Şile İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1000

Evsahibi takım(lar): Şile Yıldızspor, Şilespor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 1.Grup 29. Hafta   15:00 Şile Yıldızspor - Kızılcabölükspor
TFF 3.Lig 1.Grup 31. Hafta   15:00 Şile Yıldızspor - Tokatspor
TFF 3.Lig 1.Grup 33. Hafta   15:30 Şile Yıldızspor - 52 Orduspor FK
TFF 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 01/09/2019 17:00 Modafen FK 0-1 Darıca Gençlerbirliği
TFF 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 07/09/2019 16:30 Şile Yıldızspor 0-0 Silivrispor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 10/09/2019 15:30 1877 Alemdağspor 2-0 Çatalcaspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 11/09/2019 15:30 Şile Yıldızspor 1-1 Karacabey Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 21/09/2019 16:00 Şile Yıldızspor 1-0 Çankaya FK
TFF 3.Lig 1.Grup 6. Hafta 05/10/2019 15:30 Şile Yıldızspor 2-0 Düzcespor
TFF 3.Lig 1.Grup 7. Hafta 09/10/2019 15:00 Şile Yıldızspor 0-0 Anagold 24 Erzincanspor
İstanbul 1A 15.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Pendik Kaynarcaspor 5-1 Bostancıspor
TFF 3.Lig 1.Grup 9. Hafta 20/10/2019 15:00 Şile Yıldızspor 2-2 Manisaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 11. Hafta 03/11/2019 13:30 Şile Yıldızspor 0-1 Yomraspor
TFF 3.Lig 1.Grup 12. Hafta 09/11/2019 13:30 Sultanbeyli Belediyespor 3-0 1928 Bucaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 13. Hafta 17/11/2019 13:30 Şile Yıldızspor 0-0 Artvin Hopaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 14. Hafta 24/11/2019 13:30 Sultanbeyli Belediyespor 1-1 Erzinspor
TFF 3.Lig 1.Grup 15. Hafta 30/11/2019 13:30 Şile Yıldızspor 0-1 Sultanbeyli Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 17. Hafta 15/12/2019 13:30 Şile Yıldızspor 0-0 Serik Belediyespor
İstanbul 1A 13.Grup 16. Hafta 28/12/2019 14:30 Onayspor 0-2 Kaynarcaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 18. Hafta 11/01/2020 13:30 Şile Yıldızspor 2-1 Karbel Karaköprü Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 20. Hafta 25/01/2020 13:30 Şile Yıldızspor 0-2 1928 Bucaspor
İstanbul 2A 18.Grup 1. Hafta 01/02/2020 15:00 Şilespor 0-1 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 2A 17.Grup 1. Hafta 02/02/2020 13:00 Ömerlispor 2-4 Pendik Yenişehir Kartallarspor
TFF 3.Lig 1.Grup 22. Hafta 09/02/2020 13:30 Şile Yıldızspor 0-0 Erzinspor
İstanbul 2A 18.Grup 3. Hafta 15/02/2020 16:00 Şilespor 5-2 Pendik Çamlıkspor
İstanbul 2A 17.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:00 Ömerlispor 1-6 Beykoz Elmalıspor
TFF 3.Lig 1.Grup 25. Hafta 23/02/2020 13:30 Şile Yıldızspor 2-2 68 Aksaray Belediyespor
İstanbul 2A 18.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:00 Şilespor 3-1 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 17.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Ömerlispor 0-8 Acıbademspor
TFF 3.Lig 1.Grup 27. Hafta 07/03/2020 14:30 Şile Yıldızspor 0-0 Çatalcaspor
İstanbul 2A 18.Grup 7. Hafta 08/03/2020 12:00 Şilespor 10-1 Erenköy Gençlikspor
İstanbul 2A 18.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:00 Şilespor 2-2 Üsküdar Salacakspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design