Esenler İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 5000

Evsahibi takım(lar): Atışalanıspor, Erokspor, Esenler Kent Yıldızspor, Esenler Tokatspor, Esenler Turgutreis Gençlikspor, Esenlerspor, İstanbul Sivasspor, Öz Yavuzselimspor, Üçyüzlüspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 07/09/2019 16:30 Erokspor 3-0 Cizrespor
TFF 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 21/09/2019 16:00 Erokspor 4-0 Belediye Derincespor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Esenler Kent Yıldızspor 0-1 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Esenlerspor 1-1 İzzetpaşa
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 24/09/2019 15:00 Erokspor 1-0 Uşakspor A.Ş.
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 Olimpiyatspor 0-3 Merkezefendispor
TFF 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 05/10/2019 15:30 Erokspor 1-0 Büyükçekmece Tepecikspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 06/10/2019 11:00 Esenler Kent Yıldızspor 5-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:00 Esenlerspor 1-2 Mimarsinanspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Esenler Tokatspor 0-9 TED İstanbul Koleji
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 12/10/2019 17:30 Olimpiyatspor 2-2 Esenayspor
TFF 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 13/10/2019 15:00 Erokspor 1-0 Karşıyaka
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta 19/10/2019 15:00 Eyüpspor 0-2 Ankara Demirspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 20/10/2019 11:00 Olimpiyatspor 1-3 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Esenlerspor 5-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Esenler Tokatspor 0-5 Küçükköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 20/10/2019 17:00 Esenler Kent Yıldızspor 0-1 Galata
TFF 3.Lig 2.Grup 10. Hafta 26/10/2019 13:30 Erokspor 0-0 1877 Alemdağspor
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur 1. Hafta 29/10/2019 14:30 Eyüpspor 0-0 İttifak Holding Konyaspor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 31/10/2019 13:00 Esenler Kent Yıldızspor 5-2 Etiler Kartalspor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Olimpiyatspor 1-6 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 31/10/2019 17:00 Esenlerspor 2-2 Bahçeköyspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta 03/11/2019 13:30 Eyüpspor 1-2 Etimesgut Belediyespor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 03/11/2019 17:00 Esenlerspor 3-2 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 03/11/2019 19:00 Esenler Tokatspor 0-5 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 09/11/2019 16:30 Olimpiyatspor 3-3 Kilyosspor
TFF 3.Lig 2.Grup 12. Hafta 10/11/2019 13:30 Erokspor 2-1 Kemerspor 2003
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 17/11/2019 13:15 Olimpiyatspor 5-0 Akatlarspor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Esenler Tokatspor 1-5 Sancaktepespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta 23/11/2019 13:30 Eyüpspor 0-2 GMG Kastamonuspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 23/11/2019 17:00 Esenlerspor 4-0 Gelişimspor
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 23/11/2019 19:00 Esenler Kent Yıldızspor 2-5 Tepebağ Kültürspor
TFF 3.Lig 2.Grup 15. Hafta 30/11/2019 13:30 Erokspor 0-1 Ağrı 1970 Spor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 01/12/2019 14:30 Olimpiyatspor 4-2 Çankırı Marufspor
Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1. Hafta 03/12/2019 18:30 Erokspor 0-2 Demir Grup Sivasspor
Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1. Hafta 04/12/2019 13:45 Eyüpspor 0-3 Antalyaspor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 07/12/2019 15:00 Esenlerspor 1-2 Davutpaşa
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 07/12/2019 17:00 Esenler Kent Yıldızspor 1-1 Sultanmuratspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta 08/12/2019 13:30 Eyüpspor 1-0 Birevim Elazığspor
TFF 3.Lig 2.Grup 17. Hafta 15/12/2019 13:30 Erokspor 0-1 Payasspor
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 21/12/2019 12:00 Olimpiyatspor 0-3 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 21/12/2019 14:00 Esenlerspor 4-0 Bağcılar Güneşlispor
TFF 3.Lig 2.Grup 18. Hafta 11/01/2020 13:30 Erokspor 5-1 Fethiyespor
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 12/01/2020 12:30 Esenler Kent Yıldızspor 4-2 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 Esenlerspor 2-4 Muradiye
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 19/01/2020 14:30 Bahçelievler İdman Yurdu 0-1 Gültepespor
TFF 3.Lig 2.Grup 20. Hafta 26/01/2020 13:30 Erokspor - Turgutluspor
TFF 3.Lig 2.Grup 22. Hafta 09/02/2020 13:30 Erokspor - Ofspor
TFF 3.Lig 2.Grup 24. Hafta 19/02/2020 13:30 Erokspor - Kozanspor FK
TFF 3.Lig 2.Grup 26. Hafta 29/02/2020 14:30 Erokspor - Erbaaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 28. Hafta 15/03/2020 15:00 Erokspor - Fatsa Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 31. Hafta 05/04/2020 15:00 Erokspor - Kocaelispor
TFF 3.Lig 2.Grup 33. Hafta 19/04/2020 15:30 Erokspor - Elazığ Belediyespor FK
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design