23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Gülsuyu Asım Kara Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Anadolu Futbol Yatırımları, Gülsuyuspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 13/10/2023 15:00 Anadolu Futbol Yatırımları 1-1 Alibeyköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:30 Gülsuyuspor 3-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Gülsuyuspor 2-0 Galata
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 29/10/2023 14:30 1923 Esenkentspor 1-0 Pendik Doğanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 4. Hafta 03/11/2023 15:00 Anadolu Futbol Yatırımları 0-1 Sarıyer Yenimahalle
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 6. Hafta 10/11/2023 15:00 Anadolu Futbol Yatırımları 2-1 Haliçspor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 11/11/2023 15:00 Gülsuyuspor 3-1 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 12/11/2023 14:30 1923 Esenkentspor 0-2 Sultanbeylispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 8. Hafta 24/11/2023 15:00 Anadolu Futbol Yatırımları 2-4 Beykoz İshaklıspor
İstanbul SAL 5.Grup 9. Hafta 25/11/2023 15:00 Gülsuyuspor 2-0 Modafen
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 26/11/2023 14:30 1923 Esenkentspor 2-1 Ümraniye Yamanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 05/12/2023 14:30 Anadolu Futbol Yatırımları 1-0 Maltepespor
İstanbul SAL 5.Grup 11. Hafta 09/12/2023 14:30 Gülsuyuspor 2-1 Güngörenspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:30 1923 Esenkentspor 2-2 Tuzla 1954 Spor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 19/12/2023 14:30 Anadolu Futbol Yatırımları 1-0 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL 5.Grup 13. Hafta 27/12/2023 14:30 Gülsuyuspor 2-0 Paşabahçe
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 28/12/2023 15:00 1923 Esenkentspor 1-1 Ortadağspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 29/12/2023 14:30 Anadolu Futbol Yatırımları 2-2 Vefa
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 30/12/2023 16:00 Maltepe Yıldızspor 0-2 Tunusbağıspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 06/01/2024 16:00 Küçükyalı Yelkenspor 2-2 Çavuşbaşıspor
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:00 Gülsuyuspor 1-1 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 14.Grup 12. Hafta 14/01/2024 13:00 Küçükyalı Yelkenspor 3-1 Çekmeköy Çarşıspor
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 14/01/2024 15:00 1923 Esenkentspor 1-0 Kurtköyspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Sultan Mehmed Hanspor 3-3 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 20/01/2024 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 1-1 Acıbademspor
İstanbul SAL 5.Grup 17. Hafta 21/01/2024 15:00 Gülsuyuspor 2-0 Şilespor
İstanbul 1A 12.Grup 16. Hafta 28/01/2024 13:00 1923 Esenkentspor 2-0 Beykoz Yenimahalle
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 02/02/2024 15:00 Anadolu Futbol Yatırımları 0-1 Kartal Sportif Faaliyetleri
İstanbul 1A 14.Grup 16. Hafta 03/02/2024 16:00 Küçükyalı Yelkenspor 4-3 Pendik Emekspor
İstanbul SAL 5.Grup 19. Hafta 04/02/2024 14:30 Gülsuyuspor 2-0 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 08/02/2024 15:00 1923 Esenkentspor 1-2 Erenköy Acarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 18. Hafta 09/02/2024 15:00 Anadolu Futbol Yatırımları 0-3 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 12.Grup 20. Hafta 17/02/2024 14:00 1923 Esenkentspor 3-1 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul SAL 5.Grup 21. Hafta 18/02/2024 15:00 Gülsuyuspor 2-1 Bağlarbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 20. Hafta 23/02/2024 15:00 Anadolu Futbol Yatırımları 3-2 Yeni Ufukspor
İstanbul 1A 12.Grup 22. Hafta 02/03/2024 14:00 1923 Esenkentspor 3-1 Kanlıcaspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |