Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Banaz Derbentspor | 0 - 3* | Selçiklerspor | |||||
18/12/2022 | 12:00 | Bölme 15 Temmuz Şehitleri Stadı | Bölmespor | 0 - 0 | Doğancık İdmanocağı | ||
18/12/2022 | 12:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Sivaslı Belediyespor | 5 - 1 | Selvioğluspor | ||
18/12/2022 | 13:00 | Selçikler Sahası | Yayalarspor | 4 - 0 | Bireylülspor | ||
18/12/2022 | 13:00 | Karahallı İlçe Stadı | Karahallıspor | 2 - 1 | Turan İdman Yurdu | ||
18/12/2022 | 13:00 | Ulubey İlçe Sahası (Uşak) | Alahabalıspor | 1 - 10 | Güneyspor | ||
18/12/2022 | 14:30 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Comburtspor | 0 - 6 | Kabaklar Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sivaslı Belediyespor | 15 | 12 | 1 | 2 | 49 | 9 | 40 | 37 | ||
2. | Yayalarspor | 15 | 12 | 0 | 3 | 66 | 16 | 50 | 36 | ||
3. | Karahallıspor | 15 | 11 | 2 | 2 | 57 | 18 | 39 | 35 | ||
4. | Turan İdman Yurdu | 15 | 9 | 2 | 4 | 36 | 11 | 25 | 29 | ||
5. | Güneyspor | 15 | 8 | 3 | 4 | 44 | 18 | 26 | 27 | ||
6. | Bireylülspor | 15 | 7 | 3 | 5 | 30 | 39 | -9 | 24 | ||
7. | Doğancık İdmanocağı | 15 | 7 | 1 | 7 | 23 | 24 | -1 | 22 | ||
8. | Bölmespor | 15 | 6 | 3 | 6 | 22 | 25 | -3 | 21 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 15 | 5 | 5 | 5 | 39 | 21 | 18 | 20 | ||
10. | Selçiklerspor | 15 | 5 | 1 | 9 | 30 | 38 | -8 | 16 | ||
11. | Selvioğluspor | 15 | 4 | 0 | 11 | 21 | 57 | -36 | 12 | ||
12. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 15 | 6 | 1 | 8 | 28 | 40 | -12 | 0 | ||
13. | Comburtspor | 15 | 0 | 0 | 15 | 11 | 72 | -61 | 0 | ||
14. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 15 | 2 | 0 | 13 | 21 | 89 | -68 | 0 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |