23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: 12500

Evsahibi takım(lar): Bornova 1877 Sportif Yatırımlar

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 09/09/2023 19:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 5-1 Bayburt Özel İdarespor
TFF 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 23/09/2023 19:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 2-1 Osmaniyespor FK
Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 1. Hafta 26/09/2023 17:30 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 4-0 Akhisarspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 6. Hafta 01/10/2023 16:00 Altınordu 0-0 Bucaspor 1928
TFF 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 08/10/2023 15:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 3-0 Fatsa Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 12/10/2023 19:00 Karşıyaka 0-1 Bigaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 15/10/2023 19:00 Karşıyaka 2-0 Ergene Velimeşespor
TFF 3.Lig 3.Grup 10. Hafta 12/11/2023 14:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 3-2 Kuşadasıspor
TFF 3.Lig 3.Grup 12. Hafta 26/11/2023 14:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 4-0 Akhisarspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 16. Hafta 02/12/2023 14:00 Altınordu 1-1 Vefa Group Vanspor FK
TFF 3.Lig 3.Grup 14. Hafta 10/12/2023 14:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 2-0 Silivrispor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 18. Hafta 19/12/2023 14:00 Altınordu 3-0 Karacabey Belediyespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 22. Hafta 27/01/2024 14:00 Altınordu 0-2 Beyoğlu Yeni Çarşıspor
TFF 3.Lig 3.Grup 17. Hafta 28/01/2024 14:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 3-2 Karaköprü Belediyespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 24. Hafta 04/02/2024 14:00 Altınordu 2-0 Bursaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 19. Hafta 11/02/2024 14:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 1-0 Sivas Dört Eylül Futbol AŞ
TFF 2.Lig Beyaz Grup 26. Hafta 18/02/2024 14:00 Altınordu 2-1 Adıyaman FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 28. Hafta 02/03/2024 14:00 Altınordu 2-1 Kırşehir Futbol SK
TFF 3.Lig 3.Grup 22. Hafta 03/03/2024 14:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 1-2 Büyükçekmece Tepecikspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 30. Hafta 10/03/2024 14:00 Altınordu 3-0 Zonguldak Kömürspor
TFF 3.Lig 3.Grup 24. Hafta 16/03/2024 14:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 1-0 Darıca Gençlerbirliği
TFF 2.Lig Beyaz Grup 32. Hafta 23/03/2024 14:00 Altınordu 2-1 Esenler Erokspor
TFF 3.Lig 3.Grup 26. Hafta 03/04/2024 13:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 3-1 Onvo Ağrı 1970 Spor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 34. Hafta 07/04/2024 15:00 Altınordu 1-1 Diyarbekirspor
TFF 3.Lig 3.Grup 28. Hafta 14/04/2024 15:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 0-0 Belediye Kütahyaspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 36. Hafta 21/04/2024 15:00 Altınordu 2-0 Yeni Mersin İdman Yurdu
TFF 3.Lig 3.Grup 30. Hafta 27/04/2024 15:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 2-1 1922 Konyaspor
TFF 3.Lig Play-Off 1. Hafta 02/05/2024 20:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 1-2 Kuşadasıspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 38. Hafta 04/05/2024 15:00 Altınordu 3-3 Ankaraspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |