Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Ankara DSİ, Ankara TKİ, Çiğdemtepespor, Keçiören Sportif, Ümitköyspor, Yenimahalle Belediyespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 1. Hafta 04/09/2021 16:00 Hacettepe 0-0 Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
TFF 3.Lig 3.Grup 2. Hafta 12/09/2021 16:00 Çankaya FK 4-1 Kardemir Karabükspor
TFF 3.Lig 2.Grup 3. Hafta 19/09/2021 15:30 Hacettepe 1-2 52 Orduspor FK
TFF 3.Lig 3.Grup 4. Hafta 25/09/2021 15:30 Çankaya FK 0-0 Gümüşhanespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 29/09/2021 13:00 Çankaya FK 3-2 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 30/09/2021 14:30 Hacettepe 1-1 Kahta 02 Spor
TFF 3.Lig 2.Grup 5. Hafta 03/10/2021 15:00 Hacettepe 1-1 Yomraspor
TFF 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 09/10/2021 15:00 Çankaya FK 3-0 Büyükçekmece Tepecikspor
TFF 3.Lig 2.Grup 7. Hafta 13/10/2021 14:00 Hacettepe 1-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 17/10/2021 14:00 Çankaya FK 1-0 Criptoswaps Edirnespor
TFF 3.Lig 3.Grup 9. Hafta 22/10/2021 14:30 Çankaya FK 2-3 Modafen FK
TFF 3.Lig 2.Grup 9. Hafta 23/10/2021 14:00 Hacettepe 1-1 Gema Polimer Şile Yıldızspor
TFF 3.Lig 2.Grup 11. Hafta 06/11/2021 13:00 Hacettepe 1-1 Beyoğlu Yeniçarşıspor
TFF 3.Lig 3.Grup 11. Hafta 07/11/2021 13:00 Çankaya FK 0-0 Karşıyaka
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Ankara DSİ 1-2 Ankara TKİ
TFF 3.Lig 2.Grup 13. Hafta 17/11/2021 13:00 Hacettepe 0-2 68 Aksaray Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 13. Hafta 20/11/2021 13:00 Çankaya FK 0-2 Belediye Derincespor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Ankara TKİ 2-0 Çayıralan Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Ankara DSİ 0-2 Osmancık Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 15. Hafta 04/12/2021 13:00 Çankaya FK 3-1 Esenler Erokspor
TFF 3.Lig 2.Grup 16. Hafta 05/12/2021 13:00 Hacettepe 2-0 Başkent Üni Alanya Kestelspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Ankara DSİ 0-0 Mucur Yabanlıspor
TFF 3.Lig 2.Grup 18. Hafta 18/12/2021 13:00 Hacettepe 0-1 Alagöz Holding Iğdır FK
TFF 3.Lig 3.Grup 17. Hafta 19/12/2021 13:00 Çankaya FK 1-1 Mardin 1969 Spor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Ankara TKİ 2-0 Osmancık Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 18. Hafta 16/01/2022 13:00 Çankaya FK 1-3 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 22/01/2022 13:00 Demetevler Karadenizgücü 0-1 Kahramankazan Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 21. Hafta 23/01/2022 13:00 Hacettepe 0-1 İskenderunspor AŞ
TFF 3.Lig 3.Grup 20. Hafta 30/01/2022 13:00 Çankaya FK 1-3 Orduspor 1967
TFF 3.Lig 2.Grup 23. Hafta 02/02/2022 13:00 Hacettepe 1-0 Kalecik FK
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 05/02/2022 13:15 Beytepe Metespor 7-1 Kalecikspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Ankara TKİ 0-0 Keçiören Bağlumspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 09/02/2022 13:00 Yurtkur 0-1 Demetevler Karadenizgücü
TFF 3.Lig 3.Grup 22. Hafta 12/02/2022 13:00 Çankaya FK 3-0 Ceyhanspor
TFF 3.Lig 2.Grup 25. Hafta 13/02/2022 13:00 Hacettepe 1-0 Çarşambaspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Ankara TKİ 3-1 Ankara DSİ
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 16. Hafta 23/02/2022 13:00 Demetevler Karadenizgücü 0-4 Beytepe Metespor
TFF 3.Lig 2.Grup 27. Hafta 26/02/2022 13:00 Hacettepe 1-1 Bitexen Düzcespor
TFF 3.Lig 3.Grup 24. Hafta 27/02/2022 12:00 Çankaya FK 1-0 Karbel Karaköprü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 15:00 Ankara DSİ 1-1 Sorgun Belediyespor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 1. Hafta 06/03/2022 10:00 Ankara Rize Gençlikspor 7-1 Keçiören Gazigücü Olimpikspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 14. Hafta 06/03/2022 13:00 Ankara TKİ 0-0 Yozgatspor 1959 FK
Ankara 1.Amatör 9.Grup 1. Hafta 06/03/2022 15:30 Şentepespor 0-1 Balgatspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 06/03/2022 17:30 Gazi Orman Çiftliği 4-0 Tunç Altındağspor
TFF 3.Lig 2.Grup 29. Hafta 09/03/2022 14:00 Hacettepe 1-0 Darıca Gençlerbirliği
Ankara 1.Amatör 8.Grup 2. Hafta 13/03/2022 13:00 Batıkent Kültürspor 0-5 Güdülspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 2. Hafta 13/03/2022 16:30 Pidosan Yahyalarspor 0-0 Mülkiyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 13/03/2022 17:30 Ankara Gazispor 1-3 Önderspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 15. Hafta 19/03/2022 14:00 Ankara DSİ 0-3 Keçiören Bağlumspor
TFF 3.Lig 3.Grup 27. Hafta 20/03/2022 14:00 Çankaya FK 0-1 Ağrı 1970 Spor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 3. Hafta 20/03/2022 16:30 Karşıyaka İdman Yurdu 4-0 Çakırlargücü
Ankara 1.Amatör 9.Grup 3. Hafta 20/03/2022 18:30 Şentepespor 14-0 Pınarspor
TFF 3.Lig 2.Grup 31. Hafta 26/03/2022 14:00 Hacettepe 1-1 Kuşadasıspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 27/03/2022 11:30 Ankara Gazispor 2-3 Pursaklar Halk Eğitim Gençlikspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 27/03/2022 13:30 1926 Polatlı Belediyespor 1-0 Beytepe Metespor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 4. Hafta 27/03/2022 15:30 Batıkent Kültürspor 1-4 Polatlıspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 27/03/2022 17:30 Karşıyaka Güvenspor 0-5 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1.Amatör 5.Grup 4. Hafta 27/03/2022 17:30 Yakacık Genç-Erlerbirliği 0-2 Hüseyin Gazi Gençlikspor
TFF 3.Lig 3.Grup 29. Hafta 02/04/2022 14:00 Çankaya FK 2-5 Fethiyespor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Ankara TKİ 2-0 Sorgun Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 5. Hafta 03/04/2022 17:00 Yakacık Genç-Erlerbirliği 4-1 TUSAŞ
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 18. Hafta 09/04/2022 14:00 Ankara DSİ 1-4 Çayıralan Esnafspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 6. Hafta 10/04/2022 09:00 Gazi Orman Çiftliği 3-3 Ankara Genç Kartallarspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 6. Hafta 10/04/2022 11:00 Şentepespor 4-0 Çankaya Eğitim Gençlikspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 10/04/2022 13:00 1926 Polatlı Belediyespor 2-1 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 6. Hafta 10/04/2022 15:00 Ankara Rize Gençlikspor 1-2 Çayırhan Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 10/04/2022 17:00 Karşıyaka Güvenspor 1-2 Etlikgücü
TFF 3.Lig 2.Grup 34. Hafta 13/04/2022 15:00 Hacettepe 0-1 Kızılcabölükspor
TFF 3.Lig 3.Grup 31. Hafta 16/04/2022 15:00 Çankaya FK 0-1 Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 7. Hafta 17/04/2022 09:00 Ankara Performansspor 3-0 Ankara Rize Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 7. Hafta 17/04/2022 11:00 Ankara DHMİ 5-1 Kıbrısköyü Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 17/04/2022 13:00 Pidosan Yahyalarspor 2-1 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 7. Hafta 17/04/2022 15:00 Ayvalıspor 1-3 Güdülspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 7. Hafta 17/04/2022 17:00 Yakacık Genç-Erlerbirliği 5-0 Tunç Altındağspor
TFF 3.Lig 2.Grup 36. Hafta 24/04/2022 15:00 Hacettepe 0-1 Siirt İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 28/04/2022 13:00 Keçiören Bağlumspor 1-3 Kavaklıderespor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 28/04/2022 16:00 Çubukspor Futbol A.Ş. 0-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 30/04/2022 09:00 Yakacık Genç-Erlerbirliği 2-2 Ankara Metropolspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 9. Hafta 30/04/2022 11:00 Pidosan Yahyalarspor 2-0 Keçiören Sportif
Ankara 1.Amatör 8.Grup 8. Hafta 30/04/2022 13:00 Batıkent Kültürspor 0-15 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 30/04/2022 15:00 Ankara DHMİ 3-1 Yenimahallegücü
Ankara 1.Amatör 2.Grup 9. Hafta 30/04/2022 17:00 Ankara Gazispor 1-5 Eserspor
TFF 3.Lig 3.Grup 33. Hafta 01/05/2022 15:00 Çankaya FK 1-1 İçel İdman Yurdu
Ankara 1.Amatör 3.Grup 10. Hafta 05/05/2022 11:00 Çakırlargücü 2-0 Karşıyaka Güvenspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 10. Hafta 05/05/2022 13:00 Ankara DHMİ 3-2 Anadolugücü
Ankara 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 05/05/2022 15:00 Ankara Gazispor 1-2 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
TFF 3.Lig 2.Grup 38. Hafta 07/05/2022 15:00 Hacettepe 3-2 Bayrampaşa
Ankara 1.Amatör 5.Grup 9. Hafta 08/05/2022 09:00 Gazi Orman Çiftliği 3-0 Yakacık Genç-Erlerbirliği
Ankara 1.Amatör 10.Grup 9. Hafta 08/05/2022 11:00 Ankara Rize Gençlikspor 1-2 Kayaşspor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 9. Hafta 08/05/2022 13:00 Çiğdemtepespor 2-3 Çayırhan Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 11. Hafta 08/05/2022 15:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-0 Fatih Ulusspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 9. Hafta 08/05/2022 17:00 Şentepespor 1-2 Akyurt Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 10. Hafta 15/05/2022 09:00 Yakacık Genç-Erlerbirliği 2-4 Ankara Genç Kartallarspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 12. Hafta 15/05/2022 11:00 Karşıyaka Güvenspor 2-5 Türközüspor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 10. Hafta 15/05/2022 13:00 Çiğdemtepespor 2-1 Mamak Lalahanspor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 10. Hafta 15/05/2022 15:00 Batıkent Kültürspor 0-5 OSTİM
Ankara 1.Amatör 2.Grup 12. Hafta 15/05/2022 17:00 Ankara Gazispor 3-0 Ankara Saygı Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 13. Hafta 19/05/2022 09:00 Karşıyaka İdman Yurdu 5-0 Karşıyaka Güvenspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 13. Hafta 19/05/2022 11:00 Saygı Gençlikspor 1-2 Ankara Atletik FK
Ankara 1.Amatör 4.Grup 13. Hafta 19/05/2022 13:00 Pidosan Yahyalarspor 2-1 Şereflikoçhisarspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 11. Hafta 22/05/2022 09:00 Şentepespor 9-4 Kalabaspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 14. Hafta 22/05/2022 11:00 Karşıyaka Güvenspor 1-5 Solfasolspor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 11. Hafta 22/05/2022 11:00 Güdülspor 3-0 OFTAŞ Spor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 11. Hafta 22/05/2022 13:00 Ankara Genç Kartallarspor 3-1 TUSAŞ
Ankara 1.Amatör 8.Grup 11. Hafta 22/05/2022 15:00 Ayvalıspor 4-0 Bahçelerüstüspor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 11. Hafta 22/05/2022 17:00 Ankara Performansspor 2-0 Ankara Eğitimspor
Ankara 1.Amatör 7.Grup 12. Hafta 29/05/2022 09:00 Şeker 06 Spor 1-0 İstatistik
Ankara 1.Amatör 5.Grup 12. Hafta 29/05/2022 11:00 Gazi Orman Çiftliği 1-0 Ankara Metropolspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 15. Hafta 29/05/2022 13:00 Pidosan Yahyalarspor 5-3 Mamakspor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 12. Hafta 29/05/2022 15:00 Çiğdemtepespor 3-0 Ankara Performansspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 29/05/2022 17:00 Ankara DHMİ 2-4 Ankara Göktürklerspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 01/06/2022 13:00 Karşıyaka Güvenspor 0-8 Barışspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 01/06/2022 15:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-2 Solfasolspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 01/06/2022 17:00 Çakırlargücü 0-3 Bala Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 13. Hafta 05/06/2022 11:00 Ankara Genç Kartallarspor 1-2 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1.Amatör 5.Grup 13. Hafta 05/06/2022 13:00 Yakacık Genç-Erlerbirliği 2-4 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 13. Hafta 05/06/2022 15:00 Ayvalıspor 0-4 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 6.Grup 13. Hafta 05/06/2022 18:00 Çınar Gençlikspor 2-0 Kutludüğün Gençlikgücü
Ankara 1.Amatör 3.Grup 18. Hafta 12/06/2022 09:00 Karşıyaka Güvenspor 2-5 Fatih Ulusspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 18. Hafta 12/06/2022 11:00 Eserspor 0-7 Ankara Gazispor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 14. Hafta 12/06/2022 13:00 Çiğdemtepespor 0-5 Kayaşspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 14. Hafta 12/06/2022 15:00 Şentepespor 1-5 Tarım Kredispor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 18. Hafta 12/06/2022 17:00 Karşıyaka İdman Yurdu 2-1 Barışspor
Ankara 1.Amatör Play-Off A Grubu 1. Hafta 22/06/2022 15:00 Ortadoğuspor 1-4 Tarım Kredispor
Ankara 1.Amatör Play-Off A Grubu 1. Hafta 22/06/2022 17:00 Ankara Atletik FK 0-1 Mamak Belediyesi Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design