Değirmendere Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Değirmenderespor, Gölcük Şirinköyspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 1. Hafta 01/10/2022 15:00 Kocaeli Harb-İş 0-3 Bursa Doğugücü FK
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 1. Hafta 02/10/2022 15:00 Değirmenderespor 0-3 Gebzespor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 3. Hafta 15/10/2022 15:00 Değirmenderespor 0-1 Altınova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Kocaeli Harb-İş 1-2 Beylerbeyi 1911 FK
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 5. Hafta 29/10/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 3-0 Uzunköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 5. Hafta 30/10/2022 14:00 Değirmenderespor 1-0 Kullar 1975 Spor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 7. Hafta 12/11/2022 14:00 Değirmenderespor 4-1 Kavacıkspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 7. Hafta 13/11/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 0-3 Silivrispor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 9. Hafta 26/11/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 0-1 Bursa Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Değirmenderespor 1-1 Feriköy
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 11. Hafta 10/12/2022 14:00 Değirmenderespor 0-2 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 11. Hafta 11/12/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 1-1 Babaeskispor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 11/12/2022 17:00 İhsaniyespor 2-1 Arslanbey Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 12. Hafta 17/12/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 1-1 Haliçspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 12. Hafta 18/12/2022 14:00 Değirmenderespor 2-0 Cankurtaranspor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 21/12/2022 19:15 İhsaniyespor 2-4 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli SAL B Grubu 17. Hafta 25/12/2022 17:00 İhsaniyespor 3-2 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli SAL B Grubu 19. Hafta 08/01/2023 14:00 İhsaniyespor 3-2 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL B Grubu 21. Hafta 18/01/2023 19:15 İhsaniyespor 2-2 İzmit Gültepespor
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 22/01/2023 17:00 Gölcük Gençlerbirliği 0-1 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 28/01/2023 15:00 Gölcük Şirinköyspor 2-2 Yalakderespor
Kocaeli SAL B Grubu 23. Hafta 28/01/2023 17:00 İhsaniyespor 1-8 Diliskelesispor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 28/01/2023 19:00 Halıdere Belediyespor 2-0 Ulaşlıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design