   -   Denizlispor
30/10/2018 14:00 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966   -   Altay
30/10/2018 15:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Fatih Karagümrük   -   Afjet Afyonspor
30/10/2018 17:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu BB Erzurumspor   -   Keçiörengücü
30/10/2018 19:00 Antalya Stadyumu Antalyaspor   -   Yomraspor
30/10/2018 20:30 Bursa Büyükşehir Stadyumu Bursaspor   -   1461 Trabzon
31/10/2018 13:00 OSTİM Stadı Bugsaşspor   -   Trabzonspor
31/10/2018 13:00 Batman 16 Mayıs Stadı Batman Petrolspor   -   Kasımpaşa
31/10/2018 13:30 Aktepe Stadı Altındağ Belediyespor   -   Aytemiz Alanyaspor
31/10/2018 13:30 Antakya Atatürk Stadı Hatayspor   -   Fethiyespor
31/10/2018 14:00 Nazilli İlçe Stadı Nazilli Belediyespor   -   Osmanlıspor
31/10/2018 14:00 Şile İlçe Stadı Şile Yıldızspor   -   Boluspor
31/10/2018 14:00 Darıca İlçe Stadı Darıca Gençlerbirliği   -   Kardemir Karabükspor
31/10/2018 14:00 Bodrum İlçe Stadı Bodrum Belediyesi Bodrumspor   -   Demir Grup Sivasspor
31/10/2018 14:00 Ümraniye İlçe Stadı Ümraniyespor   -   Anagold 24 Erzincanspor
31/10/2018 14:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor Baltok   -   Van Büyükşehir Belediyespor
31/10/2018 15:00 Osmanlı Stadı MKE Ankaragücü   -   Erbaaspor
31/10/2018 17:00 Kadir Has Stadı Kayserispor   -   Pazarspor
31/10/2018 19:00 Yeni Malatya Stadyumu Evkur Yeni Malatyaspor   -   Kırklarelispor
31/10/2018 20:30 12 Şubat Stadı Kahramanmaraşspor   -   Atiker Konyaspor
01/11/2018 13:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Sarıyer   -   Çaykur Rizespor
01/11/2018 13:30 Gümüşhane Yenişehir Stadı Gümüşhanespor   -   Giresunspor
01/11/2018 13:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor   -   İstanbulspor
01/11/2018 15:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor   -   Dersim 62 Spor
01/11/2018 17:00 Menemen İlçe Stadı Menemen Belediyespor   -   Zonguldak Kömürspor
01/11/2018 19:00 Bornova İlçe Stadı Göztepe   -   Çengelköyspor
01/11/2018 19:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesirspor Baltok   -   Pendikspor
01/11/2018 20:30 Osmanlı Stadı Gençlerbirliği   -   Diyarbekirspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design