Ahmet Suat Özyazıcı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: 1151

Evsahibi takım(lar): 1461 Trabzon, Düzyurtspor, Faroz Yalıspor, Hekimoğlu Trabzon, Trabzon Kanuni FK

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

TFF 3. Lig 1.Grup 1. Hafta 02/09/2018 16:00 Hekimoğlu Trabzon 2-1 Silivrispor
TFF 3. Lig 3.Grup 2. Hafta 08/09/2018 15:30 1461 Trabzon 1-0 Yeni Çorumspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 12/09/2018 14:30 Hekimoğlu Trabzon 0-2 Yomraspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/09/2018 15:00 1461 Soğuksuspor 8-0 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 14/09/2018 14:00 Necmiatispor 1-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/09/2018 16:00 Bahçecikspor 1-0 Trabzon Söğütlüspor
TFF 3. Lig 1.Grup 3. Hafta 16/09/2018 15:30 Hekimoğlu Trabzon 1-1 Ergene Velimeşespor
TFF 3. Lig 3.Grup 4. Hafta 22/09/2018 13:00 1461 Trabzon 2-2 Ankara Adliyespor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 25/09/2018 13:00 1461 Trabzon 1-1 Tuzlaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 26/09/2018 13:00 Necmiatispor 2-2 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/09/2018 15:00 Bahçecikspor 3-4 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 28/09/2018 13:30 1461 Soğuksuspor 3-1 Trabzon Yolspor
TFF 3. Lig 1.Grup 5. Hafta 30/09/2018 15:00 Hekimoğlu Trabzon 2-0 Şile Yıldızspor
TFF 3. Lig 3.Grup 6. Hafta 06/10/2018 14:30 1461 Trabzon 2-2 Cizrespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 09/10/2018 13:00 Bahçecikspor 2-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 1-3 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/10/2018 13:30 Hızırbeyspor 0-3 Beşikdüzüspor
TFF 3. Lig 3.Grup 7. Hafta 13/10/2018 14:00 1461 Trabzon 1-1 Fatsa Belediyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2018 13:00 Kalkınma FK 9-1 Zaferspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 16/10/2018 13:00 Özdilspor 3-2 1967 Değirmenderespor
TFF 3. Lig 1.Grup 8. Hafta 17/10/2018 14:00 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Yomraspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 18/10/2018 13:00 Necmiatispor 1-2 Şalpazarıspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 20/10/2018 14:00 Haçkaspor 1-1 Yakutiyespor
TFF 3. Lig 3.Grup 9. Hafta 21/10/2018 14:00 1461 Trabzon 2-1 Turgutluspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 23/10/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 2-1 İskefiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 26/10/2018 13:30 1967 Değirmenderespor 5-0 Akoluk Belediyespor
TFF 3. Lig 1.Grup 10. Hafta 27/10/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Erzin Belediyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2018 13:00 Kalkınma FK 8-0 Fatih Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/10/2018 13:00 Bahçecikspor 2-3 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 31/10/2018 13:00 Necmiatispor 0-2 1461 Soğuksuspor
TFF 3. Lig 3.Grup 11. Hafta 04/11/2018 13:00 1461 Trabzon 1-1 Anagold 24 Erzincanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 06/11/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 2-1 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 07/11/2018 13:00 Özdilspor 4-0 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 08/11/2018 13:00 1967 Değirmenderespor 5-2 Akçaabat Taşlıobaspor
TFF 3. Lig 1.Grup 12. Hafta 10/11/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 2-2 Nazilli Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/11/2018 13:00 Bahçecikspor 2-2 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/11/2018 13:00 Necmiatispor 3-2 Trabzon Yolspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 15/11/2018 13:00 Kalkınma FK 4-2 Of Belediyesi Bölümlüspor
TFF 3. Lig 3.Grup 13. Hafta 18/11/2018 13:00 1461 Trabzon 1-0 Bucaspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 19/11/2018 13:00 1967 Değirmenderespor 2-1 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 21/11/2018 13:00 Kalkınma FK 4-2 Vakfıkebir Kirazlıkspor
TFF 3. Lig 1.Grup 14. Hafta 24/11/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Kozan Belediyespor
TFF 3. Lig 3.Grup 15. Hafta 02/12/2018 13:00 1461 Trabzon 1-1 Bağcılarspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 03/12/2018 11:00 Özdilspor 4-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 03/12/2018 13:00 1967 Değirmenderespor 0-0 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 04/12/2018 13:00 Kalkınma FK 3-4 Esiroğlu Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 05/12/2018 13:00 Faroz Yalıspor 2-0 Gölçayır Gençlikspor
TFF 3. Lig 1.Grup 16. Hafta 09/12/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 1-2 Nevşehir Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 11/12/2018 13:00 Bahçecikspor 3-1 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 12/12/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 1-2 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 13/12/2018 13:00 Necmiatispor 2-4 Beşikdüzü Yeşilköyspor
TFF 3. Lig 3.Grup 17. Hafta 15/12/2018 13:00 1461 Trabzon 0-0 Kocaelispor
Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2. Hafta 18/12/2018 13:00 1461 Trabzon 3-1 Ümraniyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/12/2018 13:00 Kalkınma FK 0-9 Sebat Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 20/12/2018 13:00 Özdilspor 0-0 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 25/12/2018 13:00 Faroz Yalıspor 3-0 Trabzon Yolspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 26/12/2018 11:00 1967 Değirmenderespor 2-1 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 26/12/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 1-0 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 27/12/2018 13:00 Necmiatispor 2-1 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 28/12/2018 13:30 Bahçecikspor 2-1 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 03/01/2019 13:00 Necmiatispor 0-5 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 07/01/2019 11:00 Özdilspor 9-0 Akoluk Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 07/01/2019 13:00 1967 Değirmenderespor 3-0 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 08/01/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 2-0 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 08/01/2019 13:30 Kalkınma FK 2-1 Akçakalespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/01/2019 13:00 Faroz Yalıspor 3-1 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 10/01/2019 13:00 Bahçecikspor 1-2 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 15/01/2019 13:00 Bahçecikspor 5-3 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 17/01/2019 13:00 Kalkınma FK 3-1 Karadağspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 18/01/2019 10:00 1461 Soğuksuspor 4-3 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 18/01/2019 13:30 Faroz Yalıspor 3-1 İskefiyespor
TFF 3. Lig 3.Grup 18. Hafta 19/01/2019 13:00 1461 Trabzon 0-1 Bayburt İl Özel İdare
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 22/01/2019 13:00 Özdilspor 2-0 Akçaabat Taşlıobaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 23/01/2019 13:00 Necmiatispor 1-1 Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 24/01/2019 13:00 1967 Değirmenderespor 7-0 Akçaköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 25/01/2019 13:30 Bahçecikspor 3-0 Sürmenespor
TFF 3. Lig 1.Grup 19. Hafta 27/01/2019 13:00 Hekimoğlu Trabzon 2-0 Gebzespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 29/01/2019 13:30 Faroz Yalıspor 1-1 Trabzon DSİ Karadenizspor
TFF 3. Lig 3.Grup 20. Hafta 03/02/2019 13:00 1461 Trabzon 0-2 Karacabey Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 05/02/2019 13:00 Necmiatispor 1-4 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör C Grubu 17. Hafta 07/02/2019 13:00 Özdilspor 7-0 Kavak Meydanspor
TFF 3. Lig 1.Grup 21. Hafta 09/02/2019 13:00 Hekimoğlu Trabzon 1-1 Erbaaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Haçkaspor 1-2 Görelespor
TFF 3. Lig 3.Grup 22. Hafta 16/02/2019 13:00 1461 Trabzon 2-0 Muğlaspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 20/02/2019 13:00 Erdoğduspor 0-0 Bahçecikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 21/02/2019 13:00 Beşikdüzüspor 1-0 1985 Derecikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 19. Hafta 24/02/2019 13:00 Haçkaspor 3-1 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 27/02/2019 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 0-0 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 28/02/2019 13:00 Bahçecikspor 0-0 1461 Soğuksuspor
TFF 3. Lig 1.Grup 24. Hafta 03/03/2019 13:30 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Batman Petrolspor
TFF 3. Lig 3.Grup 25. Hafta 06/03/2019 14:00 1461 Trabzon 0-1 Gölcükspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 07/03/2019 13:00 Erdoğduspor 3-1 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 08/03/2019 13:30 1461 Soğuksuspor 2-1 1985 Derecikspor
TFF 3. Lig 1.Grup 26. Hafta 10/03/2019 14:30 Hekimoğlu Trabzon 0-0 Büyükçekmece Tepecikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 13/03/2019 13:00 Çarşıbaşı Belediyespor 1-1 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 14/03/2019 13:00 Faroz Yalıspor 1-0 Beşikdüzüspor
TFF 3. Lig 3.Grup 27. Hafta 17/03/2019 14:30 1461 Trabzon 1-0 Halide Edip Adıvarspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 20/03/2019 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-4 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 21/03/2019 13:00 Bahçecikspor 0-0 Faroz Yalıspor
TFF 3. Lig 1.Grup 28. Hafta 23/03/2019 14:30 Hekimoğlu Trabzon 6-0 Körfezspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 27/03/2019 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 0-2 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 28/03/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 1-0 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 02/04/2019 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 1-1 Çarşıbaşı Belediyespor
TFF 3. Lig 3.Grup 29. Hafta 03/04/2019 15:00 1461 Trabzon 1-2 Payasspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 04/04/2019 13:00 Faroz Yalıspor 2-0 1985 Derecikspor
TFF 3. Lig 1.Grup 30. Hafta 07/04/2019 15:00 Hekimoğlu Trabzon 0-0 Artvin Hopaspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 11/04/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 1-1 Faroz Yalıspor
TFF 3. Lig 3.Grup 31. Hafta 14/04/2019 15:00 1461 Trabzon 0-2 Serik Belediyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 17/04/2019 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 3-1 Erdoğduspor
TFF 3. Lig 1.Grup 32. Hafta 21/04/2019 15:30 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Tire 1922 Spor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 27/04/2019 14:00 Tonya Doğanspor 2-0 Faroz Yalıspor
TFF 3. Lig 3.Grup 33. Hafta 28/04/2019 15:30 1461 Trabzon 2-2 Diyarbekirspor
TFF 3. Lig 1.Grup 34. Hafta 04/05/2019 15:30 Hekimoğlu Trabzon 1-2 Karaköprü Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design