23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Anadolu 1071 Spor, Başiskele Belediye Spor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 17/09/2023 15:00 Başiskele Damlarspor 0-1 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 1A B Grubu 1. Hafta 17/09/2023 17:00 Anadolu 1071 Spor 1-4 Alikahya Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 1. Hafta 24/09/2023 15:00 Başiskele Belediye Spor 0-0 Çayırovaspor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 01/10/2023 15:00 Anadolu 1071 Spor 2-2 Gölcük Karadenizspor
Kocaeli SAL B Grubu 3. Hafta 04/10/2023 19:15 Başiskele Belediye Spor 2-2 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 05/10/2023 19:15 Bahçecikspor 2-2 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A D Grubu 4. Hafta 07/10/2023 17:00 Başiskele Damlarspor 0-2 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 1A C Grubu 5. Hafta 08/10/2023 17:00 Çamçukurspor 1-4 Bahçecikspor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 11/10/2023 19:15 Anadolu 1071 Spor 1-4 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A D Grubu 6. Hafta 15/10/2023 15:00 Başiskele Damlarspor 7-0 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 21/10/2023 17:00 Anadolu 1071 Spor 0-5 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 22/10/2023 17:00 Başiskele Belediye Spor 11-1 Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 25/10/2023 19:15 Başiskele Damlarspor 0-5 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 29/10/2023 17:00 Anadolu 1071 Spor 0-3 İzmit FK
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 01/11/2023 19:15 Başiskele Belediye Spor 4-1 Bekirderespor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 11/11/2023 17:00 Başiskele Belediye Spor 3-2 Derincespor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 19/11/2023 17:00 Başiskele Belediye Spor 2-2 Karamürselspor
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:15 Başiskele Damlarspor 7-1 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli 1A D Grubu 14. Hafta 02/12/2023 17:00 Başiskele Damlarspor 2-0 Gölcük Çiftlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 03/12/2023 14:00 Kullar 1975 Spor 1-0 Diliskelesispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:00 Kullar 1975 Spor 2-2 Keşan Spor
Kocaeli 1A B Grubu 15. Hafta 10/12/2023 17:00 Anadolu 1071 Spor 3-3 Kızderbentspor
Kocaeli 1A C Grubu 16. Hafta 21/12/2023 19:15 Bahçecikspor 2-0 Darıcaspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 23/12/2023 16:00 Başiskele Belediye Spor 1-2 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 16. Hafta 23/12/2023 18:00 Başiskele Damlarspor 0-5 Beylikbağı Karadenizspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:00 Kullar 1975 Spor 7-0 Lüleburgazspor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 27/12/2023 19:00 Anadolu 1071 Spor 2-0 Maşukiyespor
Kocaeli 1A C Grubu 18. Hafta 30/12/2023 19:00 Bahçecikspor 1-0 Şirinspor
Kocaeli 1A D Grubu 18. Hafta 04/01/2024 19:00 Başiskele Damlarspor 1-5 Kocaeli Körfezspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:00 Kullar 1975 Spor 0-2 Taçspor
Kocaeli SAL B Grubu 18. Hafta 07/01/2024 17:00 Başiskele Belediye Spor 5-1 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli SAL B Grubu 20. Hafta 17/01/2024 19:15 Başiskele Belediye Spor 3-1 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli SAL B Grubu 22. Hafta 27/01/2024 17:00 Başiskele Belediye Spor 2-0 Hisareynspor
Kocaeli 2A D Grubu 1. Hafta 28/01/2024 15:00 İzmit Vezirçiftliğispor 7-0 Büyük Derbentspor
Kocaeli 2A D Grubu 1. Hafta 28/01/2024 17:00 Kullarspor 2-1 Başiskele Birlikspor
Kocaeli 2A D Grubu 2. Hafta 03/02/2024 19:00 Başiskele Birlikspor 4-0 Acısu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 04/02/2024 14:00 Kullar 1975 Spor 0-1 Gölcükspor
Kocaeli SAL B Grubu 24. Hafta 04/02/2024 17:00 Başiskele Belediye Spor 3-2 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
Kocaeli 2A D Grubu 3. Hafta 11/02/2024 17:00 İzmit Vezirçiftliğispor 3-4 Nusretiyespor
Kocaeli 2A D Grubu 4. Hafta 17/02/2024 15:00 Başiskele Birlikspor 2-2 İzmit Vezirçiftliğispor
Kocaeli 2A D Grubu 4. Hafta 17/02/2024 17:00 Kullarspor 3-1 Sarımeşe Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 18/02/2024 14:00 Kullar 1975 Spor 3-0 Sarayspor 1953
Kocaeli SAL B Grubu 26. Hafta 18/02/2024 17:30 Başiskele Belediye Spor 6-2 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 2A D Grubu 5. Hafta 25/02/2024 16:00 İzmit Vezirçiftliğispor 5-2 Kullarspor
Kocaeli 2A D Grubu 6. Hafta 02/03/2024 14:00 Başiskele Birlikspor 0-3 Nusretiyespor
Kocaeli 2A D Grubu 6. Hafta 02/03/2024 18:00 Kullarspor 1-4 Uzuntarlaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 03/03/2024 14:00 Kullar 1975 Spor 7-1 Babaeskispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 17/03/2024 14:00 Kullar 1975 Spor 3-0 Yuvacıkspor
Kocaeli 2A D Grubu 8. Hafta 24/03/2024 16:00 Başiskele Birlikspor 6-1 Kullarspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 03/04/2024 15:00 Kullar 1975 Spor 0-2 Gebzespor
Kocaeli 2A D Grubu 9. Hafta 06/04/2024 16:00 İzmit Vezirçiftliğispor 2-2 Uzuntarlaspor
Kocaeli 2A D Grubu 10. Hafta 14/04/2024 15:00 Kullarspor 5-4 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2A D Grubu 11. Hafta 20/04/2024 17:00 İzmit Vezirçiftliğispor 4-0 Başiskele Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 27. Hafta 21/04/2024 15:00 Kullar 1975 Spor 1-0 Feriköy
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |