Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/10/2022 | 13:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Doğancık İdmanocağı | 0 - 4 | Turan İdman Yurdu | ||
23/10/2022 | 15:00 | Selçikler Sahası | Selçiklerspor | 8 - 2 | Alahabalıspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Sivaslı İlçe Sahası | Sivaslı Belediyespor | 3 - 2 | Yayalarspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Kalfa Suni Saha | Comburtspor | 0 - 5 | Bireylülspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Bölme 15 Temmuz Şehitleri Stadı | Bölmespor | 2 - 0 | Banaz Derbentspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Karahallı İlçe Stadı | Karahallıspor | 9 - 0 | Selvioğluspor | ||
23/10/2022 | 15:30 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Kabaklar Gençlikspor | 1 - 1 | Güneyspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Karahallıspor | 7 | 5 | 1 | 1 | 34 | 9 | 25 | 16 | ||
2. | Güneyspor | 7 | 5 | 1 | 1 | 19 | 5 | 14 | 16 | ||
3. | Yayalarspor | 7 | 5 | 0 | 2 | 26 | 7 | 19 | 15 | ||
4. | Sivaslı Belediyespor | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 6 | 12 | 15 | ||
5. | Turan İdman Yurdu | 7 | 4 | 0 | 3 | 21 | 7 | 14 | 12 | ||
6. | Doğancık İdmanocağı | 7 | 4 | 0 | 3 | 11 | 9 | 2 | 12 | ||
7. | Bölmespor | 7 | 4 | 0 | 3 | 13 | 13 | 0 | 12 | ||
8. | Bireylülspor | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | 22 | -4 | 12 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 15 | 11 | 4 | 9 | ||
10. | Selvioğluspor | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 25 | -17 | 6 | ||
11. | Selçiklerspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 12 | 25 | -13 | 3 | ||
12. | Comburtspor | 7 | 0 | 0 | 7 | 3 | 34 | -31 | 0 | ||
13. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 7 | 9 | -3 | ||
14. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 7 | 0 | 0 | 7 | 8 | 42 | -34 | -6 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |