23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.
• Bize ulaşmak için:

Değirmendere Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Değirmenderespor, Gölcük Şirinköyspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 1. Hafta 01/10/2022 15:00 Kocaeli Harb-İş 0-3 Bursa Doğugücü FK
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 1. Hafta 02/10/2022 15:00 Değirmenderespor 0-3 Gebzespor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 3. Hafta 15/10/2022 15:00 Değirmenderespor 0-1 Altınova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Kocaeli Harb-İş 1-2 Beylerbeyi 1911 FK
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 5. Hafta 29/10/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 3-0 Uzunköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 5. Hafta 30/10/2022 14:00 Değirmenderespor 1-0 Kullar 1975 Spor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 7. Hafta 12/11/2022 14:00 Değirmenderespor 4-1 Kavacıkspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 7. Hafta 13/11/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 0-3 Silivrispor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 9. Hafta 26/11/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 0-1 Bursa Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Değirmenderespor 1-1 Feriköy
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 11. Hafta 10/12/2022 14:00 Değirmenderespor 0-2 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 11. Hafta 11/12/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 1-1 Babaeskispor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 11/12/2022 17:00 İhsaniyespor 2-1 Arslanbey Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 12. Hafta 17/12/2022 14:00 Kocaeli Harb-İş 1-1 Haliçspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 12. Hafta 18/12/2022 14:00 Değirmenderespor 2-0 Cankurtaranspor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 21/12/2022 19:15 İhsaniyespor 2-4 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli SAL B Grubu 17. Hafta 25/12/2022 17:00 İhsaniyespor 3-2 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli SAL B Grubu 19. Hafta 08/01/2023 14:00 İhsaniyespor 3-2 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL B Grubu 21. Hafta 18/01/2023 19:15 İhsaniyespor 2-2 İzmit Gültepespor
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 22/01/2023 17:00 Gölcük Gençlerbirliği 0-1 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 28/01/2023 15:00 Gölcük Şirinköyspor 2-2 Yalakderespor
Kocaeli SAL B Grubu 23. Hafta 28/01/2023 17:00 İhsaniyespor 1-8 Diliskelesispor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 28/01/2023 19:00 Halıdere Belediyespor 2-0 Ulaşlıspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 15. Hafta 04/02/2023 14:00 Değirmenderespor 3-0 Nişantaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 15. Hafta 05/02/2023 14:00 Kocaeli Harb-İş 1-3 Gölcükspor
Kocaeli SAL B Grubu 25. Hafta 05/02/2023 17:00 İhsaniyespor 0-3 Hisareynspor
Kocaeli 2A E Grubu 3. Hafta 05/02/2023 19:00 Gölcük Gençlerbirliği 3-1 Gölcük Asarköyspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 17. Hafta 08/03/2023 14:00 Değirmenderespor 0-3 Nilüfer Belediye FK
Kocaeli 2A E Grubu 5. Hafta 08/03/2023 19:15 Gölcük Şirinköyspor 1-2 Gölcük Asarköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 6. Hafta 12/03/2023 19:00 Halıdere Belediyespor 1-1 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 7. Hafta 16/03/2023 19:15 Gölcük Şirinköyspor 2-7 Karamürsel Barbarosspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 19. Hafta 19/03/2023 14:00 Kocaeli Harb-İş 1-1 Görükle İpekspor
Kocaeli 2A E Grubu 8. Hafta 19/03/2023 17:00 Halıdere Belediyespor 2-2 Gölcük Asarköyspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 21. Hafta 25/03/2023 15:00 Kocaeli Harb-İş 2-5 Yuvacıkspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 21. Hafta 26/03/2023 15:00 Değirmenderespor 2-0 Gebze Tayfunspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 23. Hafta 01/04/2023 15:00 Değirmenderespor 3-1 Yalovaspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 23. Hafta 02/04/2023 15:00 Kocaeli Harb-İş 3-3 Sancaktepe FK
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 26. Hafta 15/04/2023 15:00 Kocaeli Harb-İş 2-8 Bayrampaşa Teknikspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 26. Hafta 16/04/2023 15:00 Değirmenderespor 4-1 Osmaniye İstiklalspor
Kocaeli 2A E Grubu 13. Hafta 06/05/2023 17:00 Gölcük Şirinköyspor 2-8 Kızderbentspor
Kocaeli 2A E Grubu 14. Hafta 09/05/2023 19:00 Halıdere Belediyespor 3-1 Yalakderespor
Kocaeli 2A E Grubu 15. Hafta 13/05/2023 16:00 Gölcük Şirinköyspor 0-1 Halıdere Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 16. Hafta 20/05/2023 16:15 Halıdere Belediyespor 2-2 Kızderbentspor
Kocaeli 2A E Grubu 17. Hafta 24/05/2023 19:00 Gölcük Şirinköyspor 3-7 Ulaşlıspor
Kocaeli 2A E Grubu 18. Hafta 27/05/2023 18:00 Ulaşlıspor 0-4 Kızderbentspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-23 |