23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Maltepe Hasan Polat Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Maltepespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta 03/09/2023 17:00 Sarıyer 1-1 Amed Sportif Faaliyetler
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta 16/09/2023 16:30 Sarıyer 1-0 Isparta 32 Spor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta 01/10/2023 16:00 Sarıyer 2-1 Etimesgut Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 11/10/2023 14:00 Sarıyer 1-1 Karabük İdman Yurdu
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta 14/10/2023 15:30 Sarıyer 2-2 Fethiyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 2. Hafta 20/10/2023 15:00 Maltepespor 0-2 İnkılapspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta 22/10/2023 15:30 Sarıyer 1-1 GMG Kastamonuspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 27/10/2023 15:00 Maltepespor 3-0 Kartal Sportif Faaliyetleri
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta 05/11/2023 14:00 Sarıyer 1-2 Somaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 07/11/2023 15:00 Maltepespor 2-0 Beylikdüzüspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 17/11/2023 15:00 Maltepespor 5-0 Vefa
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta 19/11/2023 14:00 Sarıyer 2-0 Denizlispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 9. Hafta 01/12/2023 14:30 Maltepespor 1-0 Alibeyköyspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 11. Hafta 08/12/2023 14:30 Maltepespor 1-2 Nişantaşıspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta 10/12/2023 14:00 Sarıyer 0-1 68 Aksaray Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 13. Hafta 22/12/2023 14:30 Maltepespor 2-0 Yeni Ufukspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 19. Hafta 23/12/2023 14:00 Sarıyer 2-1 Uşakspor A.Ş.
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 15. Hafta 05/01/2024 14:30 Maltepespor 2-1 Beylerbeyi 1911 FK
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 16. Hafta 26/01/2024 15:00 Maltepespor 0-0 Beykoz İshaklıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 16/02/2024 15:00 Maltepespor 4-1 Bayrampaşa
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 01/03/2024 15:00 Maltepespor 4-0 Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri
İstanbul 1A 13.Grup 22. Hafta 03/03/2024 14:00 Girne Gençlikspor 1-1 Fikirtepe Dumlupınarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 23. Hafta 15/03/2024 15:00 Maltepespor 1-0 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 25. Hafta 02/04/2024 15:00 Maltepespor 4-2 Anadolu Futbol Yatırımları
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |