23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Lalahan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Mamak Lalahanspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 1. Hafta 08/10/2023 10:00 Kayaşspor 1-3 Gazi Orman Çiftliği
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 1. Hafta 08/10/2023 12:00 Anadolu Kalespor 2-7 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 1. Hafta 08/10/2023 14:00 İstatistik 1-0 Şereflikoçhisarspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 1. Hafta 08/10/2023 16:00 Ankara DSİ 3-1 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 2. Hafta 15/10/2023 13:00 Seyranspor 1-1 Kayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 2. Hafta 15/10/2023 15:00 Mamak Lalahanspor 1-1 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 2. Hafta 15/10/2023 17:00 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor 1-2 Volkan Yıldırımspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 3. Hafta 22/10/2023 14:30 Ankara DSİ 6-0 Bahçelerüstüspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 3. Hafta 22/10/2023 16:30 Kayaşspor 4-4 Solfasolspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 4. Hafta 29/10/2023 16:00 Mamak Lalahanspor 1-4 Ankara DSİ
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 5. Hafta 05/11/2023 12:00 Ankara DSİ 6-1 Ankara İdman Yurdu
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 5. Hafta 05/11/2023 14:00 Abidinpaşa 2-6 Elmadağgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 6. Hafta 12/11/2023 10:00 Kayaşspor 2-8 Keçiören Gazigücü Olimpikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 6. Hafta 12/11/2023 17:00 Mamak Lalahanspor 1-3 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 7. Hafta 19/11/2023 11:00 Ortadoğuspor 2-2 Seyranspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 7. Hafta 19/11/2023 13:00 Demirlibahçe 1-2 Mamakspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 7. Hafta 19/11/2023 15:00 Ankara DSİ 6-1 Yenidoğanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 8. Hafta 26/11/2023 10:00 Mamak Lalahanspor 0-1 Bahçelerüstüspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 7. Hafta 26/11/2023 13:00 Mamak Belediyesi Gençlikspor 5-1 Haymana Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 9. Hafta 03/12/2023 13:00 Bahçelerüstüspor 5-2 Ankara İdman Yurdu
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 9. Hafta 03/12/2023 15:00 Abidinpaşa 2-5 Demirlibahçe
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 Mamak Belediyesi Gençlikspor 1-0 Polatlıspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 10. Hafta 24/12/2023 12:00 Mamak Lalahanspor 2-0 Ankara İdman Yurdu
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 9. Hafta 31/12/2023 13:00 Kayaşspor 3-6 Seyranspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 12. Hafta 07/01/2024 13:00 Mamak Lalahanspor 1-4 Yenidoğanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 12. Hafta 07/01/2024 14:00 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor 0-4 Güneşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 14. Hafta 21/01/2024 11:00 Mamak Lalahanspor 1-1 Ankara Genç Kartallarspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 11. Hafta 21/01/2024 13:00 Mamak Belediyesi Gençlikspor 3-0 Güdülspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 14. Hafta 21/01/2024 15:00 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor 0-2 Şeker 06 Spor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 16. Hafta 04/02/2024 11:30 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor 1-6 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 13. Hafta 04/02/2024 14:00 Mamak Belediyesi Gençlikspor 1-0 M.T.A. Spor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 16. Hafta 04/02/2024 16:00 Mamak Lalahanspor 0-7 Akyurt Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 14. Hafta 18/02/2024 12:00 Kayaşspor 1-9 OSTİM
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 15. Hafta 18/02/2024 14:30 Mamak Belediyesi Gençlikspor 2-2 Kahramankazan Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 5. Hafta 24/02/2024 12:00 Mengüspor 0-25 Boyabat Eğitimspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 03/03/2024 13:00 Kıbrısköyü Gençlikspor 2-1 Esenboğa Gençlikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 17. Hafta 03/03/2024 15:40 Mamak Belediyesi Gençlikspor 1-1 Kavaklıderespor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 10/03/2024 13:00 Kıbrısköyü Gençlikspor 3-2 Ulubeyspor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 9. Hafta 23/03/2024 15:00 Ankara 1910 Spor 3-0 Yozgat Yurdum Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 5. Hafta 24/03/2024 11:00 Kıbrısköyü Gençlikspor 6-0 Ankara Rize Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 7. Hafta 07/04/2024 13:00 Kıbrısköyü Gençlikspor 2-4 Onbir Ateşspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 9. Hafta 21/04/2024 14:30 Ankara DHMİ 1-3 Hüseyin Gazi Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 13. Hafta 27/04/2024 12:00 Ankara 1910 Spor 0-2 Haymana Belediyespor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 11. Hafta 05/05/2024 16:00 Kıbrısköyü Gençlikspor 1-4 Yaşamkent İlkerspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 13. Hafta 19/05/2024 16:00 Kıbrısköyü Gençlikspor 0-5 1881 Selanikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |