Haber basliklari
23.06.2014 13:39 2014 U13 Türkiye Şampiyonası Genel
28.05.2014 17:00 2014 U16 Türkiye Şampiyonası Genel
15.05.2014 13:12 2014 U14 Türkiye Şampiyonası Genel
06.05.2014 17:12 2014 U19 Türkiye Şampiyonası Genel
03.04.2014 18:02 2014 U17 Türkiye Şampiyonası Genel
13.03.2014 17:49 2014 Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası Genel
21.09.2013 20:35 BAL - Transferler 2013/2014 (6-11 Grup) Transfer

 

TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 8. Hafta
 
PTT 1.Lig - 8. Hafta
 
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup - 11. Hafta
 
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup - 11. Hafta
 
Spor Toto 3.Lig 1.Grup - 10. Hafta
 
Spor Toto 3.Lig 2.Grup - 10. Hafta
 
Spor Toto 3.Lig 3.Grup - 10. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 5. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 7. Hafta
 
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 7. Hafta
 
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur - 1. Hafta
 
28/10/2014 13:00 Tuzla Belediyesi Sahası Tuzlaspor 3 - 1 Kasımpaşa
28/10/2014 13:00 Cizre İlçe Stadı Cizrespor 2 - 0 Göztepe
28/10/2014 16:00 Ankara 19 Mayıs Stadı Gençlerbirliği 6 - 0 Etimesgut Belediyespor
28/10/2014 19:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Akhisar Belediyespor 1 - 1
2 - 1 (u)
BŞ Belediye Erzurumspor
29/10/2014 13:00 12 Şubat Stadı Kahramanmaraşspor 1 - 3 Fatih Karagümrük
29/10/2014 13:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa 0 - 1 Giresunspor
29/10/2014 13:00 Seyrantepe DİSKİ Diyarbakır BŞ Belediyespor 2 - 2
3 - 2 (u)
Albimo Alanyaspor
29/10/2014 13:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı Altınordu 1 - 0 Ofspor
29/10/2014 13:00 Kütahya Dumlupınar Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor 0 - 2 MKE Ankaragücü
29/10/2014 13:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor 0 - 4 Eskişehirspor
29/10/2014 13:00 GASKİ Spor Tesisleri Gaziantep BŞ Belediyespor 1 - 0 68 Yeni Aksarayspor
29/10/2014 13:00 Ilgaz İlçe Stadı Çankırıspor 2 - 3 Gaziantepspor
29/10/2014 13:00 Akçaabat Fatih Stadı 1461 Trabzon 0 - 1 Sivas Dört Eylül Belediyespor
29/10/2014 13:00 Aktepe Stadı Keçiörengücü 0 - 0
1 - 0 (u)
Fethiyespor
29/10/2014 15:00 Samsun 19 Mayıs Stadı Samsunspor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 1 (p)
Yeni Malatyaspor
29/10/2014 16:00 Bursa Atatürk Stadı S Bursaspor 2 - 0 Tepecikspor
29/10/2014 19:00 Yeni Rize Şehir Stadı Çaykur Rizespor 4 - 1 Sebat Proje Trabzon Akçaabat
30/10/2014 12:00 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor   -   Kardemir Karabükspor
30/10/2014 13:00 Yusuf Ziya Öniş Sarıyer   -   Orduspor
30/10/2014 13:00 Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı Gölbaşıspor   -   Kayserispor
30/10/2014 13:45 Menemen İlçe Stadı Altay   -   Torku Konyaspor
30/10/2014 19:00 Tevfik Sırrı Gür Stadı Mersin İdman Yurdu   -   Hatayspor
05/11/2014 13:00 Ulucak Tesisleri FBM Makina Balçova Yaşamspor   -   Elazığspor
05/11/2014 13:00 Gençosman Stadı Bayburt Grup Özel İdarespor   -   Bucaspor
05/11/2014 15:00 Adana 5 Ocak Stadı Adana Demirspor   -   Sandıklıspor
05/11/2014 15:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Manisaspor   -   Zonguldak Kömürspor
05/11/2014 18:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı İstanbul Başakşehir   -   Ümraniyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-14 ++ | MI Design