Elazığ Gençlik Merkezi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Elazığ

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Birevim Elazığspor, Elazığ Belediyespor FK, Elazığ Gençlik Merkezi, Hankendispor, Sürsürüspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 20. Hafta   13:00 Elazığ Belediyespor FK - Payasspor
TFF 3.Lig 2.Grup 1. Hafta 01/09/2019 16:00 Elazığ Belediyespor FK 1-1 Ağrı 1970 Spor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta 08/09/2019 15:30 Birevim Elazığspor 1-0 Sakaryaspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta 15/09/2019 15:30 Birevim Elazığspor 0-1 Tuzlaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 21/09/2019 15:00 Elazığ Belediyespor FK 1-1 Fethiyespor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 25/09/2019 14:00 Birevim Elazığspor 0-1 Büyükçekmece Tepecikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:00 Sürsürüspor 0-1 Adıyaman 1954 Spor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta 29/09/2019 15:00 Birevim Elazığspor 1-1 Bandırmaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 05/10/2019 14:00 Elazığ Belediyespor FK 0-3 Turgutluspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta 09/10/2019 14:00 Birevim Elazığspor 2-3 Kardemir Karabükspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Sürsürüspor 1-0 Gaziantep Ankasspor
TFF 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 13/10/2019 14:00 Elazığ Belediyespor FK 1-0 Ofspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta 20/10/2019 14:00 Birevim Elazığspor 1-2 Piserro Kahramanmaraşspor
TFF 3.Lig 2.Grup 10. Hafta 26/10/2019 13:00 Elazığ Belediyespor FK 0-2 Kozanspor FK
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Sürsürüspor 3-2 Kilis Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta 03/11/2019 12:00 Birevim Elazığspor 0-0 Uşakspor A.Ş.
TFF 3.Lig 2.Grup 12. Hafta 10/11/2019 13:00 Elazığ Belediyespor FK 1-1 Erbaaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 16/11/2019 14:00 Sürsürüspor 0-1 Pütürge Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta 17/11/2019 13:00 Birevim Elazığspor 2-1 Sivas Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 14. Hafta 24/11/2019 13:00 Elazığ Belediyespor FK 4-1 Fatsa Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta 01/12/2019 13:00 Birevim Elazığspor 3-1 Vanspor FK
TFF 3.Lig 2.Grup 16. Hafta 08/12/2019 13:00 Elazığ Belediyespor FK 1-0 Erokspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta 15/12/2019 13:00 Birevim Elazığspor 0-2 GMG Kastamonuspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta 12/01/2020 13:00 Birevim Elazığspor 0-0 Bayburt Özel İdarespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 21. Hafta 02/02/2020 13:00 Birevim Elazığspor - Kırşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 22. Hafta 09/02/2020 13:00 Elazığ Belediyespor FK - Cizrespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 23. Hafta 15/02/2020 13:00 Birevim Elazığspor - Niğde Anadolu FK
TFF 3.Lig 2.Grup 24. Hafta 19/02/2020 13:00 Elazığ Belediyespor FK - Belediye Derincespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 25. Hafta 23/02/2020 13:00 Birevim Elazığspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
TFF 3.Lig 2.Grup 26. Hafta 01/03/2020 14:00 Elazığ Belediyespor FK - Büyükçekmece Tepecikspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 27. Hafta 08/03/2020 14:00 Birevim Elazığspor - Ergene Velimeşespor
TFF 3.Lig 2.Grup 28. Hafta 15/03/2020 14:30 Elazığ Belediyespor FK - Karşıyaka
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 29. Hafta 22/03/2020 14:30 Birevim Elazığspor - Ankara Demirspor
TFF 3.Lig 2.Grup 30. Hafta 29/03/2020 14:30 Elazığ Belediyespor FK - 1877 Alemdağspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 31. Hafta 05/04/2020 15:00 Birevim Elazığspor - Etimesgut Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 32. Hafta 12/04/2020 15:30 Elazığ Belediyespor FK - Kemerspor 2003
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 33. Hafta 19/04/2020 15:30 Birevim Elazığspor - Eyüpspor
TFF 3.Lig 2.Grup 34. Hafta 25/04/2020 15:30 Elazığ Belediyespor FK - Kocaelispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design