Karamürsel İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çamçukurspor, Ereğli Belediyespor, Karamürsel Akçatspor, Karamürsel Barbarosspor, Karamürsel Ereğlispor, Karamürsel İdman Yurdu, Karamürselspor, Pazarköyspor, Ulaşlıspor, Yalakderespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Karamürselspor 1-1 Gölcükspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Karamürselspor 3-0 İnkılapspor
Kocaeli 1A D Grubu 4. Hafta 27/11/2021 15:00 Çamçukurspor 3-3 Çerkeşlispor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Karamürselspor 2-0 1877 Alemdağspor
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 01/12/2021 19:15 Çamçukurspor 1-3 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 7. Hafta 11/12/2021 14:00 Çamçukurspor 2-3 Bahçecikspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Karamürselspor 3-1 Irmakspor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 19/12/2021 17:00 Çamçukurspor 0-1 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 25/12/2021 17:00 Çamçukurspor 4-2 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 15/01/2022 17:00 Çamçukurspor 9-0 Acısu Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 12/02/2022 17:00 Çamçukurspor 3-0 Yazlıkspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Karamürselspor 0-0 Gebzespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Karamürselspor 0-0 Gazi Mahallesi
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 05/03/2022 15:00 Ulaşlıspor 0-2 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 06/03/2022 17:00 Karamürsel Barbarosspor 0-6 Nusretiyespor
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 23/03/2022 19:00 Kızderbentspor 1-0 Gölcük Asarköyspor
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 26/03/2022 17:00 Yalakderespor 1-6 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 26/03/2022 19:00 Pazarköyspor 0-2 Karamürsel Barbarosspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Karamürselspor 1-5 Kullar 1975 Spor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 27/03/2022 17:00 Karamürsel İdman Yurdu 1-4 Uzuntarlaspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 15. Hafta 30/03/2022 14:00 Karamürselspor 6-0 Çayırovaspor
Kocaeli 2A E Grubu 3. Hafta 02/04/2022 14:00 Kızderbentspor 0-3 Eşmespor
Kocaeli 2A E Grubu 3. Hafta 02/04/2022 16:00 Ulaşlıspor 2-4 Uzuntarlaspor
Kocaeli 2A F Grubu 4. Hafta 09/04/2022 14:00 Pazarköyspor 1-4 Halıdere Belediyespor
Kocaeli 2A F Grubu 4. Hafta 09/04/2022 16:00 Karamürsel Barbarosspor 1-4 Karatepe Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Karamürselspor 1-1 İstanbul Sinopspor
Kocaeli 2A E Grubu 4. Hafta 10/04/2022 16:30 Karamürsel İdman Yurdu 4-1 Ulaşlıspor
Kocaeli 2A E Grubu 5. Hafta 16/04/2022 14:00 Karamürsel İdman Yurdu 1-3 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli 2A E Grubu 5. Hafta 16/04/2022 16:00 Kızderbentspor 1-0 Ulaşlıspor
Kocaeli 2A F Grubu 6. Hafta 23/04/2022 16:00 Karamürsel Barbarosspor 0-2 Gölcük Gençlerbirliği
Kocaeli 2A E Grubu 6. Hafta 24/04/2022 16:00 Kızderbentspor 3-0 Karamürsel İdman Yurdu
Kocaeli 2A E Grubu 7. Hafta 30/04/2022 15:00 Karamürsel İdman Yurdu 2-5 Eşmespor
Kocaeli 2A F Grubu 7. Hafta 01/05/2022 15:00 Pazarköyspor 2-8 Nusretiyespor
Kocaeli 2A E Grubu 8. Hafta 08/05/2022 17:00 Karamürsel İdman Yurdu 7-1 Derbent Esnafspor
Kocaeli 2A E Grubu 9. Hafta 14/05/2022 17:00 Kızderbentspor 0-2 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli 2A F Grubu 10. Hafta 15/05/2022 17:00 Karamürsel Barbarosspor 3-2 Halıdere Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 10. Hafta 18/05/2022 19:00 Karamürsel İdman Yurdu 4-0 Gölcük Asarköyspor
Kocaeli 2A F Grubu 12. Hafta 25/05/2022 19:00 Karamürsel Barbarosspor 2-5 Balabanspor
Kocaeli 2A E Grubu 13. Hafta 01/06/2022 19:00 Karamürsel İdman Yurdu 1-4 Kızderbentspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design