Arslanbey Gençlerbirliği
Kulüp Bilgileri

     
Bulunduğu il: Kocaeli

Kuruluş: 1981
Stadyum: Arslanbey Stadı

Başkan: Haluk Kuzu
Antrenör: Kemal Tok
    Takım(lar):
  • Amatör

2019/20 Sezonu Maç fikstürü

Kocaeli SAL Play-Off Lig fikstürüne git »

25/01/2020 17:00 Derince Suni Çim Saha Çınarlıspor 2 - 2 Arslanbey Gençlerbirliği
02/02/2020 13:00 Körfez Esentepe Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 0 - 1 Diliskelesispor
16/02/2020 13:00 Mehmet Ali Kağıtçı Sahası Arslanbey Gençlerbirliği 3 - 2 Hidropaks Gebze Tayfunspor
12/02/2020 19:15 Değirmendere Sahası Değirmenderespor 2 - 0 Arslanbey Gençlerbirliği
22/02/2020 13:00 Körfez Esentepe Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 2 - 1 Yuvacıkspor
26/02/2020 19:15 Derbent Stadı Maşukiyespor 2 - 1 Arslanbey Gençlerbirliği
01/03/2020 17:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 1 - 0 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
07/03/2020 13:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 4 - 2 Çınarlıspor
15/03/2020 16:00 Salih Gün(Tavşancıl)Stadı Diliskelesispor 1 - 1 Arslanbey Gençlerbirliği
  15:00 Gebze Metin Oktay Sahası   Hidropaks Gebze Tayfunspor   -   Arslanbey Gençlerbirliği
  19:15 Arslanbey Stadı   Arslanbey Gençlerbirliği   -   Değirmenderespor
        Yuvacıkspor   -   Arslanbey Gençlerbirliği
        Arslanbey Gençlerbirliği   -   Maşukiyespor
        Körfez Bld.Hereke Yıldızspor   -   Arslanbey Gençlerbirliği

Kocaeli SAL A Grubu Lig fikstürüne git »

22/09/2019 17:00 Salih Gün(Tavşancıl)Stadı Diliskelesispor 2 - 1 Arslanbey Gençlerbirliği
28/09/2019 18:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 3 - 1 Çınarlıspor
06/10/2019 18:00 Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı Başiskele Damlarspor 0 - 3 Arslanbey Gençlerbirliği
12/10/2019 18:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 2 - 0 Bağdatspor
20/10/2019 14:00 Sinan Sipahi Stadı Kartepe Suadiyespor 0 - 3 Arslanbey Gençlerbirliği
26/10/2019 15:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 0 - 0 İhsaniyespor
03/11/2019 13:15 Gebze Metin Oktay Sahası Hidropaks Gebze Tayfunspor 1 - 2 Arslanbey Gençlerbirliği
09/11/2019 17:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 0 - 3 Kartepe Köseköy Ateşspor
24/11/2019 17:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 1 - 1 Diliskelesispor
30/11/2019 19:00 Derince Suni Çim Saha Çınarlıspor 2 - 1 Arslanbey Gençlerbirliği
08/12/2019 19:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 4 - 2 Başiskele Damlarspor
14/12/2019 17:00 Cephanelik Stadı Bağdatspor 0 - 5 Arslanbey Gençlerbirliği
18/12/2019 19:15 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 7 - 0 Kartepe Suadiyespor
22/12/2019 14:00 İhsaniye Çim Stad İhsaniyespor 0 - 0 Arslanbey Gençlerbirliği
05/01/2020 15:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 1 - 0 Hidropaks Gebze Tayfunspor
11/01/2020 15:00 Köseköy Yakup Altun Stadı Kartepe Köseköy Ateşspor 1 - 3 Arslanbey Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design