23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adana

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adana Vefa 01 Spor, Hedef 01 Spor, Okçularspor, Seyhan Demirspor, Simeranyaspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Adana 1A D Grubu 1. Hafta 23/09/2023 18:00 Kılıçlıspor 14-2 Kunduracı Esnafspor
Adana 1A B Grubu 1. Hafta 24/09/2023 16:00 Hedef 01 Spor 0-6 Adana Yüzüncüyılspor
Adana 1A D Grubu 1. Hafta 24/09/2023 18:00 Adana Gençlerbirliği 8-2 Seyhan Demirspor
Adana 1A A Grubu 1. Hafta 24/09/2023 20:00 Simeranyaspor 2-5 Suluca Organize Sanayispor
Adana 1A C Grubu 2. Hafta 30/09/2023 19:00 Kiremithanespor 0-6 Adana Güneşlispor
Adana 1A A Grubu 2. Hafta 01/10/2023 14:00 Suluca Organize Sanayispor 10-0 PTT Evlerispor
Adana 1A B Grubu 2. Hafta 01/10/2023 16:00 Çukurova Gençlerbirliği 3-1 Beş Ocak Demirspor
Adana 1A D Grubu 2. Hafta 01/10/2023 18:00 Kunduracı Esnafspor 0-20 Yeşilevlerspor
Adana 1A C Grubu 2. Hafta 01/10/2023 20:00 Yüreğirspor 2-2 Sarıçam Burukspor
Adana 1A A Grubu 3. Hafta 08/10/2023 13:00 Çukurova Belediyespor 2-2 Akkapıspor
Adana 1A A Grubu 3. Hafta 08/10/2023 15:00 Adana Yüksel Gençlikspor 8-0 Toros Demirspor
Adana 1A D Grubu 3. Hafta 08/10/2023 17:00 Adana Gençlerbirliği 5-1 Sarıçam Belediyespor
Adana 1A C Grubu 3. Hafta 08/10/2023 19:00 Çukurova Gençlikspor 2-3 Kazime Özlerspor
Adana 1A B Grubu 4. Hafta 14/10/2023 18:00 Çukurova Gençlerbirliği 1-3 Kanal Ufukspor
Adana 1A C Grubu 4. Hafta 14/10/2023 20:00 Yüreğirspor 2-3 Kiremithanespor
Adana 1A C Grubu 4. Hafta 15/10/2023 12:00 Kazime Özlerspor 2-0 Sarıçam Burukspor
Adana SAL A Grubu 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Anadolu 19 Mayısspor 6-0 Ceyhan Doğanspor
Adana SAL A Grubu 1. Hafta 15/10/2023 16:00 Yapı Meslekspor 2-2 Pozantı Belediye Gençlikspor
Adana SAL C Grubu 1. Hafta 15/10/2023 18:00 Toroslar 1922 Gençlikspor 1-2 Kabasakal Gençlikspor
Adana 1A B Grubu 4. Hafta 15/10/2023 20:00 Sarıçamgücü 0-8 Hedef 01 Spor
Adana 1A D Grubu 5. Hafta 21/10/2023 19:00 Adana Gençlerbirliği 1-4 Kılıçlıspor
Adana 1A B Grubu 5. Hafta 22/10/2023 12:00 Beş Ocak Demirspor 2-2 Sarıçam Kılıçlı 1965 Spor
Adana 1A B Grubu 5. Hafta 22/10/2023 14:00 Hedef 01 Spor 2-1 Kozan Esnafspor
Adana SAL B Grubu 2. Hafta 22/10/2023 16:00 Adana Cihangirspor 2-0 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1A A Grubu 5. Hafta 22/10/2023 18:00 Suluca Organize Sanayispor 3-2 Kozan İmarspor
Adana 1A A Grubu 5. Hafta 22/10/2023 20:00 PTT Evlerispor 2-1 Toros Demirspor
Adana 1A C Grubu 6. Hafta 28/10/2023 16:00 Kazime Özlerspor 1-1 Kiremithanespor
Adana 1A B Grubu 6. Hafta 28/10/2023 18:00 Çukurova Gençlerbirliği 1-3 Gazipaşaspor
Adana 1A B Grubu 6. Hafta 29/10/2023 12:00 Kozan Esnafspor 2-2 Kanal Ufukspor
Adana SAL C Grubu 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Yüreğir Demirspor 0-1 Karataş Belediye Gençlikspor
Adana SAL C Grubu 3. Hafta 29/10/2023 16:00 Seyhan Belediyespor 0-3 Kabasakal Gençlikspor
Adana 1A D Grubu 6. Hafta 29/10/2023 18:00 Yeşilevlerspor 2-5 Adana Gençlerbirliği
Adana 1A D Grubu 6. Hafta 29/10/2023 20:00 Kunduracı Esnafspor 2-6 Sarıçam Belediyespor
Adana 1A A Grubu 7. Hafta 04/11/2023 18:00 Simeranyaspor 0-7 Adana Yüksel Gençlikspor
Adana 1A C Grubu 7. Hafta 04/11/2023 20:00 Yüreğirspor 2-4 Kazime Özlerspor
Adana 1A D Grubu 7. Hafta 05/11/2023 12:00 Sarıçam Belediyespor 6-4 Kılıçlıspor
Adana SAL B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Yüreğirgücü 2-2 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1A C Grubu 7. Hafta 05/11/2023 16:00 Çukurovaspor 2-1 Ceyhangücü
Adana 1A A Grubu 7. Hafta 05/11/2023 18:00 Suluca Organize Sanayispor 5-0 Akkapıspor
Adana 1A B Grubu 7. Hafta 05/11/2023 20:00 Hedef 01 Spor 7-2 Beş Ocak Demirspor
Adana 1A B Grubu 8. Hafta 11/11/2023 19:00 Sarıçam Kılıçlı 1965 Spor 2-4 Adana Yüzüncüyılspor
Adana 1A A Grubu 8. Hafta 12/11/2023 12:00 Çukurova Belediyespor 1-4 Suluca Organize Sanayispor
Adana SAL B Grubu 5. Hafta 12/11/2023 14:00 Yüreğirgücü 1-6 Yenibeygücü
Adana SAL C Grubu 5. Hafta 12/11/2023 18:00 Toroslar 1922 Gençlikspor 1-2 Seyhangücü
Adana 1A B Grubu 8. Hafta 12/11/2023 20:00 Sarıçamgücü 1-4 Çukurova Gençlerbirliği
Adana SAL C Grubu 6. Hafta 18/11/2023 19:00 Yüreğir Demirspor 1-3 Kabasakal Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Sarıçam Kürkçülerspor 0-0 Suvermez Kapadokyaspor
Adana SAL C Grubu 6. Hafta 19/11/2023 16:30 Devecispor 3-1 Toroslar 1922 Gençlikspor
Adana SAL A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 18:30 Şampiyon Çocuk 1-3 İncirlikspor
Adana SAL A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 15:00 Adana Karşıyaka 0-3 Anadolu 19 Mayısspor
Adana SAL B Grubu 7. Hafta 26/11/2023 17:00 Yüreğirgücü 0-3 Adana Cihangirspor
Adana SAL A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 19:00 İncirlikspor 1-4 Yapı Meslekspor
Adana SAL A Grubu 7. Hafta 27/11/2023 18:00 Dağlıoğluspor 5-1 Ceyhan Doğanspor
Adana SAL A Grubu 7. Hafta 28/11/2023 18:00 Pozantı Belediye Gençlikspor 5-1 Şampiyon Çocuk
Adana SAL C Grubu 7. Hafta 29/11/2023 19:30 Kabasakal Gençlikspor 1-3 Karataş Belediye Gençlikspor
Adana 1A C Grubu 8. Hafta 02/12/2023 19:00 Yüreğirspor 2-1 Çukurova Gençlikspor
Adana 1A D Grubu 8. Hafta 03/12/2023 12:00 Kunduracı Esnafspor 0-20 Kılıçlıspor
Adana 1A B Grubu 10. Hafta 03/12/2023 14:00 Gazipaşaspor 1-0 Beş Ocak Demirspor
Adana 1A D Grubu 8. Hafta 03/12/2023 16:00 Seyhan Demirspor 1-4 Adana Gençlerbirliği
Adana 1A A Grubu 10. Hafta 03/12/2023 18:00 Suluca Organize Sanayispor 5-0 Simeranyaspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 9. Hafta 09/12/2023 14:00 Adana 5 Ocak FK - İmamoğlu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 9. Hafta 10/12/2023 14:00 Sarıçam Kürkçülerspor - Anamur Belediyespor
Adana 1A B Grubu 11. Hafta 10/12/2023 17:00 Hedef 01 Spor - Gazipaşaspor
Adana 1A D Grubu 9. Hafta 10/12/2023 19:00 Yeşilevlerspor - Kunduracı Esnafspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-23 |