23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Gebze Alaettin Kurt Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: 8000

Evsahibi takım(lar): Gebze Anibalspor, Gebzespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A C Grubu 1. Hafta 16/09/2023 17:00 Tavşanlıspor 4-0 İzmit Gençlerbirliği
Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 16/09/2023 19:00 Gebze Anibalspor 4-1 Balabanspor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 23/09/2023 17:00 Gebze Birlik FK 2-3 Maşukiyespor
Kocaeli SAL B Grubu 1. Hafta 24/09/2023 17:00 Gebze Tayfunspor 0-2 Karamürselspor
Kocaeli 1A C Grubu 3. Hafta 30/09/2023 18:00 Tavşanlıspor 6-0 Mertspor
Kocaeli 1A A Grubu 4. Hafta 04/10/2023 19:15 Gebze Anibalspor 4-3 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli SAL B Grubu 3. Hafta 05/10/2023 19:15 Gebze Tayfunspor 0-5 Çayırovaspor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 07/10/2023 17:00 Gebze Birlik FK 5-0 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 14/10/2023 15:00 Tavşanlıspor 0-3 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli SAL B Grubu 5. Hafta 14/10/2023 17:00 Gebze Tayfunspor 2-5 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A A Grubu 6. Hafta 14/10/2023 19:00 Gebze Anibalspor 0-3 Kavaklıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Gebzespor 1-0 Çorluspor 1947
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 15/10/2023 17:00 Gebze Birlik FK 3-1 Gölcük Karadenizspor
Kocaeli SAL B Grubu 7. Hafta 28/10/2023 17:00 Gebze Tayfunspor 0-4 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Gebzespor 1-0 Diliskelesispor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 29/10/2023 17:00 Gebze Birlik FK 9-0 Kızderbentspor
Kocaeli 1A A Grubu 10. Hafta 11/11/2023 17:00 Darıca Birlikspor 2-4 Kavaklıspor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 11/11/2023 19:00 Gebze Tayfunspor 0-3 Bekirderespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 12/11/2023 14:00 Gebzespor 1-0 Feriköy
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 12/11/2023 17:00 Gebze Birlik FK 7-1 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 12/11/2023 17:00 Beylikbağı Karadenizspor 9-1 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli 1A C Grubu 11. Hafta 19/11/2023 15:00 Tavşanlıspor 2-0 Bahçecikspor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 19/11/2023 17:00 Gebze Tayfunspor 0-8 Derincespor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 19/11/2023 19:00 Gebze Anibalspor 4-3 Darıca Birlikspor
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:15 Gebze Birlik FK 6-1 İzmit FK
Kocaeli 1A A Grubu 12. Hafta 25/11/2023 19:00 Gebze Anibalspor 1-0 Tavşancılspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 26/11/2023 14:00 Gebzespor 1-0 Kapaklıspor
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 26/11/2023 17:00 Gebze Beylikbağıspor 3-0 İhsaniyespor
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 26/11/2023 19:00 Beylikbağı Karadenizspor 2-0 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli 1A C Grubu 13. Hafta 29/11/2023 19:00 Tavşanlıspor 2-1 Şirinspor
Kocaeli 1A A Grubu 14. Hafta 03/12/2023 15:00 Gebze Anibalspor 1-2 Tütünçiftlikspor
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 03/12/2023 17:00 Tavşanlıspor 3-4 Körfez Esenspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 10. Hafta 06/12/2023 14:00 Gebzespor 2-0 Kullar 1975 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 20/12/2023 14:00 Gebzespor 4-0 Uzunköprüspor
Kocaeli 1A C Grubu 16. Hafta 21/12/2023 19:15 Tavşanlıspor 3-1 Çamçukurspor
Kocaeli 1A B Grubu 16. Hafta 23/12/2023 14:00 Gebze Birlik FK 0-1 Alikahya Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 23/12/2023 16:00 Gebze Tayfunspor 0-9 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 27/12/2023 19:00 Gebze Birlik FK 4-2 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A A Grubu 16. Hafta 28/12/2023   Gebze Anibalspor 1-2 Derince Yavuzspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:00 Gebzespor 5-0 İFA
Kocaeli 1A C Grubu 18. Hafta 30/12/2023 17:00 Tavşanlıspor 5-3 Darıcaspor
Kocaeli SAL B Grubu 17. Hafta 30/12/2023 19:00 Gebze Tayfunspor 1-4 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 18. Hafta 04/01/2024 19:00 Gebze Anibalspor 2-4 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 19. Hafta 13/01/2024 17:00 Gebze Tayfunspor 1-9 Başiskele Belediye Spor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 26/01/2024 19:15 Gebze Denizliköyüspor 1-1 Mollafenarispor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 2. Hafta 27/01/2024 15:00 Arapçeşmespor 0-0 Nişantepe FK
Kocaeli SAL B Grubu 22. Hafta 27/01/2024 16:30 Gebze Tayfunspor 0-5 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 27/01/2024 18:30 Gebze Genç Kalespor 0-7 Darıca İdman Yurdu
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 28/01/2024 15:00 41 KDZ Sportif Faaliyetler 0-7 Çayırova Belediyesi Eğitimspor
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 28/01/2024 17:00 Mustafapaşaspor 0-3 Çayırova Yenimahalle Serhatspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Arapçeşmespor 3-6 Sancaktepe Yenidoğanspor
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 03/02/2024 16:00 Gebze Balkanspor 1-0 41 KDZ Sportif Faaliyetler
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 03/02/2024 18:00 Gebze Pelitlispor 1-0 Mustafapaşaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 04/02/2024 14:00 Gebzespor 7-0 Yuvacıkspor
Kocaeli SAL B Grubu 24. Hafta 04/02/2024 17:00 Gebze Tayfunspor 2-11 Hisareynspor
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 04/02/2024 19:00 Er Bakan Gençlikspor 1-1 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 2A F Grubu 3. Hafta 10/02/2024 15:00 Gebze Genç Kalespor 3-6 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 2A F Grubu 3. Hafta 10/02/2024 17:00 Er Bakan Gençlikspor 1-2 Çayırova Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 11/02/2024 14:00 Gebze Balkanspor 0-5 Çayırova Belediyesi Eğitimspor
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 11/02/2024 16:00 41 KDZ Sportif Faaliyetler 0-6 Çayırova Yenimahalle Serhatspor
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 11/02/2024 18:00 Mustafapaşaspor 4-0 Dilovası Yıldızlarspor
Kocaeli 2A G Grubu 4. Hafta 16/02/2024 19:15 Gebze Pelitlispor 8-0 41 KDZ Sportif Faaliyetler
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 5. Hafta 17/02/2024 15:00 Arapçeşmespor 4-3 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
Kocaeli SAL B Grubu 26. Hafta 18/02/2024 15:00 Gebze Tayfunspor 1-6 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
Kocaeli 2A F Grubu 4. Hafta 18/02/2024 17:00 Mollafenarispor 1-1 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 2A F Grubu 4. Hafta 18/02/2024 19:00 Gebze Denizliköyüspor 1-4 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A F Grubu 5. Hafta 24/02/2024 19:00 Er Bakan Gençlikspor 1-1 Mollafenarispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 20. Hafta 25/02/2024 14:00 Gebzespor 4-0 Keşan Spor
Kocaeli 2A G Grubu 5. Hafta 25/02/2024 17:00 41 KDZ Sportif Faaliyetler 4-4 Dilovası Yıldızlarspor
Kocaeli 2A G Grubu 5. Hafta 25/02/2024 19:00 Gebze Balkanspor 1-4 Gebze Pelitlispor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 7. Hafta 02/03/2024 12:00 Arapçeşmespor 5-1 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 6. Hafta 02/03/2024 14:30 Gebze Pelitlispor 4-0 Çayırova Yenimahalle Serhatspor
Kocaeli 2A G Grubu 6. Hafta 02/03/2024 16:30 Mustafapaşaspor 6-1 41 KDZ Sportif Faaliyetler
Kocaeli 2A F Grubu 6. Hafta 03/03/2024 15:00 Mollafenarispor 2-0 Darıca İdman Yurdu
Kocaeli 2A F Grubu 6. Hafta 03/03/2024 17:00 Gebze Genç Kalespor 1-8 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 2A F Grubu 6. Hafta 03/03/2024 19:00 Gebze Denizliköyüspor 1-5 Er Bakan Gençlikspor
Kocaeli 2A F Grubu 7. Hafta 09/03/2024 17:00 Er Bakan Gençlikspor 9-1 Gebze Genç Kalespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 22. Hafta 10/03/2024 14:00 Gebzespor 11-0 Lüleburgazspor
Kocaeli 2A G Grubu 7. Hafta 10/03/2024 17:00 Gebze Balkanspor 2-3 Mustafapaşaspor
Kocaeli 2A G Grubu 7. Hafta 10/03/2024 19:00 41 KDZ Sportif Faaliyetler 0-5 Taner Aygün Yavuz Selim
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 8. Hafta 16/03/2024 12:00 Arapçeşmespor 5-2 İstanbul Mesudiyespor
Kocaeli 2A F Grubu 8. Hafta 23/03/2024 14:00 Er Bakan Gençlikspor 8-1 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A F Grubu 8. Hafta 23/03/2024 16:00 Mollafenarispor 4-1 Gebze Denizliköyüspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 24. Hafta 24/03/2024 15:00 Gebzespor 1-1 Taçspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 11. Hafta 06/04/2024 12:00 Arapçeşmespor 0-4 Üsküdar Anadolu
Kocaeli 2A G Grubu 9. Hafta 06/04/2024 14:00 Mustafapaşaspor 1-3 Gebze Pelitlispor
Kocaeli 2A G Grubu 9. Hafta 06/04/2024 16:00 41 KDZ Sportif Faaliyetler 4-2 Gebze Balkanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 26. Hafta 07/04/2024 15:00 Gebzespor 2-1 Gölcükspor
Kocaeli 2A F Grubu 10. Hafta 13/04/2024 17:00 Gebze Denizliköyüspor 8-3 Gebze Genç Kalespor
Kocaeli 2A F Grubu 10. Hafta 13/04/2024 19:00 Mollafenarispor 5-2 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A G Grubu 10. Hafta 14/04/2024 17:00 Gebze Pelitlispor 1-1 Taner Aygün Yavuz Selim
Kocaeli 2A G Grubu 11. Hafta 20/04/2024 15:00 Gebze Balkanspor 1-6 Çayırova Yenimahalle Serhatspor
Kocaeli 2A G Grubu 11. Hafta 20/04/2024 17:00 41 KDZ Sportif Faaliyetler 0-5 Gebze Pelitlispor
Kocaeli 2A G Grubu 11. Hafta 20/04/2024 19:00 Mustafapaşaspor 0-3 Çayırova Belediyesi Eğitimspor
Kocaeli 2A F Grubu 11. Hafta 21/04/2024 17:00 Er Bakan Gençlikspor - Darıca İdman Yurdu
Kocaeli 2A F Grubu 11. Hafta 21/04/2024 19:00 Gebze Genç Kalespor - Çayırova Gençlerbirliği
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |