23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Elazığ Gençlik Merkezi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Elazığ

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Balakgazi 1516 Spor, Elazığ Aksaray Gençlikspor, Elazığ Belediyespor FK, Elazığ Gençlik Merkezi, Elazığ Sanayi Sitesi, Hankendispor, Sürsürü Bozduman Elektrikspor, Sürsürüspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 14/10/2023 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 0-3 12 Bingölspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 22/10/2023 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 5-1 Ovacık Belediye Munzurspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/10/2023 16:00 Harput Fıratspor 0-10 Sürsürü Bozduman Elektrikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 29/10/2023 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 1-4 Dersimspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 29/10/2023 16:00 Yazıkonakgücü 4-2 Elazığ Sanayi Sitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2023 11:00 Harputspor 2-6 Beyhan Belediyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2023 13:00 Harput Fıratspor 0-6 Elazığ Şekerspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2023 15:00 Balakgazi 1516 Spor 3-1 Sivricespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 12/11/2023 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 0-0 Malatyaspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 12/11/2023 16:00 Beyhan Belediyespor 0-8 Sürsürü Bozduman Elektrikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 19/11/2023 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 3-1 Hekimhan Belediyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 19/11/2023 16:00 Elazığ Maliyespor 1-1 Kovancılarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 26/11/2023 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 2-2 12 Bingölspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 03/12/2023 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 2-0 Murat 2020 Gençspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 03/12/2023 16:00 Harput Fıratspor 1-8 Karakoçan 1985 Spor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 9. Hafta 10/12/2023 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 1-0 Dersimspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 10/12/2023 16:00 Balakgazi 1516 Spor 3-2 Harput Fıratspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 20/12/2023 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 1-2 Elazığ Aksaray Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 23/12/2023 13:00 Sürsürü Bozduman Elektrikspor 1-1 Karakoçan 1985 Spor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 23/12/2023 15:00 Harputspor 1-2 Balakgazi 1516 Spor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 24/12/2023 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 0-0 Kangal Termikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/12/2023 17:00 Beyhan Belediyespor 2-1 Paluspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/12/2023 19:00 Harput Fıratspor 0-3 Hicret Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 29/12/2023 19:00 Balakgazi 1516 Spor 0-3 Sürsürü Bozduman Elektrikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 30/12/2023 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 2-2 Malatyaspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 31/12/2023 12:00 Elazığ Doğukent Gençlikspor 1-3 Elazığ İl Özel İdare
Elazığ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 31/12/2023 14:00 Hicret Gençlikspor 5-2 Harputspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 13. Hafta 07/01/2024 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 1-1 Develigücü
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 14. Hafta 04/02/2024 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 1-3 Murat 2020 Gençspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 10/02/2024 19:30 Harput Fıratspor 3-5 Beyhan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 15. Hafta 11/02/2024 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 1-4 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 18/02/2024 12:00 Elazığ Şekerspor 2-0 Harput Fıratspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 24/02/2024 17:00 Sürsürü Bozduman Elektrikspor 8-1 Beyhan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 17. Hafta 25/02/2024 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 1-1 Erzincan Ulalarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 03/03/2024 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 2-1 Kangal Termikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/03/2024 14:00 Elazığ Maliyespor 2-3 Arıcakspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 19. Hafta 10/03/2024 13:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 0-3 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 10/03/2024 16:30 Elazığ Sanayi Sitesi 0-3 Kovancılarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 10/03/2024 18:30 Sürsürü Bozduman Elektrikspor 3-1 Elazığ Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 20. Hafta 17/03/2024 13:00 Başarı Otomotiv Rüstempaşa 1-2 Develigücü
Elazığ 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 23/03/2024 13:00 Beyhan Belediyespor 3-0 Sivricespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 23/03/2024 15:00 Sürsürü Bozduman Elektrikspor 10-0 Paluspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 21. Hafta 24/03/2024 14:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 1-2 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 07/04/2024 13:00 Hicret Gençlikspor 2-3 Harput Fıratspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 14/04/2024 14:00 Beyhan Belediyespor 0-12 Karakoçan 1985 Spor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 14/04/2024 16:00 Sürsürü Bozduman Elektrikspor 13-0 Balakgazi 1516 Spor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 20/04/2024 16:00 Balakgazi 1516 Spor 2-6 Beyhan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 23. Hafta 21/04/2024 14:00 Elazığ Aksaray Gençlikspor 4-0 Başarı Otomotiv Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 21/04/2024 17:00 Hicret Gençlikspor 1-4 Sürsürü Bozduman Elektrikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |