Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Doğancık İdmanocağı | 3 - 0* | Banaz Derbentspor | |||||
08/01/2023 | 12:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Comburtspor | 3 - 0 | Selvioğluspor | ||
08/01/2023 | 13:00 | Karahallı İlçe Stadı | Karahallıspor | 2 - 2 | Yayalarspor | ||
08/01/2023 | 13:00 | Sivaslı İlçe Sahası | Sivaslı Belediyespor | 4 - 0 | Güneyspor | ||
08/01/2023 | 13:00 | Ulubey İlçe Sahası (Uşak) | Alahabalıspor | 1 - 7 | Turan İdman Yurdu | ||
08/01/2023 | 13:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Kabaklar Gençlikspor | 0 - 2 | Bölmespor | ||
08/01/2023 | 14:30 | Karaağaç Şehitler Stadı | Bireylülspor | 2 - 2 | Selçiklerspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sivaslı Belediyespor | 17 | 14 | 1 | 2 | 56 | 9 | 47 | 43 | ||
2. | Karahallıspor | 17 | 12 | 3 | 2 | 62 | 20 | 42 | 39 | ||
3. | Yayalarspor | 17 | 12 | 1 | 4 | 68 | 19 | 49 | 37 | ||
4. | Turan İdman Yurdu | 17 | 11 | 2 | 4 | 44 | 12 | 32 | 35 | ||
5. | Güneyspor | 17 | 9 | 3 | 5 | 47 | 23 | 24 | 30 | ||
6. | Doğancık İdmanocağı | 17 | 9 | 1 | 7 | 32 | 24 | 8 | 28 | ||
7. | Bölmespor | 17 | 8 | 3 | 6 | 32 | 25 | 7 | 27 | ||
8. | Bireylülspor | 17 | 7 | 4 | 6 | 35 | 45 | -10 | 25 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 17 | 5 | 5 | 7 | 39 | 26 | 13 | 20 | ||
10. | Selçiklerspor | 17 | 5 | 2 | 10 | 33 | 43 | -10 | 17 | ||
11. | Selvioğluspor | 17 | 4 | 0 | 13 | 21 | 66 | -45 | 12 | ||
12. | Comburtspor | 17 | 1 | 0 | 16 | 14 | 80 | -66 | 3 | ||
13. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 17 | 3 | 0 | 14 | 26 | 99 | -73 | 3 | ||
14. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 17 | 6 | 1 | 10 | 28 | 46 | -18 | 0 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |