Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
02/10/2022 | 13:30 | Selçikler Sahası | Yayalarspor | 3 - 0 | Karahallıspor | ||
02/10/2022 | 13:30 | Karaağaç Şehitler Stadı | Selvioğluspor | 2 - 1 | Comburtspor | ||
02/10/2022 | 16:00 | Kalfa Suni Saha | Banaz Derbentspor | 1 - 0 | Doğancık İdmanocağı | ||
02/10/2022 | 16:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Güneyspor | 2 - 0 | Sivaslı Belediyespor | ||
02/10/2022 | 16:00 | Selçikler Sahası | Selçiklerspor | 0 - 4 | Bireylülspor | ||
02/10/2022 | 16:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Turan İdman Yurdu | 7 - 0 | Alahabalıspor | ||
02/10/2022 | 16:00 | Bölme 15 Temmuz Şehitleri Stadı | Bölmespor | 1 - 0 | Kabaklar Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Güneyspor | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 12 | ||
2. | Yayalarspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 3 | 8 | 9 | ||
3. | Doğancık İdmanocağı | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 9 | ||
4. | Karahallıspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 14 | 7 | 7 | 7 | ||
5. | Turan İdman Yurdu | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 | 4 | 10 | 6 | ||
6. | Bölmespor | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 3 | 4 | 6 | ||
7. | Sivaslı Belediyespor | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 6 | ||
8. | Bireylülspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 14 | -4 | 6 | ||
9. | Selvioğluspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 9 | -4 | 6 | ||
10. | Kabaklar Gençlikspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4 | ||
11. | Selçiklerspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 | -13 | 0 | ||
12. | Comburtspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 22 | -20 | 0 | ||
13. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 22 | -17 | -6 | ||
14. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | -7 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |