Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Selvioğluspor | 3 - 0* | Alahabalıspor | |||||
Yayalarspor | 3 - 0* | Banaz Derbentspor | |||||
02/04/2023 | 12:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Turan İdman Yurdu | 0 - 1 | Güneyspor | ||
02/04/2023 | 13:00 | Sivaslı İlçe Sahası | Sivaslı Belediyespor | 4 - 0* | Kabaklar Gençlikspor | ||
02/04/2023 | 13:00 | Bölme 15 Temmuz Şehitleri Stadı | Bölmespor | 3 - 8 | Selçiklerspor | ||
02/04/2023 | 14:30 | Karaağaç Şehitler Stadı | Comburtspor | 2 - 3 | Doğancık İdmanocağı | ||
02/04/2023 | 14:30 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Bireylülspor | 1 - 2 | Karahallıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sivaslı Belediyespor | 26 | 23 | 1 | 2 | 98 | 12 | 86 | 70 | ||
2. | Yayalarspor | 26 | 20 | 1 | 5 | 108 | 32 | 76 | 61 | ||
3. | Karahallıspor | 26 | 18 | 3 | 5 | 80 | 38 | 42 | 57 | ||
4. | Turan İdman Yurdu | 26 | 18 | 2 | 6 | 74 | 19 | 55 | 56 | ||
5. | Güneyspor | 26 | 16 | 5 | 5 | 80 | 29 | 51 | 53 | ||
6. | Bölmespor | 26 | 11 | 4 | 11 | 49 | 54 | -5 | 37 | ||
7. | Bireylülspor | 26 | 10 | 5 | 11 | 50 | 69 | -19 | 35 | ||
8. | Selçiklerspor | 26 | 11 | 2 | 13 | 68 | 58 | 10 | 35 | ||
9. | Doğancık İdmanocağı | 26 | 11 | 2 | 13 | 44 | 48 | -4 | 35 | ||
10. | Kabaklar Gençlikspor | 26 | 9 | 6 | 11 | 59 | 46 | 13 | 33 | ||
11. | Selvioğluspor | 26 | 6 | 0 | 20 | 32 | 104 | -72 | 18 | ||
12. | Comburtspor | 26 | 4 | 0 | 22 | 30 | 112 | -82 | 12 | ||
13. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 26 | 3 | 0 | 23 | 26 | 132 | -106 | 3 | ||
14. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 26 | 6 | 1 | 19 | 28 | 73 | -45 | 0 |
|
|||||||||||||||||||||||||||
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |