Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Banaz Derbentspor | 0 - 3* | Sivaslı Belediyespor | |||||
25/12/2022 | 12:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Selvioğluspor | 0 - 6 | Doğancık İdmanocağı | ||
25/12/2022 | 13:00 | Ulubey İlçe Sahası (Uşak) | Alahabalıspor | 4 - 3 | Bireylülspor | ||
25/12/2022 | 13:00 | Selçikler Sahası | Selçiklerspor | 1 - 3 | Güneyspor | ||
25/12/2022 | 13:00 | Bölme 15 Temmuz Şehitleri Stadı | Bölmespor | 8 - 0 | Comburtspor | ||
25/12/2022 | 13:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Kabaklar Gençlikspor | 0 - 3 | Karahallıspor | ||
25/12/2022 | 14:30 | Karaağaç Şehitler Stadı | Turan İdman Yurdu | 1 - 0 | Yayalarspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sivaslı Belediyespor | 16 | 13 | 1 | 2 | 52 | 9 | 43 | 40 | ||
2. | Karahallıspor | 16 | 12 | 2 | 2 | 60 | 18 | 42 | 38 | ||
3. | Yayalarspor | 16 | 12 | 0 | 4 | 66 | 17 | 49 | 36 | ||
4. | Turan İdman Yurdu | 16 | 10 | 2 | 4 | 37 | 11 | 26 | 32 | ||
5. | Güneyspor | 16 | 9 | 3 | 4 | 47 | 19 | 28 | 30 | ||
6. | Doğancık İdmanocağı | 16 | 8 | 1 | 7 | 29 | 24 | 5 | 25 | ||
7. | Bölmespor | 16 | 7 | 3 | 6 | 30 | 25 | 5 | 24 | ||
8. | Bireylülspor | 16 | 7 | 3 | 6 | 33 | 43 | -10 | 24 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 16 | 5 | 5 | 6 | 39 | 24 | 15 | 20 | ||
10. | Selçiklerspor | 16 | 5 | 1 | 10 | 31 | 41 | -10 | 16 | ||
11. | Selvioğluspor | 16 | 4 | 0 | 12 | 21 | 63 | -42 | 12 | ||
12. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 16 | 3 | 0 | 13 | 25 | 92 | -67 | 3 | ||
13. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 16 | 6 | 1 | 9 | 28 | 43 | -15 | 0 | ||
14. | Comburtspor | 16 | 0 | 0 | 16 | 11 | 80 | -69 | 0 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |