Elazığ Gençlik Merkezi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Elazığ

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Elazığ Aksaray Gençlikspor, Elazığ Belediyespor FK, Elazığ Gençlik Merkezi, Elazığ Sanayi Sitesi, Entegre Solar Elazığspor, Hankendispor, Sürsürüspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Elazığ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 08/10/2022 16:00 Elazığ İl Özel İdare 3-3 Abdullahpaşa
Elazığ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 08/10/2022 18:00 Elazığ Üsküdarspor 0-3 Tayfunspor FK
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 09/10/2022 14:00 Fırat Üniversitesi 4-0 Akçadağspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 09/10/2022 17:00 Rüstempaşaspor 7-1 Elazığ Şekerspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 09/10/2022 19:00 Elazığ Maliyespor 0-2 Kovancılar Esnafspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 12/10/2022 19:00 Elazığ Yenimahalle 2-3 Elazığ Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 16/10/2022 14:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 1-0 12 Bingölspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 16/10/2022 17:00 Abdullahpaşa 2-7 Elazığ Yenimahalle
Elazığ 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 16/10/2022 19:00 Tayfunspor FK 2-1 Elazığ Doğukent Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2022 15:00 Abdullahpaşa 1-0 Elazığ Yolspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 22/10/2022 17:00 Tayfunspor FK 5-0 Sivricespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2022 19:00 Elazığ Sanayi Sitesi 2-1 Paluspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 23/10/2022 10:00 Elazığ Yenimahalle 3-2 Harputspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 23/10/2022 14:00 Fırat Üniversitesi 1-2 Kahta 02 Spor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 23/10/2022 17:00 Rüstempaşaspor 2-0 Çerko Motor Karakoçan 1985 SK
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 23/10/2022 19:00 Hicret Gençlikspor 7-2 Baskil Şafakspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 30/10/2022 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 2-1 Viranşehir Belediyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 30/10/2022 16:00 Sivricespor 1-8 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 30/10/2022 18:00 Kovancılar Esnafspor 3-2 Elazığ Doğukent Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 05/11/2022 18:00 Tayfunspor FK 2-2 Kovancılar Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 06/11/2022 13:00 Fırat Üniversitesi 0-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 06/11/2022 16:00 Elazığ Şekerspor 3-4 Sivricespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 06/11/2022 18:00 Rüstempaşaspor 6-1 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 06/11/2022 20:00 Hicret Gençlikspor 2-1 Elazığ Sanayi Sitesi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 12/11/2022 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 4-2 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 12/11/2022 18:00 Sivricespor 0-9 Rüstempaşaspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 13/11/2022 12:00 Elazığ Maliyespor 5-1 Elazığ Üsküdarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 13/11/2022 14:00 Elazığ Sanayi Sitesi 0-3 Elazığ İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 20/11/2022 13:00 Fırat Üniversitesi 0-1 Malatya İdman Yurdu
Elazığ 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 20/11/2022 15:30 Elazığ Üsküdarspor 1-9 Rüstempaşaspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 20/11/2022 17:30 Elazığ Doğukent Gençlikspor 2-9 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 26/11/2022 14:00 Rüstempaşaspor 4-0 Elazığ Doğukent Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 27/11/2022 11:00 Elazığ Maliyespor 9-1 Tayfunspor FK
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 27/11/2022 13:00 Elazığ Sanayi Sitesi 3-5 Abdullahpaşa
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 27/11/2022 15:00 Hicret Gençlikspor 3-4 Elazığ Yenimahalle
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 04/12/2022 11:00 Harputspor 1-3 Elazığ Sanayi Sitesi
Elazığ 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 04/12/2022 13:00 Tayfunspor FK 1-9 Rüstempaşaspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 04/12/2022 15:00 Elazığ Yenimahalle 2-1 Elazığ İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 11/12/2022 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 3-2 Kahta 02 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 18/12/2022 13:00 Fırat Üniversitesi 0-6 Arapgirspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 25/12/2022 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 0-2 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/01/2023 11:00 Tayfunspor FK 0-0 Elazığ Üsküdarspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/01/2023 13:00 Elazığ Şekerspor 0-3 Rüstempaşaspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/01/2023 15:00 Kovancılar Esnafspor 2-4 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 22/01/2023 11:00 Rüstempaşaspor 5-0 Kovancılar Esnafspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/01/2023 13:00 Hicret Gençlikspor 0-2 Kovancılarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/01/2023 15:00 Elazığ Sanayi Sitesi 3-0 Baskil Şafakspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 28/01/2023 13:00 Fırat Üniversitesi 0-1 Elbistanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 29/01/2023 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 1-7 Kahramanmaraş İstiklalspor
TFF 3.Lig 2.Grup 31. Hafta 09/04/2023 15:00 23 Elazığ FK - Ergene Velimeşespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design