Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İstanbul Kartal Belediyespor, İstanbul Sahilspor, Kartal Bulvarspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 4.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Cevizli Anadoluspor 1-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SA 3.Grup 2. Hafta 16/09/2018 14:00 İstanbul Sahilspor 2-0 Ramispor
İstanbul SA 1.Grup 2. Hafta 16/09/2018 16:00 Kartal Bulvarspor 1-1 Ortaköyspor
İstanbul SA 3.Grup 3. Hafta 22/09/2018 13:30 İstanbul Sahilspor 3-0 Yeniköyspor
İstanbul SA 1.Grup 3. Hafta 22/09/2018 15:00 Kartal Bulvarspor 1-0 Paşabahçe
İstanbul SA 4.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Cevizli Anadoluspor 0-1 Bağlarbaşıspor
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 29/09/2018 15:00 Kartalgücüspor 2-0 Kulaksız Okspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Kartalspor 0-0 Çengelköyspor
İstanbul SA 1.Grup 5. Hafta 06/10/2018 15:00 Kartal Bulvarspor 1-0 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul 1A 18.Grup 2. Hafta 07/10/2018 13:00 İstanbul Kartal Belediyespor 2-3 Adalarspor
İstanbul SA 4.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 Cevizli Anadoluspor 1-0 Hasköy
İstanbul SA 6.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Kartalgücüspor 0-1 Denizköşklerspor
İstanbul 1A 17.Grup 3. Hafta 14/10/2018 14:30 Marmara Karayollarıspor 4-1 Onayspor
İstanbul SA 3.Grup 5. Hafta 17/10/2018 15:00 İstanbul Sahilspor 1-0 İstanbul Güngörenspor
İstanbul SA 1.Grup 7. Hafta 20/10/2018 12:30 Kartal Bulvarspor 1-2 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 20/10/2018 15:30 Küçükyalı Yelkenspor 4-2 Kaynaşlı Belediyespor
İstanbul SA 4.Grup 7. Hafta 21/10/2018 12:30 Cevizli Anadoluspor 2-1 Küçükçekmece İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Kartalspor 2-0 Uzunköprüspor
İstanbul SA 6.Grup 8. Hafta 24/10/2018 14:30 Kartalgücüspor 1-1 İstanbul Sinopspor
İstanbul SA 4.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:00 Cevizli Anadoluspor 4-1 Feriköy
İstanbul 1A 17.Grup 6. Hafta 03/11/2018 14:30 Marmara Karayollarıspor 1-3 Çavuşbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 04/11/2018 15:00 Kartalspor 2-1 Kavaklıspor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 11/11/2018 12:30 İstanbul Sahilspor 0-0 Kuştepespor
İstanbul SA 1.Grup 11. Hafta 11/11/2018 14:30 Kartal Bulvarspor 0-3 Çekmeköy Bld. Alemdağspor
İstanbul SA 3.Grup 12. Hafta 17/11/2018 12:30 İstanbul Sahilspor 1-1 Kağıthanespor
İstanbul SA 1.Grup 12. Hafta 17/11/2018 14:30 Kartal Bulvarspor 2-1 Çeliktepespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:00 Kartalspor 0-0 Modafenspor
İstanbul SA 6.Grup 13. Hafta 24/11/2018 12:30 Kartalgücüspor 2-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SA 4.Grup 13. Hafta 24/11/2018 14:30 Cevizli Anadoluspor 1-3 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 17.Grup 9. Hafta 01/12/2018 14:30 Marmara Karayollarıspor 6-0 Koşuyoluspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 Kartalspor 1-1 Tekirdağspor
İstanbul SA 4.Grup 15. Hafta 08/12/2018 14:30 Cevizli Anadoluspor 5-1 Irmakspor
İstanbul SA 3.Grup 15. Hafta 09/12/2018 12:30 İstanbul Sahilspor 5-1 Pazariçi Köprülü
İstanbul SA 1.Grup 15. Hafta 09/12/2018 14:30 Kartal Bulvarspor 2-0 Ayazağaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Kartalspor 2-1 Biga Adaspor
İstanbul SA 4.Grup 16. Hafta 16/12/2018 16:00 Atlasspor 5-2 Sultanbeylispor
İstanbul SA 4.Grup 17. Hafta 22/12/2018 14:30 Cevizli Anadoluspor 6-1 Beykoz 1908
İstanbul SA 3.Grup 17. Hafta 23/12/2018 12:30 İstanbul Sahilspor 3-2 İstanbul Siirtgücü
İstanbul SA 1.Grup 17. Hafta 23/12/2018 14:30 Kartal Bulvarspor 2-3 Beylikdüzüspor
İstanbul SA 4.Grup 18. Hafta 30/12/2018 12:30 Atlasspor 4-2 Bağlarbaşıspor
İstanbul SA 6.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Kartalgücüspor 0-1 Çantaköyspor
İstanbul SA 4.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 Cevizli Anadoluspor 9-0 Kaynarcaspor
İstanbul SA 3.Grup 19. Hafta 13/01/2019 12:30 İstanbul Sahilspor 5-1 Mahmutbey
İstanbul SA 1.Grup 19. Hafta 13/01/2019 14:30 Kartal Bulvarspor 2-3 Bayrampaşa Tunaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Kartalspor 3-0 Lüleburgaz İstasyonspor
İstanbul SA 4.Grup 21. Hafta 26/01/2019 16:00 Cevizli Anadoluspor 2-1 Atlasspor
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 2. Hafta 27/01/2019 12:00 Kartal İ.E.S.K. 1-7 Elazığ Belediye İ.E.S.K.
İstanbul SA 1.Grup 21. Hafta 27/01/2019 14:30 Kartal Bulvarspor 0-1 Çakmakspor
İstanbul 1A 17.Grup 14. Hafta 02/02/2019 14:30 Marmara Karayollarıspor 6-1 Örnekspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Kartalspor 1-0 Çerkezköy 1911 Doğanspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 09/02/2019 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 1-3 Hendekspor
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 4. Hafta 10/02/2019 12:00 Kartal İ.E.S.K. 2-1 Hatay Belediye İ.E.S.K.
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Kartalspor 2-0 Bigaspor
İstanbul 2A 15.Grup 2. Hafta 16/02/2019 14:30 Atalarspor 0-3 Beykoz Yenimahallespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 23/02/2019 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 3-0 Devrek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 19. Hafta 24/02/2019 14:00 Kartalspor 3-1 Çorluspor 1947
İstanbul 2A 15.Grup 5. Hafta 02/03/2019 16:00 Atalarspor 2-1 Üsküdar İcadiyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 21. Hafta 10/03/2019 14:00 Kartalspor 1-0 Çanakkale Dardanel SK
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 6. Hafta 10/03/2019 14:00 Kartal İ.E.S.K. 2-2 Adıyaman Belediye İ.E.S.K.
İstanbul 2A 15.Grup 7. Hafta 16/03/2019 15:30 Atalarspor 0-3 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 2A 14.Grup 7. Hafta 17/03/2019 16:00 Kartal Cevizli Gençlergücü 2-0 Rüzgarlıbahçe
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 8. Hafta 24/03/2019 12:00 Kartal İ.E.S.K. 3-5 Karşıyaka Duymazlar S.K.
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 23. Hafta 24/03/2019 15:00 Kartalspor 0-0 Yeşilköyspor
İstanbul 2A 15.Grup 9. Hafta 27/03/2019 16:00 Atalarspor 3-6 Pendik Güllübağlarspor
İstanbul 2A 15.Grup 10. Hafta 06/04/2019 16:00 Atalarspor 5-1 İstanbul Altınordu
İstanbul 2A 14.Grup 11. Hafta 13/04/2019 16:00 Kartal Cevizli Gençlergücü 5-2 Tuzla Gençlerbirliği
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 10. Hafta 14/04/2019 12:00 Kartal İ.E.S.K. 2-2 Avcılar İ.E.S.K.
İstanbul 2A 13.Grup 11. Hafta 14/04/2019 17:00 Yakacıkspor 6-2 Pendik Yenişehir Kartallarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 25. Hafta 16/04/2019 15:00 Kartalspor 3-1 Edirnespor
İstanbul 2A 17.Grup 12. Hafta 20/04/2019 16:00 Hasanpaşa 1-2 1923 Esenkentspor
İstanbul 2A 16.Grup 13. Hafta 27/04/2019 14:00 Sapanbağları İdman Yurdu 3-0 Çiğdemspor
İstanbul 2A 16.Grup 13. Hafta 27/04/2019 16:00 Pendik Doğanspor 3-2 Sultan Mehmed Hanspor
İstanbul 2A 15.Grup 13. Hafta 28/04/2019 14:00 Atalarspor 2-4 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 2A 13.Grup 13. Hafta 28/04/2019 16:00 Yakacıkspor 1-3 Girne Gençlikspor
İstanbul 2A 17.Grup 15. Hafta 04/05/2019 16:00 Hasanpaşa 1-4 İçerenköy İdman Yurdu
İstanbul 2A 13.Grup 16. Hafta 12/05/2019 16:00 Yakacıkspor 3-0 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 2A 17.Grup 17. Hafta 18/05/2019 16:00 Hasanpaşa 10-3 Üsküdar Salacakspor
İstanbul 2A 13.Grup 18. Hafta 26/05/2019 16:30 Yakacıkspor 0-1 İstanbul Esnafspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design