23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Pursaklar Saray Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Pursaklar Belediyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 1. Hafta 08/10/2023 12:00 Solfasolspor 2-0 Seyranspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 1. Hafta 08/10/2023 14:00 Eserspor 1-2 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 2. Hafta 15/10/2023 13:00 Ankara Göktürklerspor 1-2 Güneşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 3. Hafta 22/10/2023 15:00 Ayvalıspor 3-2 Ankara Göktürklerspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 3. Hafta 22/10/2023 17:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 3-1 Gazi Orman Çiftliği
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 3. Hafta 29/10/2023 13:00 Pursaklar Belediyespor 1-2 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 4. Hafta 29/10/2023 15:00 Eserspor 8-0 Güneşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 4. Hafta 29/10/2023 17:00 Solfasolspor 2-4 Kalecikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 5. Hafta 05/11/2023 13:00 Ayvalıspor 2-5 Eserspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 5. Hafta 05/11/2023 15:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 2-2 Solfasolspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 6. Hafta 12/11/2023 12:30 Solfasolspor 0-4 OSTİM
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 6. Hafta 12/11/2023 14:30 Eserspor 3-2 Şeker 06 Spor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 6. Hafta 12/11/2023 16:30 Ankara Göktürklerspor 1-6 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 7. Hafta 19/11/2023 14:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 0-2 Kalecikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 7. Hafta 19/11/2023 16:00 Ayvalıspor 0-5 Güneşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 11:30 Eserspor 5-0 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 13:30 Pursaklar Belediyespor 0-0 Yenimahalle Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 8. Hafta 26/11/2023 15:30 Çamlıdere Belediyespor 5-2 Şereflikoçhisarspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 9. Hafta 03/12/2023 13:00 Demetevler Karadenizgücü 3-2 Barışspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 Pursaklar Belediyespor 3-0 Yenikentgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 10. Hafta 24/12/2023 13:00 Ankara Göktürklerspor 0-6 Volkan Yıldırımspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 9. Hafta 31/12/2023 11:00 Solfasolspor 0-1 Ortadoğuspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 13:00 Ayvalıspor 0-2 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 9. Hafta 31/12/2023 15:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 3-1 OSTİM
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 12. Hafta 07/01/2024 13:30 Eserspor 0-2 Volkan Yıldırımspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 13. Hafta 14/01/2024 13:00 Ayvalıspor 1-1 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 10. Hafta 14/01/2024 15:00 Solfasolspor 5-1 Kayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:00 Eserspor 4-1 Ayvalıspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 11. Hafta 21/01/2024 14:00 Pursaklar Belediyespor 0-1 Balgatspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 11. Hafta 21/01/2024 16:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 3-1 Seyranspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 15. Hafta 28/01/2024 12:00 Ayvalıspor 1-1 Volkan Yıldırımspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 12. Hafta 04/02/2024 10:00 Solfasolspor 1-4 Keçiören Gazigücü Olimpikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 13. Hafta 04/02/2024 12:30 Pursaklar Belediyespor 0-4 Beytepe Metespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 16. Hafta 04/02/2024 15:00 Eserspor 0-0 Çiğdemtepespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 14. Hafta 11/02/2024 12:00 Pursaklar Belediyespor 1-2 Çubukspor Futbol A.Ş.
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 13. Hafta 11/02/2024 16:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 11-0 Kayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 18. Hafta 18/02/2024 11:10 Eserspor 1-5 Ankara Göktürklerspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 15. Hafta 18/02/2024 13:10 Pursaklar Belediyespor 5-0 Etimesgut Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 14. Hafta 18/02/2024 15:10 Solfasolspor 6-4 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 25/02/2024 16:00 Esenboğa Gençlikspor 2-3 Ulubeyspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 17. Hafta 03/03/2024 13:30 Pursaklar Belediyespor 2-3 Yurtkur
Ankara 2.Amatör 1.Grup 2. Hafta 03/03/2024 17:00 Saygı Gençlikspor 3-2 Keçiören Sportif
Ankara 2.Amatör 1.Grup 3. Hafta 10/03/2024 12:00 Keçiören Sportif 3-4 1905 Ankaraslanspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 10/03/2024 15:00 Esenboğa Gençlikspor 0-3 Yaşamkent İlkerspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 30/03/2024 12:00 1881 Selanikspor 4-0 Kıbrısköyü Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 30/03/2024 14:00 Ankara Rize Gençlikspor 0-7 Yaşamkent İlkerspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 6. Hafta 30/03/2024 16:00 Saygı Gençlikspor 3-3 Karapürçekspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 7. Hafta 07/04/2024 14:30 Esenboğa Gençlikspor 3-2 Ankara Performansspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 7. Hafta 07/04/2024 16:30 Karapürçekspor 6-2 1905 Ankaraslanspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 8. Hafta 14/04/2024 13:00 Ulubeyspor 2-0 Esenboğa Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 8. Hafta 14/04/2024 15:00 Saygı Gençlikspor 4-2 1905 Ankaraslanspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 8. Hafta 14/04/2024 17:00 Karapürçekspor 7-2 Keçiören Sportif
Ankara 2.Amatör 1.Grup 9. Hafta 21/04/2024 14:00 1905 Ankaraslanspor 7-4 OFTAŞ
Ankara 2.Amatör 2.Grup 9. Hafta 21/04/2024 16:00 1881 Selanikspor 2-4 Ulubeyspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |