Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Tekirdağ Süper Amatör - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Sağlamtaşspor | 3 - 0* | Marmara Ereğlisi Belediyespor | |||||
Kumbağspor | 0 - 3* | Tekirdağspor | |||||
Ergene Pınarspor | 0 - 3* | Çorluspor | |||||
15/10/2023 | 14:00 | Çerkezköy 100.Yıl Sahası | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 2 - 1 | Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Çerkezköy 29 Ekim Suni | Kızılpınarspor | 3 - 2 | Şarköyspor | ||
15/10/2023 | 14:15 | Tekirdağ 13 Kasım Suni | Tekirdağ 100.Yılspor | 2 - 0 | Kapaklı Sitespor | ||
15/10/2023 | 15:30 | Çorlu Bld Şehir Suni T | Muratlı Belediyespor | 2 - 0 | Hayrabolu Belediye Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tekirdağspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 | 9 | ||
2. | Çorluspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 9 | ||
3. | Kızılpınarspor * | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 6 | ||
4. | Kapaklı Sitespor | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 6 | ||
5. | Tekirdağ 100.Yılspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 6 | ||
6. | Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor * | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 3 | ||
7. | Şarköyspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 3 | ||
8. | Çerkezköy 1911 Doğanspor * | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
9. | Hayrabolu Belediye Gençlikspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 3 | ||
10. | Sağlamtaşspor * | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
11. | Muratlı Belediyespor * | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 11 | -9 | 0 | ||
12. | Ergene Pınarspor * [ligden ihraç] | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 21 | -21 | -3 | ||
13. | Kumbağspor * [ligden ihraç] | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 21 | -21 | -3 | ||
14. | Marmara Ereğlisi Belediyespor * [ligden ihraç] | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 21 | -21 | -3 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |