Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/10/2022 | 13:30 | Karaağaç Şehitler Stadı | Turan İdman Yurdu | 0 - 3 | Sivaslı Belediyespor | ||
16/10/2022 | 13:30 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Doğancık İdmanocağı | 1 - 3 | Bireylülspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Selçikler Sahası | Yayalarspor | 4 - 1 | Selçiklerspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Bölme 15 Temmuz Şehitleri Stadı | Bölmespor | 3 - 2 | Selvioğluspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Karahallı İlçe Stadı | Karahallıspor | 3 - 1 | Alahabalıspor | ||
16/10/2022 | 16:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Banaz Derbentspor | 1 - 1 | Kabaklar Gençlikspor | ||
16/10/2022 | 16:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Güneyspor | 5 - 0 | Comburtspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yayalarspor | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 | 4 | 20 | 15 | ||
2. | Güneyspor | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 4 | 14 | 15 | ||
3. | Karahallıspor | 6 | 4 | 1 | 1 | 25 | 9 | 16 | 13 | ||
4. | Sivaslı Belediyespor | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 4 | 11 | 12 | ||
5. | Doğancık İdmanocağı | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 5 | 6 | 12 | ||
6. | Turan İdman Yurdu | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 7 | 10 | 9 | ||
7. | Bölmespor | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 13 | -2 | 9 | ||
8. | Bireylülspor | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 22 | -9 | 9 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 10 | 4 | 8 | ||
10. | Selvioğluspor | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 6 | ||
11. | Selçiklerspor | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 23 | -19 | 0 | ||
12. | Comburtspor | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 29 | -26 | 0 | ||
13. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 5 | 11 | -3 | ||
14. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 34 | -28 | -6 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |